Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

takafura....

To się nie może dziać na serio...

Ciebie naprawdę nie dziwi, że dziś, gdy VAT na paliwo wynosi 23 % dziwnym trafem paliwo na stacjach patronackich nie podrożało?

Napiszę więcej- sprawdź, dane są dostępne, jak w ostatnich -dziesięciu godzinach poleciały na pysk ceny hurtowe WSZYSTKICH lub prawie wszystkich sprzedawanych przez Orlen paliw- gaz, paliwo, itp...

I naprawdę za teorię spiskową uważasz, że po prostu wcześniej Orlen jechał na paskarskich czy bandyckich marżach? Które w dodatku dobrze, pomijając "podatki od zysków" Orlenu, robiły tylko i wyłącznie jemu?



PS Podpowiem- nie stosuj w razie W odwracania kota ogonem, że w ostatnich dniach paliwo potaniało na rynkach światowych- któryś z twoich bliźniaków światopoglądowych już tłumaczył, że między zmianami, np, w Rotterdamie a finalnie na stacjach benzynowych muszą tygodnie upłynąć, gdyż na bieżąco sprzedawane jest paliwo wyprodukowane z drożej kupionego surowca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, canabis.dw napisał:

Oni na prawdę wyemitowali to tyle razy podczas"wiadomości"?  ja nie  moge , ale  poje..by. Ty swoim idiotycznym wpisem  też widzę od  tej normy nie odbiegasz. Pytanie tylko czy jesteś po stronie tych co te idiotyzmy wymyślają czy po tej co je łykać  maja .

Weź wytłumacz mi -osobie prostej- jaką funkcje(Ja myślę że celowniczą) ten "krzyżyk" pełni w tych materiałach. Chętnie wysłucham  jakie masz przemyślenia i argumenty

Każda osoba prosta, powinna wiedzieć, że w aparacie foto tak właśnie wygląda ekran...Nawet w komórkach takie możesz se zrobić. Ale imbecyle nadal twierdzą, że to snajper. Kurła cudem uszedł z życiem;) Przygłupów nie brak w totalnej...

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tyr napisał:

Każda osoba prosta, powinna wiedzieć, że w aparacie foto tak właśnie wygląda ekran...Nawet w komórkach takie możesz se zrobić. Ale imbecyle nadal twierdzą, że to snajper. Kurła cudem uszedł z życiem;) Przygłupów nie brak w totalnej...

Ale przecież nawet Ty zdajesz sobie sprawę z tego po co wyświetlano ten obrazek w takiej formie i częstotliwości , jaki efekt to ma wywoływać i u kogo. Nie jest Ci kur zwyczajnie wstyd głosić tych swoich bredni? czemu twoi idole- mając na koncie takie sukcesy  i dobrobyt muszą swoje strategie wyborcze opierać o tak paskudne i prymitywne metody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

 któryś z twoich bliźniaków światopoglądowych już tłumaczył, że między zmianami, np, w Rotterdamie a finalnie na stacjach benzynowych muszą tygodnie upłynąć, gdyż na bieżąco sprzedawane jest paliwo wyprodukowane z drożej kupionego surowca...

 Ty to masz za to klony na forum - pełna zgodność DNA ;)

Wielkie państwowe korporacje dbają o swoje interesy i muszą też niestety realizować politykę państwa.

LP działają podobnie - łupią jednych ( na licytacjach ceny wywalone w kosmos) a w detalu (  dla maluczkich) cena opału przez 12 miesięcy nie drgnęła ani o złotówkę choć handlarze podnieśli ceny drewna kominkowego o 100 %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Tyr napisał:

Pewnie zwykłe leszczyki są...

Na tej stronie są 4 twoje wpisy i w każdym starasz się kogoś obrazić. Potem z płaczem do Bociana, że cię złymi buźkami atakują niedobrzy. Żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

Na tej stronie są 4 twoje wpisy i w każdym starasz się kogoś obrazić. Potem z płaczem do Bociana, że cię złymi buźkami atakują niedobrzy. Żałosne.

Zobacz sobie swoje wpisy i koleżków... A do bociana napisałem, co byś ty i kilku twoich kolegów nie nadwyrężyło ręki przy trzepaniu...

Edytowane przez Tyr
  • Słabe 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Tyr napisał:

Zobacz sobie swoje wpisy i koleżków... A do bociana napisałem, co byś ty i kilku twoich kolegów nie nadwyrężyło ręki przy trzepaniu...

Aż przejrzałem 3 strony wstecz i nie widzę, żebym ciebie czy kogokolwiek obraził, więc u mnie nie jest to norma. W przeciwieństwie do gościa, który nie umie napisać postu bez wrzutki. W dodatku starasz zrobić z siebie ofiarę, wychodząc na dzieciucha. Pff...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 minuty temu, Tyr napisał:

Masz i nie łżyj więcej... i poszukaj dalej ty fala, jebcośtam i kilku innyych koleżków... 

Bez tytułu.png

I co? Dałeś tylko dowód na to, że zachowujesz się jak rozwydrzony bachor. Do tego próba bycia bezkarnym gdy ma się dużo za uszami, trąci pissowskimi standardami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

Życie jest śmieszniejsze o "zabawnych" antypisowskich memów ;)

Foty ze spotkań Putina w rożnych miejscach Rosji:

2023_01_02_200540_9f7af4.jpg

2023_01_02_200540_124732.jpg

Mimo podstawionych i sprawdzonych " przypadkiem spotkanych" i tak chodzi w kamzie. BTW. Na fotce ta sama pani co wyżej jako żołnierz.

IMG_20230102_012341_859.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie