Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, bodziu000000 napisał:

20221226_111613.jpg

Kwintesencja pissowskiej szumowiny. Moja pissowska wiara, patriotyzm, sprawiedliwość, prawo...itd.itp. jest najwyższą i najprawdziwszą. Pycha i frazesy, a w gębie i czynach wszystkie grzechy z tych ich dziesięciu i takie, których nie przewidziano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

FksArwKX0AAcy2B.jpg

Lepiej późno niż wcale, choć mogła wcześniej zasięgnąć języka w temacie szczujni tvpiss. Pytanie czy jeszcze w tym chrześcijańskim czasie pokoju i dobroci zreburgerują stosowne "reportaże" o tej "lewaczce".

BTW. Krystyna jeszcze nie tłumaczyła kim jest ta pani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Lepiej późno niż wcale, choć mogła wcześniej zasięgnąć języka w temacie szczujni tvpiss. Pytanie czy jeszcze w tym chrześcijańskim czasie pokoju i dobroci zreburgerują stosowne "reportaże" o tej "lewaczce".

BTW. Krystyna jeszcze nie tłumaczyła kim jest ta pani?

 

mel.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj no pseudo moderatorze... Takich trolli jak ty i twoje kółko wzajemnej adoracji to nie uświadczysz... Większość nie ma nic wspólnego z tematyką a jedyne co potrafią to chamska lewacka agitacja, obrażanie innych i zamieszczanie fake newsów. Więc nie szafuj tu swoimi pseudo filozoficznymi rozważaniami bo się żałosny robisz...

Edytowane przez Tyr
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

to wiernym i wyznawcom, wcale a wcale nie przeszkadzało, co robiła kilka lat temu...

Wiesz, dopóki fanatyczni wielbiciele idei ***** *** nie zaczęli zachwycać się tą artystką ( szczególnie jej kręgosłupem moralnym) i szlochać nad stratą dla naszej kultury to ja nie wiedziałem o jej istnieniu.

I nie wiem skąd takie pochopne wnioski że np. mi nie przeszkadzał jej występ w putinowskiej Rosji ?

Jak zwykle mocno naginasz w lewo rzeczywistość na przekór logice i faktom :)

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, bjar_1 napisał:

SpiCe Girls nie słuchałeś? :D

Ruda najlepsza!

Nie... etap Modern Talking przeskoczyłem dzięki prezentowi od szwagra w postaci szpulowego magnetofonu ZK240 i dziesiątkami godzin nagranych płyt i audycji ( Minimax, Pink Floyd, itp.). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jedburgh_Ops napisał:

Zaiste fascynujące. A przypadkiem nikomu nie przeszkadza, że Jacek Kurski miał dwóch wujów w Wehrmachcie, a dziadek Cezarego Gmyza był bohaterskim obrońcą Tobruku,... tyle że w Afrika Korps?

Ty tą wklejkę wziąłeś na poważnie? ja tylko chciałem ułatwić "życie" kilku cymbałom. Co będą mózgi wysilać jeszcze im się styki poprzepalają, dałem im gotowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie