Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, Merill_Marauder napisał:

Niszczarki w regionalnych dyrekcjach po nocach pracują całą parą.

Bredzi Pan kolejny raz.

Składałem podanie do tej firmy związku z drogą dojazdową przez las do mojej działki i wiem z pierwszej ręki że w całych lasach państwowych funkcjonuje z powodzeniem EZD.

Odnośnik do komentarza

Pan wybaczy, ale tak się składa, że Pan bredzi. Występuje albowiem ponieważ taka sytuacja, że ja nie muszę składać żadnych wniosków żeby wiedzieć jak wygląda przechowywanie dokumentów wrażliwych. Bo widzę co tam się dzieje na własne oczy.

I co teraz? Przeprosin raczej się nie spodziewam.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Bredzi Pan kolejny raz.

Składałem podanie do tej firmy związku z drogą dojazdową przez las do mojej działki i wiem z pierwszej ręki że w całych lasach państwowych funkcjonuje z powodzeniem EZD.

Jeśli mowa o bredzeniu. Przesłałeś już kasę na tvp replika?

Edytowane przez karpik
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Nie oszukujmy się, z pisowskich szych nikt nie pójdzie siedzieć.

Czekam do 11 stycznia, jeśli dwaj przestępcy pojawią się na obradach sejmu, to będzie znaczyć iż zakpiono sobie z nas wszystkich. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Merill_Marauder napisał:

Pan wybaczy, ale tak się składa, że Pan bredzi. Występuje albowiem ponieważ taka sytuacja, że ja nie muszę składać żadnych wniosków żeby wiedzieć jak wygląda przechowywanie dokumentów wrażliwych. Bo widzę co tam się dzieje na własne oczy.

I co teraz? Przeprosin raczej się nie spodziewam.

Z informacji jakie posiadam cała dokumentacja w lasach funkcjonuje w EZD.

Co to są "dokumenty wrażliwe" ?

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Merill_Marauder napisał:

To naprawdę niewiele wiesz. Skoro nawet nie wiesz co to są dokumenty wrażliwe. Może faktycznie dej piniążka Danusi.

Z grubsza wiem, bo w mojej firmie podpisywałem stertę papierów.

Nie wiem jak zarządzenia czy decyzje wydawane przez dyrektorów mają niby omijać ( bo chyba to Pan insynuuje ?) EZD. Bardzo jestem ciekaw rzeczowego wyjaśnienia zamiast ideologicznego bełkotu.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Janko Muzykant napisał:

Jeszcze się waham. Jak następne  i9.30 będą tak samo obiektywne inaczej jak te z wczoraj to zrobię to z pewnością.

Konkurencja. Rydzyk będzie niezadowolony, podobno już ma wąty. 

Odnośnik do komentarza

Zacznijmy od tego, że EZD to nie jest żadna magia. Jak wpadnie kontrola (miałem już u dwóch pracodawców) to wszystko trzeba drukować. Dlatego wszyscy duzi gracze trzymają papierowe archiwa- bywałem nawet w komisjach potwierdzających zniszczenie przeterminowanych papierów. Bardzo fajna impreza, polecam wszystkim używanie maseczek ze względu na ilość kurzu.

Tak samo jest w każdej instytucji państwowej- normalne papierowe archiwum. Niektóre na szczęście digitalizowane, inne na nieszczęście nie*

* Na przykład CEPIK.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.12.2023 o 10:20, Czlowieksniegu napisał:

GCJyenxXsAAIORf.jpg

Ty zły człowieku i manipulancie ty!

Jarosław Kaczyński został zapytany o "gest Kozakiewicza" wykonany przez Mariusza Kamińskiego w stronę posłów Koalicji Obywatelskiej. Prezes PiS twierdził, że nic takiego nie widział.

Nie widziałem tego gestu i dlatego uważam, że jest to jakiś element manipulacji — stwierdził Kaczyński.

Awantura na konferencji PiS. Jarosław Kaczyński do dziennikarzy: serdecznie współczuję

Odnośnik do komentarza

Idę po pop-corn.. tylko chyba będę musiał na taczkę załadować :-)

"
...Pismo z Sądu Rejonowego Warszawa-Śródmieście X Wydział Karny Sekcja Wykonawcza, że kara orzeczona prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego wobec Mariusza K. i Macieja W. ma być skierowana do wykonania najpóźniej do końca dzisiejszego dnia"

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Merill_Marauder napisał:

Moja szanowna rodzicielka określa takie facjaty jakże poetyckim określeniem: "czółko myślą nieskażone".

Teraz, Cypis napisał:

wyraźnie widać , zwoje pracują : Kopytka czy pierogi

To jest kopia innej kuchty - Stasi Gierkowej.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie