Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale... z drugiej strony popatrzcie na inny kabaret.

Czym jest Polska 2050?

Katolicki fundamentalista religijny Hołownia kogo sobie wziął, jako drugą osobę w pierwszych dniach tworzenia tej partyjki?

Wziął sobie najskrajniejszą lewaczkę i aborcjonistkę Hannę Gil-Piątek.

No to czym jest partyjka P2050, gdy żyją tam obok siebie szefunio wierny fan KK i jego najskrajniejsze przeciwieństwo, taki antychryst, jak HGP?

Takim samym świrem, jak JKM jest Hołownia - miodousty oszołom zauroczony żądzą władzy bez przebierania w środkach i w swoich partyjnych poplecznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Młodzież, która będzie zdawała maturę w 2023 roku, niemal dwa lata spędziła na nauce zdalnej. Nie miała szansy nabyć..."

Baaaaaaa... bo przecież kandydaci na studia, gdzie są egzaminy mieli możliwość na powyższe...
Podobnie, jak np tegoroczni ósmoklasiści, którzy mieli doskonałe możliwości przygotowania się do końcowego egzaminu w szkołach podstawowych w sytuacji, gdy mieli dwa lata wycięte.

 

Tak naprawdę, takimi decyzjami Czarnek "tylko" pogłębia chaos... Choć mam świadomość, że dobrego wyjścia nie ma.

Nie narzekaj - w USA Afroamerykanie na studiach są zwolnieni z egzaminu z matematyki bo to był egzamin dyskryminujący i rasistowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

Pierwszy!

I założę Martensy z blaszanymi noskami.

O, moja żona ma takie Martensy industrialne, z certyfikatem klasy ochronnej ;) Kupiła sobie kilka par do fabryki, żeby w przydziałowych chińczykach nie chodzić - ale była awanturaaaa, że się wyłamuje, że ja prdl. Dobrze że jebnęła tę robotę w końcu, choć o 8 lat za późno heheh. Tak że jakby Twoja małżonka chciała Ci potowarzyszyć w odbieraniu wylicytowanej nagrody, to mam takie niechodzone do wysłania, rozm. 39. Napisalibyśmy dedykację, jak na pociskach ;)

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, Martens chyba wycofał te butki z blaszanymi noskami laaaaaaata temu. Ja mam zachomikowane sprzed wielu lat.

W każdym razie cuś nie widzę teraz w sklepach tych uroczych Martensów, którymi, jak by co, można zakopać w drzwi samochodu jakiegoś chamidła i się człowiek przebije do kokpitu 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie