karpik Napisano wczoraj o 01:25 Napisano wczoraj o 01:25 5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał: A w Stanach jak syczą! Panuje tam furia pt. kto to nagrał i kto przekazał mediom? Wersje są w Stanach na razie dwie: 1. Nagrało CIA z nakrętu Rubia, bo frakcja Rubia nienawidzi się z frakcją Witkoffa. albo... 2. Nagrała spółka MI6 & Служба зовнішньої розвідки України. " Jurij Uszakow przyznał, że prowadzi negocjacje dyplomatyczne przez „ekstremistyczny” WhatsApp i w zasadzie potwierdził autentyczność stenogramów opublikowanych przez Bloomberg O tym sam asystent Putina przyznał rosyjskiemu „Kommersantowi” na tle wycieków do prasy rozmów z Whitcoffem i Dmitrijewem. „To wszystko jest bardzo niezwykłe!.. Tak, odbywają się kontakty przez zamknięte łącza, gdzie praktycznie nie dochodzi do wycieków, chyba że któraś ze stron celowo je dopuści. A zdarzają się też rozmowy przez WhatsApp, które ktoś w jakiś sposób może, najwyraźniej, podsłuchać” – oświadczył Uszakow. ️Najbardziej epickie jest to, że komunikator WhatsApp należy do firmy Meta, która w Rosji została uznana za „organizację ekstremistyczną” i jest zakazana. Od sierpnia 2025 roku Roskomnadzor ogranicza połączenia w komunikatorach Telegram i WhatsApp rzekomo w celu przeciwdziałania przestępcom i oszustom. Czy Uszakow korzystał z zakazanego VPN?"
karpik Napisano wczoraj o 11:08 Napisano wczoraj o 11:08 (edytowane) Jak widać można bezpiecznie i nawet przy bliskim celu da się odpalić "zza pleców". "Pilot Mirage 2000 Sił Powietrznych Ukrainy zestrzeliwuje pocisk manewrujący X-101 Rosjan." VID_20251127_120718_363.mp4 Edytowane wczoraj o 11:11 przez karpik
Jedburgh_Ops Napisano wczoraj o 12:02 Napisano wczoraj o 12:02 Dzicz oficjalnie potwierdza, że Su-57M walczą z Ukraińcami. Tylko podczas czytania trzeba mieć w dłoniach wielkie sito do odsiewania kłamstw, bredni i propagandy o „lepszości” Su-57M od F-35 i F-22. Jaka to jest „lepszość” to trochę więcej napiszę z okazji uroczystego postu z wiekopomnej okazji ruskiego lotniczego 25. samobója (brakuje już tylko jednego friendly fire). Te żałosne ruskie oświadczenia o Su-57M są poniżej krytyki. Su-57M nie ma nic wspólnego z sieciocentrycznością, bo do niej trzeba mieć AWACSy wykonane jednolicie na bazie tych samych kości z tą samą stabilnością pracy w funkcji czasu i temperatury. To samo z samolotami ELINT/COMINT/SIGINT. Do tego aerostaty z radarami. Dzicz nie ma nic z tych rzeczy i na bazie takich kości.
Jedburgh_Ops Napisano wczoraj o 13:24 Napisano wczoraj o 13:24 Z życia dziczy... Trafiali na front zamiast do pracy. Przymusowe wcielenia do armii Miał być kierowcą lub pomocnikiem kuchennym. Oferowano 1600 euro miesięcznie i premię w wysokości 20 tysięcy euro. Młodzi Kenijczycy, wabieni lukratywnymi ofertami pracy, przybywają do Rosji. Kończą na froncie walcząc przeciwko Ukrainie.
karpik Napisano 20 godzin temu Napisano 20 godzin temu Dobry time'ing ruska. Był szybszy o setne sekundy.
Jedburgh_Ops Napisano 18 godzin temu Napisano 18 godzin temu Godzinę temu, MarekA napisał: To oczywiście nie do Ciebie, ale nie wierzę w powyższe. Wadą systemu demokratycznego jest organiczna niezdolność i blokada odpłacania pięknym za nadobne.
Cronos Napisano 18 godzin temu Napisano 18 godzin temu 21 minut temu, bodziu000000 napisał: Jeżeli coś się dzieje od 35 lat, to to raczej nie jest kryzys, tylko trend :p
Cypis Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu (edytowane) Saratow , atak dronów na rafinerię jak zwykle odparty , a te pożary to taki efekt uboczny opl IMG_5755.MP4 Edytowane 13 godzin temu przez Cypis
Cypis Napisano 13 godzin temu Napisano 13 godzin temu lotnisko Engels , słychać było około 20 wybuchów , mam nadzieję , że jutro dowiemy się ile samolotów już nie poleci na bombardowanie Ukrainy
pawel_breslau Napisano 5 godzin temu Napisano 5 godzin temu W dniu 26.11.2025 o 20:51, Jedburgh_Ops napisał: A w Stanach jak syczą! Panuje tam furia pt. kto to nagrał i kto przekazał mediom? Wersje są w Stanach na razie dwie: 1. Nagrało CIA z nakrętu Rubia, bo frakcja Rubia nienawidzi się z frakcją Witkoffa. albo... 2. Nagrała spółka MI6 & Служба зовнішньої розвідки України. A nie jest tak przypadkiem, iż podczas oficjalnych rozmów (podkreślam-oficjalnych) nie są one nagrywane i sporządzany jest później z nich stenogram właśnie? Jeśli jednak kontaktowali się ogólnodostępnym komunikatorem to może być faktycznie tak jak piszesz.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się