Skocz do zawartości

IPN chce zniszczyć Stowarzyszenie "Wizna 1939"


Rekomendowane odpowiedzi

"Śnurek" który zapodał woody o stowarzyszeniu i filmik gdzie dwa gacki wypowiadają się jacy to są biedni bo komornik zajął im konto i kasę to jakaś utopia dla głupich . Po pierwsze aby wszedł komornik musiała się odbyć rozprawa sądowa w sprawie Stowarzyszenie Wizna kontra IPN , które stowarzyszenie przegrało i kary nie zapłaciło  czym skutkowało odwołanie się do wojewody przez IPN i końcowy efekt skasowanie kasy stowarzyszenia przez komornika który pobrał dodatkowo należne mu 10 % od czynności komorniczych i sumy egzekucji " o czym oba gacki doskonale wiedziały że taki efekt nastąpi" . Ani słowa nie beknęli o co chodzi . Ze są biedni trudno ale za co to ani się nie zająknęli. Więc trudno tu zająć jakiekolwiek stanowisko bo słyszymy tylko efekt końcowy sporu i pogróżki słowne że teraz to oni się zabiorą za IPN " no jak małolaty" . Może ktoś naświetli 100% sporawy aby osoby czytające miały blade pojęcie o co " ka man ". Dopiero wtedy można zająć osobiste stanowisko . Inaczej osoby zabierające głos w sprawie wychodzą na idiotów.

  • Super 2
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Land....

One się nawzajem od kilku lat czochrają o remont cmentarza w Ossowie, ekshumacji w Sanie Dąb, ekshumacji w Apolonce...
A w tle kasa, zarzuty o marnotrawstwo, prywatę, czyli nasz piastowski standard.
Nie chce mi się szukać, ale może IPN wygrał sprawę o oszczerstwa, pomówienie i podobne- a teraz wyegzekwował odszkodowanie lub po prostu karę za powyższe?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ależ to proste.

Porażka jest sierotą. Sukces ma wielu ojców i każdy się chętnie podłączy jak jest duże prawdopodobieństwo. A w szczególności sukces w postaci odnalezienia Hubala którą chętnie przejmie IPN wykazując się bohaterstwem w odnalezieniu tak słynnego oficera RP. Ciekawa sprawa że IPN sam nic nie robi przez x czasu a w międzyczasie któż może się skusić...

Wiecie ile by były warte fanty po Hubalu na czarnym rynku?

He he he...ale jest potrzebna nieświadoma pomoc urzędników wynikająca z lekceważenia istnienia hien w zawieszeniu legalnych działań i jeszcze ogłoszenie to całemu światu - tu leży prawdopodobnie Hubal...za łopatę i kilof kto żyw. Hieny fugami i IPNem oraz Panią Konserwą się nie przejma i jeszcze wypiją flaszeczkę za zdrowie urzędników. Oczywiście winnych potem nie będzie...urzędnicy mają immunitet.  

I tylko tyle. Takie jest moje podłe zdanie...i wynika z doświadczenia z urzędnikami.

Edytowane przez Utylizator złomu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to trzeba Hubala znaleźć, a nie pitolić po próżnicy - zgoda, tylko mam takie przykre doświadczenie że jak to mówią w wojsku: "Piło nas dwóch, ktoś nas poje...ł". Im więcej ludzi wie im więcej czasu mija tym większe prawdopodobieństwo że ktoś coś wymaluje na nielegalu. Ja zakładam że być może w 90% tam leży zupełnie ktoś inny, ale podejście Konserwy i IPN na pewno nie pomaga w zakończeniu tematu - sami mieli kilka miesięcy na działania.

To jest patologia. A potem zdziwienie "Jak to"..."Skąd ta dziura w podłodze?"..."Skąd guziki Hubala na Allegro?" 

Edytowane przez Utylizator złomu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Czlowieksniegu napisał:

 

Tak podpowiem, że "Hubal" jest poszukiwany w innym wątku...

 

Dzięki za link. To dobrze im więcej szuka tym większe prawdopodobieństwo sukcesu. Chwała im za to.

Ja akurat nie bardzo się interesuję 1939, więc ciekawe namiary przekazywałem do MWP i MOB, teraz już tego nie robię... Zainteresowała mnie nonszalancja "Konserwy" i IPN w tym temacie,  bardzo zbliżona do sprawy cofnięcia pozwolenia na wydobycie na Bieleckich Młynach Tank Hunterowi, który Panterę przywiózł do Polski a wydanie pozwolenia gościom słynnym z wywozu Pantery i innych zabytków.

Czyli patologia u "Konserwy"... tu klucz działania wydaje się podobny - być może sukces odniesie preferowany przez "Konserwę" poszukiwacz jak z Bergiem.

Przykro jest po prostu na to patrzeć. Ale działa dalej ta zasada, nie liczy się czyjaś praca tylko znajomości lub pozamerytoryczne argumenty:

 

Edytowane przez Utylizator złomu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie