Skocz do zawartości

Wojna w Ukrainie vol. 6


Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, fala napisał:

Jest teraz taka opcja na forum "ignoruj", ja sobie to odpaliłem i pluskwiaków nie czytam, choć wiem że coś tam pod moimi postami piszą.  Chyba wiesz że nie należy wchodzić w dyskusje z idiotami .Sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Nałożyłem kaganiec na te ryje tępe i się nie denerwuję i mam spokój, piję piwo i czytam tylko to co mają do powiedzenia ludzie rozsądni, nie zaczadzeni kruchtą lub robiący laskę prezesowi.

 

.

Na tel. też jest ta opcja, bo nie mogę znaleźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, fala napisał:

Jest teraz taka opcja na forum "ignoruj", ja sobie to odpaliłem i pluskwiaków nie czytam, choć wiem że coś tam pod moimi postami piszą.  Chyba wiesz że nie należy wchodzić w dyskusje z idiotami .Sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem. Nałożyłem kaganiec na te ryje tępe i się nie denerwuję i mam spokój, piję piwo i czytam tylko to co mają do powiedzenia ludzie rozsądni, nie zaczadzeni kruchtą lub robiący laskę prezesowi.

 

.

Kurła jaki enteligent:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. Wiki podaje, że Rosja ma/ do niedawna miała 22 sztuk śmiecia pod tytułem generał. Jeżeli ta akcja wczoraj faktycznie skończyła się "-2" lub "-3" to raziści stracili już (2 miesięce😱) większość generalicji. Chwała im za to 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, ptasznik napisał:

Trochę o DOL-ach tu było.🙃

cholera-wpisalem-nie-ten-kod.jpg

Zdjęcie fajne, ale...

Tutaj to albo fotomontaż (dziwny cień tego samolotu i mało tego cienia), albo jakiś duński dowcipniś robił sobie jakieś siupy podczas przetaczania tego samolotu, albo dotankować musiał się samochód, który ten samolot holował, aczkolwiek nie widać ani tego samochodu, ani przepisowego dyszla do holowania samolotów.

Na pewno ten F-16A nie podjechał pod stację, żeby się zatankować, ponieważ F-16 nie lata ani na etylinę, ani na olej napędowy. Lata na coś, czego nie ma w żadnej stacji paliw dla ruchu drogowego. Lata na pięć gatunków nafty lotniczej, przy czym tylko dwa (wojskowe) są dla niego normalne i najbardziej prawidłowe, trzeci (wojskowy) jest rezerwowy i nie zalecany do częstego używania, dwa pozostałe (komercyjne, cywilne) są dopuszczane tylko wyjątkowo i też bardzo rzadko, żeby nie niszczyć silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie