pawel_breslau Napisano 10 godzin temu Napisano 10 godzin temu Kreml odpowiedział negatywnie na propozycję prezydenta Ukrainy dotyczącą świątecznego rozejmu energetycznego. https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wolodymyr-zelenski-proponuje-rozejm-energetyczny-jest-reakcja-kremla/3zjed0z
karpik Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu 13 minut temu, bodziu000000 napisał: Jed- może dodać kolejną sztukę do samobija. "Na pokładzie An-26 znajdowało się co najmniej 30 (33) okupantów. Rozbił się na Krymie"
Jedburgh_Ops Napisano 4 godziny temu Napisano 4 godziny temu Godzinę temu, karpik napisał: Jed- może dodać kolejną sztukę do samobija. "Na pokładzie An-26 znajdowało się co najmniej 30 (33) okupantów. Rozbił się na Krymie" Z przyjemnością dodam, tylko niech się okaże, czy to wypadek, czy samobój, bo zarobił ruską rakietą z ziemi lub z powietrza. Będę wdzięczny za info z ruskich kanałów, lub za coś innego wiarygodnego.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się