Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

A podobno się nie da :)

 

Nieoficjalnie: System Patriot trafi do Ukrainy. W USA blisko decyzji

Administracja Joego Bidena finalizuje plany wysłania do Ukrainy systemu obrony przeciwrakietowej Patriot — informuje CNN. Amerykańska stacja, powołując się na swoje źródła w administracji, dodaje, że decyzja w tej sprawie może być ogłoszona już w tym tygodniu.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/nieoficjalnie-system-patriot-trafi-do-ukrainy-w-usa-blisko-decyzji/tb1gs5r,79cfc278

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, bjar_1 napisał:

trochę z wikipedii o tym Panu:

W 2015 był kandydatem do Sejmu z listy Nowoczesnej[13]. 17 sierpnia 2019 zadeklarował swój start do Senatu (okręg 69.) z listy Konfederacji[14].

Nowoczesna to obecnie nie Polska2050?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kazik.S napisał:

trochę z wikipedii o tym Panu:

Oczywiście zapomniałeś dodać, że:

Pracował jako analityk ds. bezpieczeństwa międzynarodowego w Kancelarii Prezydenta RP w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego[7]. Z nominacji prezydenta zasiadał w Komisji Weryfikacyjnej WSI[8].

W 2021 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP Andrzeja Dudę[16].

 

Edytowane przez bjar_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, bjar_1 napisał:

W 2021 został odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi przez prezydenta RP Andrzeja Dudę[16].

chyba tylko idiota nie ma takiego krzyża. Za samo bycie w "budżetówce i MON" taki się dostaje.  żeby zostać kandydatem partii trzeba się już wykazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bjar_1 napisał:

A każdy pracuje jako analityk ds. bezpieczeństwa międzynarodowego w Kancelarii Prezydenta RP w czasie prezydentury Lecha Kaczyńskiego?

Hehe zgniłe jajo w koszyku. Sporo teraz takich zaczyna śmierdzieć. Ten Pan jest teraz aktywistą Konfederacji. 

Ulubieniec Konfederatów apeluje na Twitterze: „Zróbmy listę prowodyrów wojennych”. https://niezalezna.pl/468202-ulubieniec-konfederatow-apeluje-na-twitterze-zrobmy-liste-prowodyrow-wojennych-nisztor-pyta-gdzie-jest-abw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Większość obywateli UE popiera wspieranie Ukrainy, Eurobarometr

 

Badanie przeprowadzono między 12 października a 7 listopada we wszystkich 27 państwach członkowskich UE."

BTW. Z mojego prywatnego sondażu wynika ciekawa rzecz. Wśród znajomych, którzy nie popierają pomocy Ukrainie 100 proc. jest wyznania prawoskrętnego (piss, narodowcy lub po prostu rasiści). Rzadziej przeszkadza zbrojenie Ukraińców, ale na wsparcie finansowe matek z dziećmi na naszym terytorium, pienią się jak tanie piwko.

IMG_20221214_153904_533.jpg

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, karpik napisał:

 Z mojego prywatnego sondażu wynika(...)

Sorry, przy wielkości próby ujętej w sondażu w ilości np. 2 osób to można wszystko udowodnić.

Ja brałem pod uwagę kryterium owłosienia głowy,  wyniki to:

- rudzi 100 % ( jedna osoba),

- łysi 50 % ( dwie osoby)

- blond 33 % ( trzy osoby)

Nie wiem co głębszego tego wynika, chciałem tylko pokazać pułapki przyjętej metodologi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie