Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.01.2023 o 10:43, Jedburgh_Ops napisał:

Fascynacja katabasów seksem jest powszechnie znana. Ja, jako antychryst przed ślubem konkordatowym byłem przesłuchiwany na okoliczność seksu i musiałem zeznać parę fajnych rzeczy. Lampy w twarz nie było, ale kurek od czterdziestki piątki sam mi się odciągał na dźwięk niektórych zadawanych mi pytań o seks.

O, a ja nie byłem! W ogóle gładko to poszło. Żadnych pytań "komisji weryfikacyjnej", w ogóle takowej sobie nie przypominam.
Sama uroczystość prowadzona przez znajomego rodziny, który wiedział, że ja z kościółkiem to na bakier.
Tylko te nauki... O ile na część chodziliśmy bez zastrzeżeń, to po pierwszych z zaplanowanych 3 czy 4 zajęć z planowania rodziny moja żona stwierdziła, że więcej nie idzie i tej nawiedzonej idiotki słuchać nie będzie, ani patrzeć jak ludzie się angażują w udzielanie jej odpowiedzi - i nie mieliśmy tej jednej pieczątki na kartce. Ale proboszcz okazał się być sędziwy i niedowidzący, bo nosił grube okulary - dosłownie. A może też i w przenośni. Bo nie powiedział słowa na brak pieczątki w jednej z rubryk.

M.

 

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, to ja Was nie do końca...


Przecież nikt Wam nie bronił założyć fundację, wpisać, że w młodości-najlepiej głęboki PRL ście staruszki na czerwonym świetle przez ulicę przeprowadzali i już się na przelewy szykować...
I walka z systemem, pomoc starszym, edukacja z przepisów Prawa o ruchu drogowym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Przecież nikt Wam nie bronił założyć fundację,...

No, i to jest pomysł.

Skrzyknijmy się wśród forumowiczów, podłączmy się pod ten słynny doktorat na temat zakrętek do słoików, załóżmy fundację wspierającą gwint sześciozwojowy do słoików, a willę od czarnka będziemy mieć zagwarantowaną, ale oczywiście po uprzednim zapisaniu się do PiS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego Wy znów nie rozumiecie?

 

W czwartek premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że zamierza podziękować Czarnkowi. Na konferencji prasowej tłumaczył, że minister edukacji "stara się według jasnych i transparentnych kryteriów wspomagać organizacje pozarządowe".

- Proszę przyjrzeć się kryteriom, one były wszędzie dostępne. Każdy mógł aplikować Może są organizacje, które wcześniej, w czasach Tuska i Platformy Obywatelskiej miały bardzo duży dostęp do środków i teraz są niezadowolone - mówił premier.

 

Dlaczego uważacie, że np tfu-r założony dwa dni wcześniej, nie mógł się wykazać doświadczeniem, pokazać czy i co w ostatnich latach organizował, że nie może podać przykładów działań zgodnych z kryteriami?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jedburgh_Ops napisał:

Nikt normalny zresztą nie odpuści zorganizowanej grupie przestępczej piss.

Jak to się mówi: "kurwa kurwie łba nie urwie". Zobaczysz, że rozejdzie się po kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Jedburgh_Ops napisał:

Za ten przewał z willami jest do 10 lat pierdla. A Giertych nie odpuści po wyborach. Nikt normalny zresztą nie odpuści zorganizowanej grupie przestępczej piss.

Ja rozumiem żebyś chciał i popieram ale.....

Czy ty w to naprawdę wierzysz że oni ich na suchy chleb na turnusy wyślą?

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, toska napisał:

Ja rozumiem żebyś chciał i popieram ale.....

Czy ty w to naprawdę wierzysz że oni ich na suchy chleb na turnusy wyślą?

Są grupy prawników, które bardzo drobiazgowo katalogują sto procent złodziejstwa bandy pis, dosłownie co do jednego przekrętu. Czasami od razu komentują, z jakich artykułów te pisowskie męty będą odpowiadały (stąd np. wiadomo, że morawieccy odpowiedzą z czterech artykułów KK za przewały na działkach, antydatowanie i fałszowanie dokumentów), ale najczęściej nie komentują, a tylko katalogują, bo żeby relacjonować te prawie 900 pisowskiech afer to nie ma takiej możliwości, bo musiałyby istnieć do tego specjalne media i nie zajmować się niczym innym, jak codziennym tłumaczeniem tego, kto z jakiego artykułu i którego kodeksu pójdzie siedzieć. Ale że pisowcy pójdą siedzieć to jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie