Skocz do zawartości

Figury rozdział VIII


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Z życia bogobojnych, prospołecznych „elit” PiS spod znaku „wystarczy nie kraść”

Działka kościelna morawieckiego – najnowsze ustalenia. Samo czyste prawo i czysta sprawiedliwość:

● fałszowanie dokumentów

● antydatowanie dokumentów

● poświadczanie nieprawdy

● powoływanie do życia sztucznych podmiotów do obrotu ziemią kościelną

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jest już analiza prawna, z ilu artykułów morawiecki i morawiecka pójdą siedzieć za ten przewał, jaki teraz odkryto do spodu. Tylko oczywiście posiedzą w nowej normalnej Polsce za kilka miesięcy.

I jeszcze w tym wszystkim ksiądz-SBek mianowany (w nagrodę za przekręty dla morawieckich) generałem przez rząd PiS.

Wszystkie sztandarowe afery PRL - Mięsna, Żelazo i inne - to afery przedszkolaków w porównaniu do tego, co robi złodziejska mafia PiS.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szpitala w Tulonie zgłosił się 88-letni pacjent, który powiedział lekarzom, że w jego odbycie utknął pocisk artyleryjski. Połowa placówki musiała zostać ewakuowana.

Wieczorem w sobotę 17 grudnia do jednego ze szpitali w Tulonie w południowo-wschodniej Francji zgłosił się 88-letni pacjent. Mężczyzna powiedział lekarzom, że w jego odbycie utknął pocisk artyleryjski z czasów I wojny światowej. Początkowo medycy nie dowierzali starszemu Francuzowi, jednak oględziny wykazały, że "coś jest na rzeczy".

Dyrektor szpitala od razu zarządził pilną ewakuację połowy placówki, ponieważ zachodziło ryzyko, że pocisk ulegnie detonacji. Poza budynkiem znaleźli się zarówno pracownicy szpitala, jak i pozostali pacjenci. Na sali zostali tylko najodważniejsi lekarze, którzy musieli zająć się problemem 88-latka.

Mężczyzna został przeniesiony na salę operacyjną, gdzie rozpoczęto proces usuwania pocisku z odbytu pacjenta. Praca lekarzy zakończyła się powodzeniem. Po operacji medycy zrobili zdjęcie niewybuchu, który był dość pokaźnych rozmiarów. 

Nie wiadomo, jakim sposobem pocisk z czasów I wojny światowej znalazł się w odbycie 88-letniego Francuza. Medycy z Tulonu dodają, że był to pierwszy przypadek pocisku artyleryjskiego, który został wyciągnięty z pacjenta w tym szpitalu. - Jabłko, mango, a nawet puszka pianki do golenia... Jesteśmy przyzwyczajeni do znajdowania niezwykłych przedmiotów w miejscach, w których być nie powinny. Ale pocisk? Nigdy! - cytuje jednego z lekarzy portal Var-Matin.fr.

 

z29288453IH,Pocisk-artyleryjski-utknal-w-ciele-88-letniego-pac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Do szpitala w Tulonie zgłosił się 88-letni pacjent, który powiedział lekarzom, że w jego odbycie utknął pocisk artyleryjski. Połowa placówki musiała zostać ewakuowana.

Wieczorem w sobotę 17 grudnia do jednego ze szpitali w Tulonie w południowo-wschodniej Francji zgłosił się 88-letni pacjent. Mężczyzna powiedział lekarzom, że w jego odbycie utknął pocisk artyleryjski z czasów I wojny światowej. Początkowo medycy nie dowierzali starszemu Francuzowi, jednak oględziny wykazały, że "coś jest na rzeczy".

Dyrektor szpitala od razu zarządził pilną ewakuację połowy placówki, ponieważ zachodziło ryzyko, że pocisk ulegnie detonacji. Poza budynkiem znaleźli się zarówno pracownicy szpitala, jak i pozostali pacjenci. Na sali zostali tylko najodważniejsi lekarze, którzy musieli zająć się problemem 88-latka.

Mężczyzna został przeniesiony na salę operacyjną, gdzie rozpoczęto proces usuwania pocisku z odbytu pacjenta. Praca lekarzy zakończyła się powodzeniem. Po operacji medycy zrobili zdjęcie niewybuchu, który był dość pokaźnych rozmiarów. 

Nie wiadomo, jakim sposobem pocisk z czasów I wojny światowej znalazł się w odbycie 88-letniego Francuza. Medycy z Tulonu dodają, że był to pierwszy przypadek pocisku artyleryjskiego, który został wyciągnięty z pacjenta w tym szpitalu. - Jabłko, mango, a nawet puszka pianki do golenia... Jesteśmy przyzwyczajeni do znajdowania niezwykłych przedmiotów w miejscach, w których być nie powinny. Ale pocisk? Nigdy! - cytuje jednego z lekarzy portal Var-Matin.fr.

 

z29288453IH,Pocisk-artyleryjski-utknal-w-ciele-88-letniego-pac.jpg

To już wiesz jak granatnik przywieźli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie "bul" dupę niektórym ściska, że młody, wykształcony, z dużego miasta Komorowski nie jest nadal pezydentem...

„Gdy byłem wiceministrem obrony narodowej, pojechałem do Danii. Tam chciałem koniecznie zobaczyć statek marynarki, na którym służyły także kobiety. Nie mogłem zrozumieć, dlaczego taka sytuacja nie budzi tam żadnych problemów. No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty.”

„Bo z Polską i USA to jest, panie prezydencie, jak z małżeństwem. Swojej żonie należy ufać, ale trzeba sprawdzać, czy jest wierna.”

„W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem.”

„Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do Bałtyku.”

„To nie żadna wpadka oddać głos na Radka. Tym bardziej nie wiocha, gdy się Bronka kocha.” 

Bronisław Komorowski – cytaty – Blisko Polski

Gafy Bronisława Komorowskiego – Blisko Polski

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 hours ago, Jedburgh_Ops napisał:

Jest już analiza prawna, z ilu artykułów morawiecki i morawiecka pójdą siedzieć za ten przewał, jaki teraz odkryto do spodu. Tylko oczywiście posiedzą w nowej normalnej Polsce za kilka miesięcy.

Doczytałem dopiero teraz. Parafia w samiućkim centrum centrum, a działki w du... przepraszam, na Oporowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie