Skocz do zawartości

Kretynizm stosowany


toska

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale wiecie, że kretynów obrażacie takim porównaniem?

Tyle że trudno znaleźć w języku polskim określenie na takowe zachowanie, nie odwołujące się do niepełnosprawności umysłowej. Określenie "tępaki" jest stanowczo zbyt łagodne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

Musi o innym wątku myślimy...

Ja wybrałbym, parafrazując, że " Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie. "

O tym samym myślimy, tylko widziałem ten cytat dosłownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czymże ten spektakl różni się od inscenizacji batalistycznych, spektakli teatralnych, czy filmów w TV? Tylko wiekiem aktorów.. Rozumiem, że nie można przedstawiać i przypominać jak to Niemcy mordowali Polaków? Gorsze rzeczy wprowadzano do szkół jak LGBT, czy  podręczniki informujące że dwóch gejów i dziecko to rodzina, lub że mamy 5 płci człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi sens w niektórych "dziełach sztuki współczesnej". Może być trudno. Ja tam wielkiej afery bym dzieciakom nie nakręcał. Lepsze to niż zabawa w gender na tęczowym marszu. Przynajmniej wiedzą że były takie czasy w których Niemcy mordowali inne nacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Musi o innym wątku myślimy...

Ja wybrałbym, parafrazując, że " Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie. "

Yeti patrząc na to co się ostatnio w naszej socjal_ystycznej ojczyźnie wyprawia to sądzę że znalazło by się duże gremium zwolenników oberleutnanta von nogay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy się po prostu nie znacie !!!

" - To była bardzo wzruszająca i przemyślana inscenizacja. Trzeba ją tylko obejrzeć w całości, by to dostrzec - mówi nam parlamentarzysta Tomasz Zieliński. Poseł PiS był obecny na przedstawieniu w Szkole Podstawowej w Łabuniach (woj. lubelskie), gdzie dzieci odgrywały rolę więźniów Auschwitz i gestapo. Siedmiolatków przebrano w obozowe pasiaki, starsi uczniowie nosili na ramionach opaski ze swastyką. Na końcu inscenizacji dzieci "zagazowano". "

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dzieci-przebrane-za-gestapowcow-i-wiezniow-auschwitz-posel-pis-wzruszajaca/37cmfvg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z kolei Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych zapowiedział złożenie do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. "

 

Kolejni pożyteczny idioci. Ich założyciel i prezes jest poszukiwany listem gończym w Szwecji chyba za przestępstwa gospodarcze. Teraz jedni przez drugich będą nakręcali sobie kapitał polityczny i aktywność na fakebuku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Sowa74 napisał:

Czymże ten spektakl różni się od inscenizacji batalistycznych, spektakli teatralnych, czy filmów w TV? Tylko wiekiem aktorów..

  Czepiamy się bardziej formy niż treści.

Aby przekazać to co czuję to zaproponuję ( ironicznie) wzmocnić jeszcze środki wyrazu:

- wiadro koncentratu pomidorowego

- wnętrzności (zwierzęce) wyciągane spod pasiaków

- swąd spalonego mięsa ( z patelni za kulisami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie