Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

2 minutes ago, szutnik napisał:

Drogi Znaffco prawa- ułaskawia się przestępców a nie ludzi niewinnych i na ich obronę nie przemówi fakt, że "wychowali sobie" Rybę i tego drugiego , którzy dzięki nim liczyli na łatwe pieniądze za nic. 

No chyba ,że uznajesz możliwość rozwodu przed ślubem*, takie tam  ante fuit accompli

 

* tak jak "wybity" prawnik Anżej

Pan wybaczy, ale chamski i agresywny zaffca wszystkiego to dokładne zaprzeczenie kogoś budzącego zaufanie.

I kolejny raz - to nie są moje osobiste opinie tylko CYTATY. Wiec swoja gównoburzę i mądrości uprzejmie proszę kierować do autorów - są nazwiska, linki.

Za trudne powyższe do ogarnięcia ?

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, szutnik napisał:

A ja powtórzę- pokaż paragraf, który mówi o możliwości oceniania winy na podstawie opinii lub insynuacji a nie wyroku sądowego( prawomocnego)

A czy ja przesądzam o winie ? Pisałem o chowaniu się za immunitetem przez 1000 dni co jest faktem.

Prokurator twierdzi, że fundowali sobie wycieczki z wpłat na fundację - mnie to zaciekawiło.

Edytowane przez Janko Muzykant
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Janko Muzykant napisał:

A czy ja przesadzam o winie ? Pisałem o chowaniu się za immunitetem przez 1000 dni co jest faktem.

Prokurator twierdzi, że fundowali sobie wycieczki z wpłat na fundację - mnie to zaciekawiło.

Immunitet nie służy wbrew Twoim insynuacjom do zabawy w chowanego czy innego ukrywania się . Od zawsze służył do obrony przed bandziorami , którzy zdolni byli naruszyć nietykalność osobistą przedstawiciela ludu w imię swoich interesów . To ,że część posiadających go osób nadużywa bez umiaru jego zakresu nie uprawnia Cię do zmiany definicji tego pojęcia .

 

Jeżeli zaś interesują Cię cudze wycieczki , to proponuje przenieść się na np. Plotek czy inny Pomponik . Tam znajdziesz setki opisów wycieczek ( ze zdjęciami)

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Janko Muzykant napisał:

Żeby to było takie proste, przed nami jeszcze ze dwa lub trzy sezony tego serialu.

Co tu jest trudnego? Jest wyrok sądu( uzasadnienie dostępne w necie - polecam) i przestępcy przez ten sąd skazani nie pójdą siedzieć tylko dzięki koledze z partii. 

To jest właśnie prawo i sprawiedliwość w wersji Prawa i Sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza

Złamię własne tabu iż nikt nie jest winny nazwiska jakie nosi.

Tu jest przypadek kliniczny .  Mija kilka dni po wypowiedzi Pietrzaka i Króla w TV Replika ,  pomimo zgłoszenia do KRRiTV zero odezwu, a jak się Świrski uważnie przygląda i  słyszy tutaj......

https://teleshow.wp.pl/szef-krrit-przeciwko-19-30-uruchomil-procedure-6981150165129728a

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza

Jak na razie in minus dla reklam tv republika:

Adamed Pharma
Alior Bank Polska
IKEA
mBank
Media Expert
Otodom
Provident
Pyszne.pl
Santander Polska
Tarczyński
Żabka

Cóż za gigantyczny sukces biznesowy słynnego materialisty i sknery sakiewkiewicza wiecznie nienażartego pieniędzmi, niepłacącego pracownikom albo płacącego z dużym opóźnieniem i zagarniającego przychody tylko dla siebie.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jak na razie in minus dla reklam tv republika:

Adamed Pharma
Alior Bank Polska
IKEA
mBank
Media Expert
Otodom
Provident
Pyszne.pl
Santander Polska
Tarczyński
Żabka

Cóż za gigantyczny sukces biznesowy słynnego materialisty i sknery sakiewkiewicza wiecznie nienażartego pieniędzmi, niepłacącego pracownikom albo płacącego z dużym opóźnieniem i zagarniającego przychody tylko dla siebie.

I dobrze. Wyszło mu, po pierwszych wpływach, że starczy to co wyssa z Polaków.

Tępe dzidy sponsorujące tę kloakę będą miały portrety rydzyka, pyzatego i nizorala bez ramek.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/kaufland-tez-reaguje-na-wypowiedzi-w-tv-republika/xvj2ez9

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, karpik napisał:

I dobrze. Wyszło mu, po pierwszych wpływach, że starczy to co wyssa z Polaków.

Tępe dzidy sponsorujące tę kloakę będą miały portrety rydzyka, pyzatego i nizorala bez ramek.

https://businessinsider.com.pl/gospodarka/kaufland-tez-reaguje-na-wypowiedzi-w-tv-republika/xvj2ez9

Czekamy na decyzje podmiotów:

Orlen (pod nowym zarządem)

Lidl Polska

Polfa

Carrefour

Perła Browary Lubelskie

Kaufland

Grupa OLX

Reckitt Benckiser

Wedel

Oni też reklamowali się u tych mętów.

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, karpik napisał:

Tępe dzidy sponsorujące tę kloakę będą miały portrety rydzyka, pyzatego i nizorala bez ramek.

I taką też zapłatą będzie musiał zadowolić się damski bokser adamczyk. 1,5 bańki rocznie będzie musiał sobie namalować.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, karpik napisał:

Siląca się na państwową, niezależną instytucję- rada mediów narodowych- jej członkini.

Screenshot_2024-01-05-10-19-06-18_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Buahahaha...

Bo te niezliczone zastępy kolarzy z Indii, Pakistanu, Bangladeszu, Sri Lanki i innych takich dowożących Polakom jedzenie z Pysznego.pl na pewno zrozumieją protestacyjną wybroczynę lichockiej.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Katarzyna Gójska i Grzegorz Jankowski zakończyli współpracę z Programem Pierwszym Polskiego Radia

Wyleciało babsko o typowej chrześcijańskiej, katolickiej, bogobojnej, ultraprawicowej etyce i moralności, czyli była kochanka prezesa IPN Kurtyki równie moralnego i etycznego, o czym były mąż babska, Krzysztof Hejke, mógłby dużo powiedzieć.

Są nowe zarzuty z prawistowskich "mediów" w stosunku do nowego tvp.

"Zapraszają tych samych gości co TVN"

Nie przeszkadzało im przez 8 lat, że politycy piss szczuli w Tvpiss, a po godzinie robili to samo w TVN. Problemem jest tylko brak szczucia, wróć, znaczy "wolnych mediów i wolności słowa"

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie