Jump to content

Co z figurami?


bjar_1

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
5 godzin temu, bjar_1 napisał:

Taki kultowy wątek pod kłódką? Co się dzieje na tym forum? ?

 

Też się dziwię. Żeby w tym wątku promował się ktoś, kto organizuje w Polsce sesje Ayahuasci to bym się nie dziwił, bo tam to dopiero są „figury (pozornie) niemożliwe”. Moi p…ci znajomi jeżdżą na te rytuały do RFN, więc coś o tym wiem.

 

To samo z regresją hipnotyczną. Moi znajomi też na te sesje jeżdżą do RFN, a tam to dopiero są „figury (pozornie) niemożliwe”.

 

Zarówno Ayahuasca, jak i regresja hipnotyczna odbywają się także w polskim podziemiu, ale przecież nikt w wątkach „figur (pozornie) niemożliwych” nie promuje swojego biznesu w tych branżach.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Barbapapa napisał:

Tylko że słyszałem że na innych forach idzie beka nt. tego co się tu dzieje. Nie żebym krytykował.

Biedne dzieci.

Beka to wymysł gimnazjum.

A z gimbazą nie dyskutuję.

Wątek odblokuję jak mi się będzie chciało. Z powodu chamstwa niektórych użytkowników wątek został zablokowany, jeden z "altekamaraden" ma akceptowane  przez administrację posty, ktoś poleciał w kosmos.

 

Link to comment
Share on other sites

Tu jest figura kompletnie niemożliwa http://trojmiasto.wyborcza.pl/trojmiasto/7,35612,24916328,ksiadz-z-kaszub-z-zarzutem-doprowadzenia-kobiety-do-innej-czynnosci.html#S.main_topic-K.C-B.2-L.2.maly#s=BoxWyboMT

Ten Piss to ma rację. To musi być jakaś prowokacja. Przecież to nie może być prawdą. Tych prokuratorów i sędziów to się powinno eksterminować.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information