Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Czyli ruskie nie kłamią , mówiąc o swoich małych stratach , tylko 3000 zabitych w 'specjalnej operacji na Ukrainie" , bo reszta to dla nich bydło i mięso armatnie , którego do strat się nie wlicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji 200 strony dobre wiadomości z frontu- Rosjanom skończyły się śmigłowce Ka-52. Jeżeli pojawi się komunikat o zestrzeleniu takiej maszyny najprawdopodobniej oznaczał będzie, że śmigłowiec został zniszczony po raz drugi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, M81 napisał:

Z okazji 200 strony dobre wiadomości z frontu- Rosjanom skończyły się śmigłowce Ka-52. Jeżeli pojawi się komunikat o zestrzeleniu takiej maszyny najprawdopodobniej oznaczał będzie, że śmigłowiec został zniszczony po raz drugi.

 

Na Oryxie jest 49 unikalnych sztuk, czyli minimum tyle stracili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był oczywiście żart. Utraconych Ka-52 jest z pewnością więcej niż podaje oryx, doliczyć trzeba też śmigłowce wyłączone z akcji z innych przyczyn. Daleko jednak do zniknięcia kamowów znad pola walki.
W miarę jak wojna będzie trwała a co za tym idzie kolejne informacje o sukcesach OPL takich żartów zacznie się pojawiać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bjar_1 napisał:

Na Oryxie jest 49 unikalnych sztuk, czyli minimum tyle stracili.

Na ruskiej wikipedii stan na rok 2023 to wyprodukowanych dla ruskich 86 sztuk i kilka sztuk Ka-52M, czyli razem koło 100 sztuk . Więc patrząc na to , że może być kilkadziesiąt remontowanych , to naprawdę Ka-52 mogły się już skończyć (szczególnie po ostatnim ataku na Ługańsk i Berdiańsk , gdzie podobno wyeliminowano około 15 sztuk Ka-52)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca 2021 r. wyprodukowano 146 Ka-52, cztery zostały utracone. Doliczyć trzeba po kilkanaście maszyn wyprodukowanych w 2022 i 2023.
Wiecie jaki będzie symptom końca Ka-52? W większej liczbie pojawią się Mi-24/35 i Mi-28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, M81 napisał:

Do końca 2021 r. wyprodukowano 146 Ka-52, cztery zostały utracone. Doliczyć trzeba po kilkanaście maszyn wyprodukowanych w 2022 i 2023.
Wiecie jaki będzie symptom końca Ka-52? W większej liczbie pojawią się Mi-24/35 i Mi-28.

Prawdę piszecie M81 moskiewski trollu 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie