Skocz do zawartości

Sprzątanie 😉


bodziu000000

Rekomendowane odpowiedzi

O moją świadomość się nie bój.

A obejrzałeś zamieszczone w tym programie nagranie z TVP? Bo tylko o nie mi chodziło - skoro dwa posty wyżej twierdziłeś za jakimś propagitkowym twitterem, że nie było zdarzenia?

Edytowane przez Grzesio
Odnośnik do komentarza

Grzesiu

"O moją świadomość się nie bój.

A obejrzałeś zamieszczone w tym programie nagranie z TVP? Bo tylko o nie mi chodziło - skoro dwa posty wyżej twierdziłeś za jakimś propagitkowym twitterem, że nie było zdarzenia?"

 

No baaaaaa... nawet widziałem, przed momentem film, gdzie psy gościa wyprowadzają...
Tyle, że nadal nie widzę, poza siłowym zamykaniem drzwi pobicia i nadal, serio piszę, nie mam pojęcia kim i dlaczego od Sienkiewicza pacjent miałby być.

Tak czy inaczej- prezes chciał Mit założycielski 2.0 i chyba nie pykło, wbrew pozorom :-(

Odnośnik do komentarza

Pracownicy Polskiej Agencji Prasowej w piśmie wysłanym do Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa narodowego postanowili zaprotestować przeciwko obecności polityków PiS w siedzibie Agencji. Ich list przytaczamy w całości.

"W imieniu dziennikarzy oraz pozostałych pracowników Polskiej Agencji Prasowej kategorycznie sprzeciwiamy się upolitycznieniu sporu wokół Polskiej Agencji Prasowej m.in. przez obecność polityków PiS w siedzibie Agencji. Ustawa z dnia z dnia 31 lipca 1997 roku nakłada na PAP obowiązek wypełniania misji publicznej, polegającej na uzyskiwaniu i przekazywaniu odbiorcom rzetelnych i obiektywnych informacji z kraju i zagranicy, upowszechnianiu stanowiska Sejmu, Senatu, Prezydenta i Rady Ministrów, a także umożliwianiu innym organom państwa prezentowanie stanowisk w ważnych sprawach państwowych.

Art. 2. Ustawy głosi, że Polska Agencja Prasowa nie może znaleźć się pod prawną, ekonomiczną lub inną kontrolą jakiegokolwiek ugrupowania ideologicznego, politycznego lub gospodarczego.

Z powyższego wynika, że wszelka ingerencja polityków w działalność Agencji może naruszać Ustawę o PAP.

Liczymy, że będziemy mogli w spokoju wypełniać nasze ustawowe obowiązki" - czytamy w piśmie, pod którym podpisały się: Rada Pracowników PAP SA, Związek Zawodowy Pracowników PAP SA oraz Zakładowa Organizacja Związkowa NSZZ "Solidarność" PAP SA. Pismo wysłano także do wiadomości do prezydenta, premiera, marszałków Sejmu i Senatu, a także Rady Mediów Narodowych oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.



Późno, bo późno, ale widać jak wielki pożar w bu.delu...

Odnośnik do komentarza

 Polecam- pani Witek płacząca do ramienia Pani Jurovej w sejmie i Macierewicz z za jej pleców, mówiący, że to nie donoszenie, tylko informacja- bezcenne.

+ TVN nadające relacje z wnętrza budynku TVP. Miodzio.

Edytowane przez karpik
  • Super 2
  • Tak trzymać 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

karpik- a Ty tak przed Świętami to się nie boisz? Ja, osobiście i rodzinnie, nie obchodzę, ale wiesz... rozumiesz... to nie tylko Hilary Minc :-)

Ja obchodzę, tak jak przodkowie- jako pogańskie święto. Choinkę też mam ubraną, bo to również stara pogańska tradycja.

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie