Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
26 minut temu, KayFranz napisał:

Sprawdziłem, który pułk miał zwyczaj umieszczania małych numerów na stateczniku. Wyszło, że tylko jeden - warszawski.

Tak jest i tym samym na obu zdjęciach Bre XIX są z eskadr 1.PL.

Napisano

Nieważne, jaką drogą - czy przez analizę odcieni na fotografii czy przez porównanie sposobu numeracji = zawsze wychodzi to samo. I o to chodziło, żeby poznać odpowiedź i na dodatek uzasadnioną, a nie "na czuja" czy "wg wydrukowanego".

Do analizy kolorów przyda się i w przyszłości pomoc naukowa.

pomoc-naukowa.thumb.jpg.dd9eff8c833146590717d281e5db8f24.jpg

Gdyby foto zrobiono na materiale panchromatycznym (bo akurat lotnicze aparaty foto używały go już w czasie Wielkiej Wojny, więc trzeba założyć, że być może takowego mogli użyć i tutaj), to pola szachownicy byłyby dość jasne. Ale tak nie jest. Więc patrzymy na odwzorowanie na ortochromatycznym materiale - przy niebieskim albo zielonym odcień tych kolorów powinien być podobny, w każdym razie dość jasny. I jesteśmy w domku...

Napisano
4 godziny temu, KayFranz napisał:

Nieważne, jaką drogą - czy przez analizę odcieni na fotografii czy przez porównanie sposobu numeracji = zawsze wychodzi to samo. I o to chodziło, żeby poznać odpowiedź i na dodatek uzasadnioną, a nie "na czuja" czy "wg wydrukowanego".

Do analizy kolorów przyda się i w przyszłości pomoc naukowa.

pomoc-naukowa.thumb.jpg.dd9eff8c833146590717d281e5db8f24.jpg

Gdyby foto zrobiono na materiale panchromatycznym (bo akurat lotnicze aparaty foto używały go już w czasie Wielkiej Wojny, więc trzeba założyć, że być może takowego mogli użyć i tutaj), to pola szachownicy byłyby dość jasne. Ale tak nie jest. Więc patrzymy na odwzorowanie na ortochromatycznym materiale - przy niebieskim albo zielonym odcień tych kolorów powinien być podobny, w każdym razie dość jasny. I jesteśmy w domku...

A dodatkowo trzeba mieć na uwadze, że b.często stosowano filtry a i wpływ miało światło (kąt padania) jak i rodzaj powłoki obiektu fotografowanego (powierzchnia błyszcząca - lakierowana czy matowa).

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Napisano
W dniu 24.09.2022 o 08:07, Sedco Express napisał:

Brandenburg C.I lub Alb.B.I, lub Aviatik B.I ? 

Ciekawe pasy na kadłubie. Sadzę, że "X" ma kolory - biały i czerwony. Oznaczenie czego - jednostki, odcinku frontu ?

pasy na kadłubie.png

To "X" na kadłubie to oznaczenie jeszcze z czasów służby maszyny w lotnictwie austro-węgierskim. Niektóre samoloty miały dwa skrzyżowane pasy jak ten wyżej, niektóre tylko jeden jak ten pokazany niżej Aviatik Berg D.I nr 338.02 z Flik 1/J. Jest na forum kolega bardziej znający się na lotnictwie austro-wegierskim to może on się na ten temat wypowie.

A tak nawiasem; czy ten lotnik w białych portkach to nie byłby kpt.pil.Roman Florer?

338.02.jpg

Napisano
8 godzin temu, otton1 napisał:

To "X" na kadłubie to oznaczenie jeszcze z czasów służby maszyny w lotnictwie austro-węgierskim. Niektóre samoloty miały dwa skrzyżowane pasy jak ten wyżej, niektóre tylko jeden jak ten pokazany niżej Aviatik Berg D.I nr 338.02 z Flik 1/J. Jest na forum kolega bardziej znający się na lotnictwie austro-wegierskim to może on się na ten temat wypowie.

A tak nawiasem; czy ten lotnik w białych portkach to nie byłby kpt.pil.Roman Florer?

338.02.jpg

Tak to było mi wiadome, ale mnie interesuje dlaczego i po co pozostawiono takie oznaczenie i co oznaczało w polskim lotnictwie - jednostkę czy może front na którym dana jednostka lotnicza walczyła.

(analogicznie do oznaczenia na np. Ansaldo A1 "Balilla" z 7.EM gdzie samolot dcy kpt pil. W.Konopki miał namalowane pasy (szarfę) na kadłubie w trzech kolorach a pozostałe samoloty eskadry szarfę w dwóch kolorach)

Lotnik w białych spodniach rzeczywiście podobny do Florera. Może to rzeczywiście on .

Napisano
W dniu 24.10.2022 o 23:48, otton1 napisał:

Jest na forum kolega bardziej znający się na lotnictwie austro-wegierskim to może on się na ten temat wypowie.

Nim się ten znający na lotnictwie austro-węgierskim kolega wypowie to dwa słowa na temat załączonej fotografii i pasków: Berg D.I 338.02 był maszyną na której latał Oberleutnant Feldpilot Bela Macourek (Maklary) i te paski to jego osobiste oznakowanie. Paski mają koloryczerwony-biały-zielony czyli barwy węgierskie jako że Macourek był Węgrem. Pewnie taką samą rolę indywidualnego oznakowania spełniały te paski na polskim Brandenburgu. Jak go przejęto to pewno nikt nie miał głowy do ich zamalowania i tak już pozostało.

Napisano
W dniu 25.10.2022 o 08:28, Sedco Express napisał:

Tak to było mi wiadome, ale mnie interesuje dlaczego i po co pozostawiono takie oznaczenie i co oznaczało w polskim lotnictwie - jednostkę czy może front na którym dana jednostka lotnicza walczyła.

Wydaje mi się, że te paski w naszym lotnictwie nie miały jakiegokolwiek znaczenia; były to je zostawiono i tyle.

Sprawdziłem w swoim archiwum fotograficznym i wyszło mi, że takie paski miał tylko ten Brandenburg 276.15.  To byla maszyna szkolna o czym świadczy fakt, że stoi przy niej Florer, który zajmował się tylko szkoleniem. Na fotografii tego samolotu, którą zamieszczam niżej uwidoczniony jest Mieczysław Szczudłowski odbywający szkolenie w pilotażu.

276.15.jpg

  • Tak trzymać 1
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
Napisano (edytowane)

"Era" (jak sadzę)  z eskadry towarzyszącej (obserwacyjnej) - ale jakiej ?

Godło pięknie namalowane. Może tylko na jednym samolocie jako projekt do zatwierdzenia ?

Ciekawe !

NN godło eskadry towarzyszacej - obs..png

Edytowane przez Sedco Express
Napisano (edytowane)

Starając się rozwikłać zagadkę "jaka to eskadra" po przejrzeniu literatury tematu znalazłem w tomie 33 WLU "Samolot Lublin R.XIII (autor Wojciech Mazur) na str. 22 zdjęcie Lublina z takim samym godłem. Podpis pod zdjęciem brzmi:

"Tylna część samolotu Lublin R.XIIID nr 56.136, zapewne z jednej z eskadr towarzyszących 6.PL"

Jakiej - nie podano. Idąc dalej sprawdziłem historię tej  "ery" o nr 56.136 w publikacji "Samoloty wojskowe w Polsce 1924-1939" (Andrzej Morgała).

I tak:

"o.t. [odbiór techniczny samolotu] - 05.07.1934 r.

w okresie od 25.06. do 22.09.1935 r. 6.PL [Lwów] 63.EL [Esk.Liniowa - chyba winno być ET(EO)]

[pod datą] 24.02.1937 r. - 5.PL [Lida] 56.ET"

tylko, że:

godłem 63.ET(EO) był komar ze strzykawką a 58.ET (EO) niedźwiadek na tle białego równoramiennego krzyża

Zagadka tajemniczego godła pozostaje więc nadal nierozwiązana.

PS - może ktoś rozpozna po budynkach lotnisko i jego lokalizację?

Lublin R.XIII nr 56.136.png

Edytowane przez Sedco Express

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie