Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol.9


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, karpik napisał:

Znów centrum handlowe w Moskwie. Psipadek?

Ponieważ mam paru kolegów, którzy pracowali przy budowach takich kompleksów w Rosji jakiś czas temu i potem na różnych imprezach przekawywali historię i pokazywali zdjęcia to tutaj bym się nie doszukiwał drugiego dna niż absolutne dno wykonawcze, techniczne i BHP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10.12.2022 o 14:35, Jedburgh_Ops napisał:

Ktoś, kto ten samolot ostrzelał (bo on był ostrzelany) to olbrzymi farciarz. Nie ma tak, że obie instalacje hydrauliczne mogą zawieść. To, że ten ktoś trafił w podstawowy system hydrauliczny służący do wciągania/wypuszczania podwozia to jeszcze normalne. Ale ten Su-25 oberwał w oba systemy hydrauliczne, zarówno ten podstawowy, jak i awaryjny oparty na hydroakumulatorze.

Zakładasz, że ten hydroakumulator znajdował się na pokładzie i był sprawny? Bo sądząc, z tego że wysłali na testy baaaardzo znany okręt podwodny, bez sprawnej baterii akumulatorów, albo wręcz jak twierdzą niektórzy w ogóle bez baterii akumulatorów, to ja w 100% sprawność tego Su-25 nie wierzę. W przypadku okrętu podwodnego też skończyło się awaryjnym lądowaniem na dnie z wiadomym skutkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kazik.S napisał:

jak trzeba mieć zryty beret żeby porównywać wojnę na Ukrainie z rządami w Polsce. Prosiłem Ciebie wklejaj tylko filmiki, nic nie pisz.

Porównuję gospodarki- kraju w którym toczy się wojna do kraju rządzonego przez nieudaczników. Większość z tej listy podrożała bardziej u nas i za grzyba nie chce być inaczej.

  • Super 1
  • Tak trzymać 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karpik napisał:

Przyjechał na Ukrainę walczyć z Polakami 😅

5 godzin temu, karpik napisał:

Piękne te dwa garowniki. Obu można by wstawić do Sèvres, jako wzorce swojego podgatunku w dziejach homo sapiens. Jeden z pociętą mordą; drugi z przefasonowanym nosem. Oba bidulki na pewno pośliznęły się na mydle w ich pierdlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie