Skocz do zawartości

Wojna z islamistami


Rekomendowane odpowiedzi

Yeti, Ty jaja sobie robisz? Dobrze wiesz, że miałem na myśli te wszystkie telewizornie, dla których to powinno być info dnia", a tu cisza! Swoją drogą, to trochę żal mi Szwedów, bo to był kiedyś bogaty kraj uczciwych ludzi, ale wyraźnie ktoś postanowił zrobić im pranie mózgów...

Masz zbyt duże mniemanie o sobie kindzal", bo humoru nie jesteś w stanie mi popsuć - co najwyżej możesz mnie sprowokować do odpowiedzi w podobnym stylu, jaki stosujesz.

A tak odnośnie Wielkich Wędrówek Ludów", to te zawsze cofały cywilizację europejską o jakieś 1000 lat. Obawiam się, że teraz może być podobnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 960
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Yeti, bez urazy, ale Ty chyba z MATRIX-a jesteś, albo z Marsa. Skoro nie wiesz, że wszystkie media na świecie żyją właśnie z takich news-ów! Tyle tylko, że akurat w tej kwestii jest to temat tabu, bo tego zabrania polityczna poprawność. A nawet zaczyna się już straszyć więzieniem za krytykę tejże poprawności, bo to podobno RASIZM...

P.S.
Jak nie trawię PiS-u [i wszystkich pozostałych też], to jednak Kaczyński miał rację, mówiąc, że ci imigranci stanowią poważne zagrożenie epidemiologiczne dla Europy. Bo już jest z tego powodu spora panika w Niemczech, czy chociażby w Danii, gdzie właśnie mieli się okazję spotkać z jakąś egzotyczną odmianą gruźlicy. O innych zagrożeniach już nie wspominając...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans- nie mogę odpisać, co myślę...
Bo i Regulamin, i nieletni, i kindersztuba...

Nie mydl oczu wszystkim mediami i super-hiper wiadomościami, którymi i one, i czytelnicy" żyją...

Wpadłeś, na niepotwierdzony raczej, pomysł, że w Szwecji morderstwa dokonał nawiedzony islamista i się cieszysz...
Nie wiem, czy to prawda i średnio mnie to interesuje. Serio... Pacjent z misją może ujawnić się w każdym społeczeństwie, bez względu na wyznanie- choć fakt, w różny sposób mają być po fakcie wynagrodzeni. Podpowiem Ci, że ja też bym hurysy wybrał miast chórów anielskich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zachciało Ci się hurysek, to najpierw będziesz musiał zrezygnować z kiełbasy i schabowego, a następnie pozostanie Ci się już tylko na kogoś zamachnąć.

P.S.
Chóry anielskie też mi nie odpowiadają, bo tam wieje nudą. Swoją drogą to podobno najweselej jest w czyśćcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.... erotomani i kłusowniki seksualne. Mam coś dla Was.

Zmarł erotoman i dostał możliwość wyboru czy trafi do nieba, czy piekła. Pokazano mu niebo i widzi że święci siedzą przy stole zbitym z nie heblowanych desek, na talerzach same gotowane w łupinkach kartofle, suchy chleb i popijają wodą.
Następnie pokazano mu piekło. Wnętrza wystrojone w stylu 'de lux', szampan się leje strumieniami, do jedzenia kawior, bażanty i inne ekskluzywne dania. Na stołach półnago tańczą super laski.
Erotoman na to wszystko popatrzył i mówi:
- Pinkole takie niebo, chcę do piekła.

Po chwili pyta się Belzebuba:
- Słuchaj, na stołach widziałem takie lachony że głowa boli. Czy mogę z nimi no.... teges.... pofiglować .... ?
- Erotomanie, one są wszystkie twoje. Możesz z nimi robić co chcesz, gdzie chcesz, jak chcesz i ile razy dasz radę. O nic nie musisz pytać....

Uradowany erotoman wziął jedną za rękę i poszedł do pokoiku..... Po chwili otwierają się drzwi i z piskiem ucieka dziewczyna. Wziął następną i ta po chwili też uciekła z piskiem i łzami w oczach. Po chwili wziął następną i następną i następną....
Po pewnym czasie z hukiem otwierają się drzwi. Z pokoiku wylatuje dziewczyna, za nią erotoman i daje jej kopa w tyłek i jeszcze jednego i jeszcze....

Wtutwiony na maxa idzie do Belzebuba i mówi:
- Te, Belzebub, ale one nie mają dziur....
- Erotomanie, ty jesteś w piekle, a nie w raju.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy islamista jest terrorystą,
ale prawie każdy terrorysta jest islamistą...

Tak już jest na tym świecie, że każda akcja rodzi reakcję, w tym niestety te coraz bardziej skrajne.

Obecnie Europa z głupoty własnych polityków i z powodu tzw. poprawności politycznej, jest zalewana falami zupełnie obcych nam kulturowo i obyczajowo imigrantów. Co najmniej w 80% nie są to żadni uchodźcy wojenni, ale młode, zdrowe i wypasione byczki! Do tego są wyjątkowo agresywni i roszczeniowi [w sieci można znaleźć dziesiątki filmików, o tym jak się zachowują na ulicach] i wcale nie zamierzają się tu asymilować - oni chcą wysokiego socjalu i białych kobiet, a docelowo wprowadzenia szariatu w Europie.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/relacja-czeskiego-lekarza-nt-migrantow-w-niemczech-sytuacja-w-szpitalach-jest-dramatyczna

My w Polsce mamy trochę szczęście, bo po pierwsze - nie leżymy na głównych szlakach przerzutowych, a po drugie - u nas po 25 latach wolności" zarobki większości Polaków są niższe, niż wynosi zasiłek na Zachodzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do linku Balanasa mógłbym napisać znacznie więcej, ale cenzura, autocenzura, młodzież, gimbaza tu obecna itd nie pozwalają mi na przelanie do sieci tu i teraz swoich myśli.

We Wrocku już widać na ulicy kobiety w chustach i mężczyzn którzy wyszli chyba prosto z solarium.
Jest wszystko ładnie i pięknie z przywitaniem tych turystów i podanie pomocnej i opiekuńczej ręki, dopóki... dopóty nie przeczytamy o pierwszych Polakach (niejednokrotnie młodych Polakach) zadźganych nożem/maczetą, czy o naszych białych dziewczynach zgwałconych przez tych urystów".

Jestem ciekaw gdzie ci którzy ich tak serdecznie witali i podawali pomocną rękę, gdzie wtedy włożą tą pomocną dłoń ?

W dupę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już mnie cytujesz Yeti, to cytuj całe zdanie, a nie jego fragment - bo to jest MANIPULACJA!

To po pierwsze, a po drugie to pamiętaj o tym, że balans już takie skrzywienie" ma, że zawsze mówi to co myśli - tak było w czasach komuny i tak jest teraz [raz trafił się balansowi wyjątek, gdy go SB-k przesłuchiwał, bo musiał wtedy balans udawać głupiego].

Że taka życiowa postawa balansa niemądra była? Pewnie tak, ale przynajmniej obecnie ma balans tą satysfakcję, że może bez obrzydzenia spojrzeć w lustro, gdy się rano goli do pracy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszyłeś mnie... choć wyjątkowo nie wspomniałeś o śp Dziadku i Ojcu...

No dobrze:

balans (4116 / 60) 2015-10-24 15:37:41

Nie każdy islamista jest terrorystą,
ale prawie każdy terrorysta jest islamistą..."

ja...

No to się parę organizacji i ich członków poczuło urażonych...
I nie mam na myśli organizacji, które dla swych bieżących celów USA i Rosja wpisały na listy...


Mam wymieniać?


To jest porównanie na zasadzie, że prawie każdy pijak to złodziej tudzież że o narodowość zahaczę, że prawie każdy Cygan to złodziej, albo prawie każdy Rosjanin to pijak...

Generalizacja tępa jak... w sumie brak mi porównania.


Dla jasności nie cieszy mnie ani sytuacja w Azji i Afryce i wcale z otwartymi ramionami nie czekam na imigrantów...
Choć fakt- bardziej oczekiwał bym, że jako prawomyślni chrześcijanie nasi współobywatele się inaczej zachowają...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans 2015-10-24 15:37:41

...pomijając światopoglądy, coś matematyka nie wychodzi z Twojego linku:


... eraz granica została zamknięta, ale jeden milion już jest tutaj i na pewno nie damy rady ich się pozbyć” – czytamy w relacji lekarza.

Jego zdaniem większość obcokrajowców nie nadaje się do pracy, a ich napływ wywoła wzrost bezrobocia z obecnych 2,2 do 3,5 mln osób."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Yeti dlaczego przeszkadzają ci moi przodkowie?
To nie moja wina, że z takiej akurat rodziny się wywodzę. A tak to się już jakoś złożyło, że gdy wzywano wtedy do szeregu, to zawsze się ktoś z mojej rodziny zgłaszał na ochotnika - bo mieli Polskę w sercu.

Ja przy tym doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że wy młodzi traktujecie Polskę jako [cytuję znanego ministra] chuj dupa i kamieni kupa", ale mnie to boli, bo inaczej zostałem wychowany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans (4117 / 60) 2015-10-24 21:19:39

wy młodzi"

Uffff... ulżyło mi- musi nie do mnie piszesz...


A przodkowie? Z prostej przyczyny- jak zaczynasz o styropianie i skokach przez płot wspominać, to zazwyczaj zahaczasz właśnie o swoich przodków, co to z naszymi odwiecznymi przyjaciółmi i zza Odry, i zza Bugu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem jeszcze raz cały wątek - nigdzie w nim nie wspominałem ani o przodkach, ani o styropianie.

Po co więc ta cała PROWOKACJA?

Tym bardziej, że jak Ci się nie podoba to co piszę, to zawsze możesz mnie zbanować...

A odnośnie tego co obecnie ma miejsce w Europie, to wyraźnie widać, że Światowa Finansjera, której zależy jedynie na maksymalizacji zysków, uznała że silna gospodarczo i ekonomicznie Europa jest dla nich zbyt dużą konkurencją i postanowili ją spacyfikować. Temu służyły te wszystkie wiosny", majdany", szkolenie i finansowanie islamskich terrorystów, a jak to nie pomagało to bandyckie napady na suwerenne kraje.

No i mamy tego efekt - Europa jest zalewana islamskimi imigrantami [kilka następnych milionów już czeka przy granicy]. Imigrantami, z którymi nie są w stanie poradzić sobie nawet bardzo bogate i świetnie zorganizowane Niemcy. Europa traci ekonomicznie i gospodarczo na sankcjach, a w tajemnicy jest jeszcze negocjowany traktat TTIP, który z Europy zrobi rynek zbytu i tanią siłę roboczą. A to wszystko, po przekroczeniu masy krytycznej", może wywołać w przyszłości w Europie krwawą wojnę domową.

Takiej Europy chcesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może myśleć, że islam zwycięży w Europie? W jaki sposób? Imigranci ukradną czołgi, samoloty i helikoptery i będą atakować Berlin? Może odkupią arsenały poszukiwaczy, których nie zdążyła rozbić policja? Oni mogą sobie powalczyć u siebie z sobie podobnymi dopóki jakieś mocarstwo nie zbombarduje ich z powietrza. Przewaga militarna mocarstw jest tak wielka, że islam w tym momencie nie ma żadnych szans na opanowanie świata. Nawet gdyby Iran stworzył jakąś raczkującą broń nuklearną.Kulturowo też nie mają nic do zaoferowania, nie widać zalewu Europy islamską literaturą, filmem czy muzyką. Do religii też nie przekonają np. europejskich piwoszy czy fanek Justina Bibera. Chyba zdajecie sobie sprawę, że gdyby doszło do konfliktu z islamistam znajdującymi się obecnie w Europie nawet na bron białą typu widły itp. to Europejczycy, choćby z powodu przewagi liczebnej, a regionalnie wyższych kwalifikacji, zadaliby jednak klęskę muzułmanom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest wiele płaszczyzn rozpatrywania zalewu ciapatych na Europę, między innymi:
- nie potrzeba żadnej wojny, aby ciapate zislamizowały Europę
- np. rodność kobiet w Europie, która utrzymuje się na poziomie chyba 1,4 dziecka gdzie u ciapatych wynosi: drużyna siatkówki bez rezerwowych
- nie trzeba doktoratów lub innych magisterek aby odszukać sobie w necie filmy kręcone komórkami na temat zalewu ciapatych na Europę, gdzie... w 95% emigracja stanowi jurną, ciapatą męską część społeczności (kobiety, kobiety z dziećmi stanowią minimum prawie niezauważalne) - i ja się pytam po co te męskie ciapate tu przybywają? do pracy? a guzik :) po socjal... i jeszcze typy mają stanowcze żądania!

niedawno (około 1,5 tygodnia temu) oglądałem filmy wrzucone na FB z zalewu ciapatych na Europę... kobiety tam żadnej nie widziałem... w sieci są oprócz tego filmy jak ciapate palą, gwałcą, rabują i inne ich pokojowe" przejawy nastawienia dla polepszenia bytu... emigrację ze względu na działania wojenne stanowi ok. (chyba) 10% ciapatych - reszta ma co innego na celu, często podkreślając to wymownym ruchem ręki wzdłuż gardła.

średnio ogarnięty jest sobie sam w stanie wszystko odszukać s necie... a telewizja nie pokazuje nam wszystkiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ma FB, to do popatrzenia:

http://www.facebook.com/298195193543350/videos/1156473587715502/?pnref=story
\\Islamskiej inwazji na Europę ciąg dalszy\\"

i.. filmik mający 2 minuty i 40 sekund - ktoś matematycznie przeliczy ilu ciapatych przewinęło się w tym filmie?

http://www.facebook.com/metka.pregrad/videos/1654662608111111/?hc_location=ufi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kof, w ciagu jednego pokolenia w wielu panstwach Europy muslimy stana sie sila polityczna. Beda legalnie zmieniac systemy prawne etc. NIe potrzebuja czolgow- maja lona swoich kobiet (to zreszta cytat, jaki przywiozl z misji ONZ w Syrii moj Tatko- koniec lat 80-tych). Demografia- ot co..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam z jakiego kraju w Europie były te dane - odnośnie demografii..., ale:

na początku lat '90 ciapate stanowiły tam społeczność około 150 000 tys. - na 2014 rok ta społeczność rozrosła się do około 2,5 miliona... szacun :(

a seksualny dżihad... znany jest? ja nie mam pytań...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie