Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Jedburgh_Ops napisał:

To jest umysłowy ten sam gatunek, co szymczyk - on też „trochę się zdziwił”, że mu pepanc wypalił.

PiS i jego sługusy to podgatunek w dziejach cywilizacji.

Jak psychotropy nie pomagają to weź:

1139a2d84803ab76a61775595f4a.jpg

i

images.jpg

Edytowane przez Tyr
  • Słabe 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

Ale czy to nie fantazyjne i fantastyczne, że najbliżej szarego posła ps Prezes czy w zarządzie Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego, głównego udziałowca spółki Srebrna w Warszawie działała asystentka członka WRON?

Czy to nie fantazyjne i fantastyczne, że złodziej Ryszard Czarnecki z PiS, który w lutym 2012 roku kabrioletem Fiatem Punto „dojeżdżał” z Polski do Brukseli, i brał za to unijne kilometrówki, a ten kabriolet 11 lat wcześniej został złomowany (był rozbity w 2001 roku) i złodziejstwo to zostało wykryte przez agendę UE – to ten złodziej będzie teraz zbierał 700 tys. zł na koszt przeproszenia Radosława Sikorskiego przez kaczyńskiego?

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr- ale czegoż ty znów nie rozumiesz?


Że Sikorski, z powodów różnych, w znakomitej części odpuścił, nie chcąc tworzyć kolejnego męczennika, a to co chciał i tak uzyskał?

Jedno ci przyznam- wybrańcy plują ci* w twarz, a ty się cieszysz, że w grudniu deszcz pada**....

 

 

* niestety, bryzga na wszystkich obywateli...

** w razie W, to dobre zjawisko, patrząc na hydrologię...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek...Już pisałem, że wybrańcy twoi nie spełniają założenia, ż nie będą sługusami i popychlami niemiec i ruskich... Wypowiedzi onych o resetach, rozwijaniu stosunków, przyjmowaniu jakim jest, chyba znasz... Choć może ty znasz te, że to donek w Tbilisi i w parlamencie eu ostrzegał przed ruskimi...

Jak znasz jakiś tajny program tuska z lewactwem, że ci lepiej będzie to się podziel. Oddadzą kasiurkę z funduszy, dorzucą +, zwiększą kwotę wolną i emerytury, dobudują rurociągów i gazoportów, sprowadzą Polaków, których wygnała ichnia polityka, zwiększą siłę armii, dadzą większą minimalną? Zwiększą inwestycje i wyniki gospodarcze? Może jeszcze bardziej wolne sądy zrobią albo odkupią majątek, który na bezczela sprzedali? I można tak jeszcze długo.

Każda opcja ale tylko ta, której nie popierają niemce i ruskie. A ostatnio, fiutin, miedwiediew i inne bydlaki za totalną bardzo tęsknią. 

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna szansa, żeby osłabić obu naszych "przyjaciół" niemców i ruskich ale opozycja do tego nie dopuści i nada będzie skarżyć, donosić i wzywać do szkodzenia rządowi... Popychla, targowica i tyle...

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyr...

Rozumiem twoje fobie, z niektórymi nawet podjąłbym się dyskutować, ale jedno "ale"... już fefnaście, jeśli nie więcej razy pisałem, że poprzednia ekipa nie była moimi wybrańcami... Nie wiem, może zapamiętaj, albo i nawet wydrukuj i nad monitorem (?) komputera sobie powieś.

 

Dwa- wyleź ty wreszcie z tej oblężonej twierdzy.. zobacz- słoneczko świeci, Święta były, za moment Sylwester, później wiosna...

 

PS To jak z tym, przykładowym, Sikorskim i TS? Czasu szary poseł ps Prezes miał duuuuuuuuuuużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, jakby ktoś z pupili niemieckich wylądował przed TS to niemce chyba militarnie interweniowali.

Pewnie za fobie uznasz duopol niemiecko ruski i wszystkie związane z tym korzyści dla Polski...  

Teraz kolej na ciebie... Za czym tęsknisz? 

Edytowane przez Tyr
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tośka znowu podobizny wstawia;) Musi straszny nieudacznik być, że takiego krzywego ryja ma ta ruska onuca. Tosieńko, możesz sobie nawet wszystkie moje posty na raz. Lata mi to odkąd takie ułomy jak ty zaczęly się tu udzielać:)

  • Słabe 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Je...

W sumie ciekawe, dlaczego szary poseł ps Prezes, mają możliwość, nie skierował sprawy, np, Sikorskiego przed Trybunał Stanu.
Się nie odważył, czy z powodów formalnych? Pytam, bo nie wiem...

Wymiar sprawiedliwości - z racji zawodu - zazwyczaj jest nauczony alfabetu i czytania.

A jak już umie czytać to i czyta sondaże przedwyborcze. I wie, że zorganizowana grupa przestępcza PiS (© prof. Wojciech Sadurski) po raz trzeci złodziejskiej, nepotystycznej, niekompetentnej, wrogiej społeczeństwu bandy nie sformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tyr napisał:

Tośka znowu podobizny wstawia;) Musi straszny nieudacznik być, że takiego krzywego ryja ma ta ruska onuca. Tosieńko, możesz sobie nawet wszystkie moje posty na raz. Lata mi to odkąd takie ułomy jak ty zaczęly się tu udzielać:)

Robię co mogę.....

Wcześniej starałem się...

Przekonać

Zrozumieć?

Ignorować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tyr napisał:

A wierzyłeś, że przez tuleyę, juszczyszyna i kilku innych pieniędzy nie wypłacą? Takie tam: Turów, praworządność, kryzys na granicy z Białorusią też pewnie powiesz, że przypadek?

Tyr zastanawiałeś się kiedyś może nad tym co musiało by się wydarzyć albo jakie argumenty mogły by sprawić, że zmienił byś swój żelbetonowy światopogląd ? uważasz, że to w ogóle możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Turów piszesz... a udało się, od 2016, wyjaśnić, w jaki sposób doszło do katastrofy, która delikatnie została wyceniona* na +/- 400 mln złotych?


* np maszyny...

Coś tam się obwaliło czy obsunęło i tyle...stało się i już  po ch... drążyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tyr napisał:

Tośka znowu podobizny wstawia;) Musi straszny nieudacznik być, że takiego krzywego ryja ma ta ruska onuca. Tosieńko, możesz sobie nawet wszystkie moje posty na raz. Lata mi to odkąd takie ułomy jak ty zaczęly się tu udzielać:)

Się udzielam pod tym samym i jednym nickiem od zawsze na tym forum może czas aby taki warchoł jak ty który mieni się że jest tu od zawsze ujawnił swoje poprzednie Alter ego w x wydaniach 

  • Tak trzymać 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, canabis.dw napisał:

Tyr zastanawiałeś się kiedyś może nad tym co musiało by się wydarzyć albo jakie argumenty mogły by sprawić, że zmienił byś swój żelbetonowy światopogląd ? uważasz, że to w ogóle możliwe ?

No może argumenty o dobrobycie i nieomylność poprzednich ekip by mnie przekonała ale z dziesięć razy proszę i cisza jak makiem zasiał...

  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie