Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

takafura

"Nie przeczytasz też opinii RS tak zbieżnej z Twoimi insynuacjami ( co za przypadek): "

To jeszcze musisz się zdecydować, czy RS dzwoni do mnie, czy ja do niego @ wysyłam...

 

PS

Jak myślisz (?)

„Wysłannicy Wielkiej Brytanii i wszystkich 27 państw członkowskich Unii Europejskiej z wyjątkiem Węgier i Polski zbojkotowali spotkanie w Teheranie z okazji 44. rocznicy rewolucji, która ustanowiła Republikę Islamską".

też z RS uzgadniali czy czekali na jego zgodę?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Nie przeczytasz też opinii RS tak zbieżnej z Twoimi insynuacjami ( co za przypadek): "

To jeszcze musisz się zdecydować, czy RS dzwoni do mnie, czy ja do niego @ wysyłam...

To chyba kwestia baniek informacyjnych w jakich funkcjonujemy. 

Ps. Czy to czasem nie Twój ulubiony przytyk o "przekazie dnia" jakie dostają media prawicowe ;)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tailor...

Znaczy się obstawiacie, że RTrzaskowski wygra kolejne wybory na prezydenta W-wy? Tak wynika z twojej "wklejki"...

Z ciekawości, dla kolegi pytam, co tam Mistrz power-pointa w Fit 55 obiecał/uzgodnił/podpisał... Nie znam szczegółów, ale chętnie poznam...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się bawić to się bawić.... impra po pisiemu........... szamba się narobiło

A po wytrzeźwieniu majaczyć coś o politycznych atakach 

 

Edytowane przez fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

 

 

To ile metrów drogi można wybudować za taką sumę?  Ludzki pan, nie dość że nie ukradł to  jeszcze rozdaje ludziom ich pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"20,5 mln zł to jakaś popierdułka jest"

I to by było na tyle o twoich zarzutach czy problemach z memami...

Po raz kolejny dajesz przykład, jak wespół zespół wyznawcy przewodniej partii narodu i przydawek, próbują rzeczywistość- patrz działalność np przytoczonego prosiątka, komentować memami...

 

 

PS Jakie zablokowanie funduszy KPO? Przecież Mistrz power-pointa już sporo razy ogłaszał, że wszystkie wymagania, czyli kamienie milowe zostały spełnione i wypłaty tuż tuż...
Fakt- potem sami urzędnicy z KPremiera czy podobni, przyznawali, że całkiem sporo jest nieprzygotowanych nawet, nie mówiąc o ich zatwierdzeniu przez rząd...

Pomijając, że jeszcze nie tak dawno padały ze strony funkcjonariuszy stwierdzenia, że kasy to my mamy w bród, że to od nas chcą lub będą chcieli pożyczać, że wcale a wcale nam te fundusze nie są potrzebne, itp, itd.
A to, że w samych rządzie nie mogą się dogadać, czy to jest pożyczka-darowizan-jakie są proporcje tychże, itp, to też wywołuje "efekt wow"....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"20,5 mln zł to jakaś popierdułka jest"

I to by było na tyle o twoich zarzutach czy problemach z memami...

No, uśmiałem sie jak norka, wrzucam drugiego mema w ciągu 12 miesięcy i już jestem hipokrytą zrównanym z ziemią :)

Ps. Komentujesz ironicznie lans polityka za nieswoje 20,5 mln zł. OK, rozumiem.

      Ignorujesz bez wysiłku innego polityka chwalącego sie możliwościami załatwienia osobiście 272 000 000 000 zł.

      Nie dziwi nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje że jak w polemice z jakimś oświeconym i tolerancyjnym fanem ***** *** użyję zwrotu "osz ty niedobry" to mam z automatu wakacje jako forumowy szwarc charakter.

To się nazywa potrójne standardy ;)

Ps Nadal uważam że nazwa m.in. tego tematu powinna być pisana gwiazdkami, tak dla jasności co jest w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Jakie zablokowanie funduszy KPO? Przecież Mistrz power-pointa już sporo razy ogłaszał, że wszystkie wymagania, czyli kamienie milowe zostały spełnione i wypłaty tuż tuż...
Fakt- potem sami urzędnicy z KPremiera czy podobni, przyznawali, że całkiem sporo jest nieprzygotowanych nawet, nie mówiąc o ich zatwierdzeniu przez rząd...

Pomijając, że jeszcze nie tak dawno padały ze strony funkcjonariuszy stwierdzenia, że kasy to my mamy w bród, że to od nas chcą lub będą chcieli pożyczać, że wcale a wcale nam te fundusze nie są potrzebne, itp, itd.
A to, że w samych rządzie nie mogą się dogadać, czy to jest pożyczka-darowizan-jakie są proporcje tychże, itp, to też wywołuje "efekt wow"...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Pomijając, że jeszcze nie tak dawno padały ze strony funkcjonariuszy stwierdzenia, że kasy to my mamy w bród, że to od nas chcą lub będą chcieli pożyczać, że wcale a wcale nam te fundusze nie są potrzebne, itp, itd.

Bo wtedy było to odrobinę bliższe prawdy. Teraz zacznie sie amba związana z wyborami, a opozycja też będzie twardo licytować.

Ps. Czy założenia C40 można traktować jako element programu wyborczego ? Dla kolegi pytam bo nie znalazłem jak dotąd programy PO na najbliższą kadencję...

    Te C40 to ostry odlot, prawdziwa  "Korea Północna +"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura

"Czy założenia C40 można traktować jako element programu wyborczego ? Dla kolegi pytam bo nie znalazłem jak dotąd programy PO na najbliższą kadencję...

    Te C40 to ostry odlot, prawdziwa  "Korea Północna +"

 

Nie mów, że PAP nie wspomniał, że są to REKOMENDACJE... i, że opisują co należałoby/warto zrobić, aby obniżyć emisję CO2 w miastach..
 

Dwa- ja rozumiem, że ty nie dość, że lesie mieszkasz, to i np TV nie oglądasz, ale zakładam, że masz, na przykład, podstawową wiedzę, także "przyrodniczą" i wiesz, jak z każdym dniem rośnie, także w Polsce, deficyt wody.
A jak wiesz, to znajdź sobie, ile tys m3 wody jest potrzebne, aby wyprodukować 1 kg mięsa, 1 szt jeansów, itp, itd...

 

PS

Mam pełną świadomość, że trollujesz i nie masz zielonego pojęcia o czym próbujesz pisać i/lub nie znasz nawet ogólnych informacji o C40.
Gdybyś miał, ciekawe, czy uznałbyś za lewacki ekoterrozym, dla przykładu:

  • wydłużenie żywotności aut do 20 lat,
  • wydłużenie życia urządzeń elektronicznych do 7 lat,

a powyższe pkt są w C40 wpisane... i każdy zdroworozsądkowo powinien im przyklasnąć. Chyba, że ze zwykłego snobizmu i/lub ograniczenia umysłowego nie naprawiasz telewizora tylko kupujesz nowy, a jak sprawny samochód przekracza jakiś wiek, to go złomujesz i idziesz do salonu po nowy...



PS A co do stosunku PO do C40 nie mnie pytaj... ale możesz zapytać władze prawie stu miast, które wspólnie wypracowują c.a. 20 proc. światowego PKB

Ciekawe też, że nagle w lutym 2023 przewodnia partia narodu wraz z przydawkami się obudziła i histeryzuje o czymś, co zostało w 2019 opracowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, takafura napisał:

No, uśmiałem sie jak norka, wrzucam drugiego mema w ciągu 12 miesięcy i już jestem hipokrytą zrównanym z ziemią :)

Ps. Komentujesz ironicznie lans polityka za nieswoje 20,5 mln zł. OK, rozumiem.

      Ignorujesz bez wysiłku innego polityka chwalącego sie możliwościami załatwienia osobiście 272 000 000 000 zł.

      Nie dziwi nic :)

Jesteś hipokrytą i to nie dla tego ,że wrzuciłeś jakiegoś mema ( fakt , że wyjątkowo prymitywnego) ale dlatego ,że porównujesz polityka chwalącego się rozdaniem nie swoich pieniędzy z politykiem , który , co jest oczywiste, odblokuje środki unijne i  to nie za pomocą jakichkolwiek szachrajstw , układów i znajomości a poprzez przywróceni stanu normalności.

Z resztą , co zabawne nie musi być to "cudowny" Tusk - każdy , nawet Hołownia, Kosiniak, czy ,tfu, Czarzasty  jest w tej chwili równie dobrym gwarantem odblokowania tychże środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie