Skocz do zawartości

Wojna na Wschodzie vol. 1/12


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Nie tylko Wawrzyk. Afera wizowa zatacza coraz szersze kręgi. „Korupcja na ogromną skalę”

Gratulacje dla mafii partii piss.

5000 USD za lewą wizę. Najwyraźniej PiS uczył się w ukraińskich wojenkomatach, ile bierze się za trefny kwit o zwolnieniu z wojska.

Nielegalne wizy za łapówki to tylko połowa sukcesu partii piss.

Druga połowa to nielegalne pozwolenia na pracę za łapówki. I kłamstwa piss, że te ostatnie 250 000 pozwoleń było rzekomo dla Białorusinów i Ukraińców. Otóż kłamstwo. Kłamstwo wygenerowane na bazie wojny na Ukrainie w nadziei, że to się nie wyda i zginie w tłoku przybyszów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jedburgh_Ops napisał:

Nielegalne wizy za łapówki to tylko połowa sukcesu partii piss.

Druga połowa to nielegalne pozwolenia na pracę za łapówki. I kłamstwa piss, że te ostatnie 250 000 pozwoleń było rzekomo dla Białorusinów i Ukraińców. Otóż kłamstwo. Kłamstwo wygenerowane na bazie wojny na Ukrainie w nadziei, że to się nie wyda i zginie w tłoku przybyszów.

 

Obawiam się, że jeszcze tydzień może dwa i zaczniesz głosić lokalną wersję tzw. teorii wielkiej wymiany. Tymczasem wystarczy zajrzeć:
https://oko.press/szokujace-dane-o-migracji-obywatele-ukrainy-i-bialorusi?utm_source=twitter&utm_medium=social&utm_content=ap_i655mnqyg0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M81 nie nie wystarczy zajrzeć , warto jeszcze pomyśleć , wyciągnąć wnioski , a nie popierać Pizdowskie pierdolenie i ich narracje.

A teraz trochę szczegółów i normalnego liczenia , 700 264 minus Ukraińcy i Białorusini 549 000 równa się 151 tys. to tyle ile w tym samym roku przyjęły Niemcy , Włochy , Francja , Hiszpania , Portugalia , Holandia razem wzięte (!!!)  ( w czterech ostatnich też trzeba uwzględnić przybyszów z ich kolonii i Maroka , tak jak u nas odejmuje się Ukraińców i Białorusinów).

I to cię nie szokuje ? A prostackie tłumaczenie i pokazanie tylko pewnych faktów ciebie zadowala ?

Wybory tuż tuż i pojawia się M81 z narracją rodem z TVP i TVP info. 

Słabo trafiłeś , bo tu przynajmniej niektórzy myślą , na nich zwykła szczeniacka propaganda nie działa.

Edytowane przez Cypis
  • Super 1
  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis.... cicho być... ucz się, jak dużo muzułmanów mieszka(ło) na Ukrainie i w Białorusi...


PS

W 2022 roku polską granicę przekroczyło 183 tys. osób z krajów muzułmańskich.
Rok temu cudzoziemcom z krajów muzułmańskich przyznano łącznie 135 tys. zezwoleń na pracę.
Takie zezwolenie dotyczy jedynie pracy u konkretnego pracodawcy i nie jest równoznaczne z pozwoleniem na stałe zamieszkanie cudzoziemca w Polsce.
W ubiegłym roku pozytywnie rozpatrzono ponad 18 tys. wniosków o zezwolenie na pobyt w Polsce od osób z krajów muzułmańskich. Zdecydowana większość decyzji (95,5 proc.) dotyczyła zezwolenia na pobyt czasowy.
W ubiegłym roku wydano łącznie 136 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców z krajów muzułmańskich. Liczba ta nie jest tożsama z liczbą przybyłych imigrantów (np. część z osób mogła przybyć do Polski w poprzednich latach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż polskich wiz nie jest równoznaczna z tym , że delikwent pojawi się w Polsce , z taką wizą może wjechać do każdego kraju UE .

Posiadacz wizy krajowej w której polu (w rubryce „ważna na”, „valid for”) wskazano „POLSKA” jest uprawiony również do podróżowania po terytorium innych państw obszaru Schengen.

He he , my nie pomagamy zalewać UE imigrantami .

 

Sam tak zrobiłem w 1990 roku , miałem nagraną robotę w Holandii , ale ambasada Królestwa Niderlandów uznała , że student z Polski nie może otrzymać wizy pobytowej . Więc wyrobiłem sobie wizę pobytową we Francji i Niemczech i wtedy Holendrzy musieli mi już wydać wizę tranzytową . Wsiadłem w pociąg i wysiadłem w Amsterdamie i byłam tam przez rok na wizie tranzytowej , nawet przy kontrolach Policji nic się nie działo , bo przecież byłem w permanentnej drodze z Niemiec do Francji. 

Edytowane przez Cypis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

W ubiegłym roku wydano łącznie 136 tys. zezwoleń na pracę dla cudzoziemców z krajów muzułmańskich. Liczba ta nie jest tożsama z liczbą przybyłych imigrantów (np. część z osób mogła przybyć do Polski w poprzednich latach).

Przede wszystkim - jak się dziś okazało - The World Champion of Pegasus nie ma zielonego pojęcia (albo kłamie, ale to się okaże po 15 X) gdzie ci ludzie są, czy się rozleźli po całej UE, czy są u nas, kim ci ludzie są, co robią itd. Polscy przedsiębiorcy od dawna alarmowali tego bałwana pisowskiego, że te wizy to lipa, ale nikogo to nie obchodziło, bo ważniejsze było słuchanie transmisji z Pegasusa. I to słuchanie real time na biurku panienki wąsika, bo dla tej panienki skonstruowano specjalny system transmisyjny z Pegasusa wprost na biurko panienki.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypis

"Sprzedaż polskich wiz nie jest równoznaczna z tym , że delikwent pojawi się w Polsce , z taką wizą może wjechać do każdego kraju UE . ..."

A i owszem... tyle, że na dziś* to np Niemcy informują o drastycznym wzroście liczby "inżynierów", "nauczycieli", "lekarzy", którzy z polskimi wizami są zatrzymywani za Odrą... tudzież zatrzymywani bez jakichkolwiek dokumentów, ale z historią świadczącą, że z naszej strony Odry przyjechali...

Cyrk, to się zacznie- wczoraj informację wstawiłem, jak Niemcy wprowadzą na polsko-niemieckiej granicy kontrole...




* no dobra, na przedwczoraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bodziu000000 napisał:

 

 

Oby tak dalej.

PiSowska Polska jest jedynym państwem UE (za sprawą m.in. ciotuni dudy), które toleruje u siebie Instytuty Konfucjusza, o których na całym świecie wiadomo, że są jedną wielką filią agentury chińskiej. Taka np. Holandia wyrzuciła od siebie te chińskie „instytuty”, a w głupiej Polsce nie dość, że są hołubione to jeszcze chińskiej agenturze sprzedaje się infrastrukturę krytyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli coś mnie razi to zwrot "kraje muzułmańskie". Wrzuca się w ten sposób do jednego worka państwa, które w rzeczywistości niewiele ze sobą łączy. Mało tego- zwrot ma charakter stygmatyzujący i najwyraźniej pejoratywny.
Jest też coś co mnie cieszy- nagle spora grupa ludzi zainteresowała się demografią, na co dzień nie zwracamy uwagi na większość zjawisk zachodzących w naszym społeczeństwie. Tymczasem będą one miały przemożny wpływ na życie jeżeli nie nasze to naszych dzieci i wnuków. Niestety przy tej okazji pojawiły się się zastępy szurów, inbiarzy i foliarzy wietrzących spiski i machinację na kosmiczną skalę. Dawniej zamęczaliby swoimi chorymi teoriami rodzinę i sąsiadów a dziś mogą zatruwać życie w sieci. Odmowa wiedzy w sytuacji  kiedy dane dosłownie leżą na talerzu to nic chwalebnego. I nic tutaj nie dadzą zaklęcia o jakiejś propagandzie itp. Liczby są liczbami. To nie jest łyżwiarstwo figurowe, nie ma w nich miejsca na dobre czy złe wrażenia.
Dlatego zachęcam wszystkich do lektury. Można sięgnąć choćby do okopressu, można bezpośrednio do Eurostatu, to nie kosztuje i nie boli.
 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie