Skocz do zawartości

Pandemia


les05

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Tyr napisał:

Nie trzeba być ani obserwatorem ani tym bardziej wnikliwym. Wystarczy poczytać prośby o id z pytaniem o wartość...

A byłem wnikliwy i.......

Zajęło mi to trochę czasu bo netem kiepsko się posługuje i trochę po pytałem w realu o osobnika o nicku (obecnym) Tyr....

I tu uwaga chamów nie lubię ale oszustów jeszcze bardziej......

Ale do rzeczy.....

Nigdy nie byłeś jak twierdziłeś użytkownikiem Pomsee i wiem to na 1006 procent  ..

Więc kim byłeś/jesteś na tym forum.

Mam swój mocny typ .....

 

Edytowane przez toska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

toska- wszystkich nicków/wcieleń Tyra nawet on nie pamięta...

 

Tak to jest jasne......ale ......

To ....... ten..... twierdziło/twierdził że był/jest Pomsee co nigdy nie miało miejsca a wspomnianemu chwały nie przynosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Tyr napisał:

Tośka bo całe futro Yetiemu z czterech liter wyliżesz;)

Toska....,

To kim kusiko byłeś/jesteś......

Pomsee nigdy nie byłeś....

Do tej pory posługujesz się kłamstwem i półprawdą ....

Się w końcu jebłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-niemcy-podano-pieciokrotna-dawke-szczepionki,nId,4953422

Ośmiu pracownikom domu opieki w Stralsundzie omyłkowo podano pięciokrotną dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Cztery osoby trafiły do szpitala na obserwację - informuje niemiecki dziennik "Bild".

Jak poinformował w poniedziałek szef władz okręgu Pomorze Przednie-Rugia Stefan Kerth, cztery z tych ośmiu osób, przyjęte zapobiegawczo do szpitala na obserwację, wykazywały objawy grypopodobne.

...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I gdzie w tym piśmie jest, że nie ma awansów czy coś o kontraktach. Napisane jest, że nie będą mogli uczestniczyć w szkoleniach i kursach i nie pojadą za granicę. Te rzeczy są na tę chwilę ograniczone do niezbędnego minimum i wyszczepienie pozwoliłoby wystartować w.w. 

Z wpisaniem w opinie służbową też komunikują o co im chodzi- ma zachęcić do szczepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie