Skocz do zawartości

Wojna z islamistami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 960
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Tu mamy tez niezly zart:

Intelektualiści i politycy z Europy Wschodniej apelują do swoich krajów o solidarność z uchodźcami [LIST]

W imię naszego człowieczeństwa, w imię naszych zasad i wartości wzywamy władze i obywateli naszych krajów do praktycznego okazania solidarności wobec uchodźców. Tak aby i wśród nas znaleźli spokojną przystań, pozostając w pełni wolnymi ludźmi w wyborze własnej przyszłości."

List otwart podpiasli m.in:

Bronisław Komorowski, prezydent Polski w latach 2010-15
Aleksander Kwaśniewski, prezydent Polski w latach 1995-2005
Zygmunt Bauman, profesor socjologii, Uniwersytet w Leeds, Polska-Wielka Brytania

http://wyborcza.pl/1,75477,18847003,kwasniewski-komorowski-okolo-stu-politykow-i-intelektualistow.html

Stalinowski siepacz w imie człowieczeństwa, w imię naszych zasad i wartości"...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindzal ten list to niewątpliwie piękna spontaniczna akcja wynikła z potrzeby serca, i ta RÓWNA setka osobistości które podpisały, aż chce się krzyczeć AUTOR!AUTOR! ...i kto tłumaczył z niemieckiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe spojrzenie na falę islamskich uchodźców zalewających Europę. Profesor Bogusław Wolniewicz przedstawia:

63. Agresja islamu- początek
http://www.youtube.com/watch?v=Gy-Y5PXLZKg

64. Islam: dywersja Niemiec- środek
http://www.youtube.com/watch?v=y8DOEi4fCr8

65 Islam: co z tym zrobić- koniec
http://www.youtube.com/watch?v=AL8mxJi0x4E
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taki film jak rozpętałem II Wojnę Światową" ? Konkretnie moment kiedy szer. Dolas znalazł się we włoskim... domu rozkoszy gdzieś na pustyni ?
No to jeszcze kilka takich wypowiedzi jak ta z Oktoberfestem i faktycznie musimy się przygotować na dużą falę uchodźców. Tylko że do nas trafią już cisi i pokornego serca".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myslisz? Jak na razie to wyglada troche inaczej:

Burrmistrz niemieckiego Duisburga Sören Link stwierdził, że chętnie przyjmie uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki, jeśli tylko będzie mógł pozbyć się imigrantów z Europy Wschodniej.

Chętnie wezmę dwa razy tyle Syryjczyków niż obecnie, jeśli tylko zabierzecie stąd Rumunów i Bułgarów i całą resztę imigrantów ze wschodniej Europy" —zadeklarował Link, cytowany przez „Westdeutsche Allgemeine Zeitung”

– Jesteśmy zmuszeni przyjmować coraz to kolejnych imigrantów. A mamy w mieści już 12,5 tys. Rumunów i Bułgarów oraz spore grono imigrantów zarobkowych z innych krajów Europy Wschodniej. Ci ludzie są w większości bezrobotni i nie wiemy co z nimi zrobić. A mamy znaleźć jeszcze pracę dla tysięcy Syryjczyków. To po prostu niewykonalne – tłumaczył się ze swoich słów burmistrz.

Chadecy (CDU) wezwali premier Nadrenii-Westfalii Hannelore Kraft do tego, by „zdystansowała się od Linka”, który w przeszłości już „podżegał do nienawiści do Rumunów, Litwinów i Polaków”.

W półmilionowym Duisburgu 10 proc. ludności to muzułmanie. W niektórych dzielnicach stanowią nawet 80 proc. mieszkańców. W mieście żyje ok. 13 tys. imigrantów z Europy Środkowej.

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/burmistrz-duisburga-wezme-dwa-razy-tyle-syryjczykow-a-odesle-imigrantow-z-europy-wschodniej-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko czytać, że nie wspomnę o dyskusji z czymś takim, jeśli początek...

Kim są ci manifestujący? Wielu samych uchodźców z profesjonalnie nieszczęśliwymi twarzami i brzydkie babsztyle około 50-tki, które, co nie jest tajemnicą, aktywnie wykorzystują młodych Afrykanów. Są też homoseksualiści, wśród których modni są czarni partnerzy. A tak przy okazji 95 % uchodźców to młode chłopaki."


Rotsen- ty aby nie jesteś wysokim blondynem, z niebieskimi niewinnymi oczętami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to nie jest kraj dla ich".Bida jak piszczy.Dlaczego wczesniej nie bylo masowej emigracji do Polski tak jak do GB np?Jezeli nie dostana od panstwa duzego socjala to co oni tu beda robic??Nie chce poruszac tematu polityki ale takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klamka zapadla. Klamaczowa ulegla Berlinowi...

Poczytajcie sobie komentarze na czeskich, slowacki i wegierskich forach:

Milan Vostrý 69644
1938, 1968, 2015 vždy když jde do úzkých tak Poláci stojí proti nám...

Pavla Skoumalová 49000
hmm, docela mě budou dnes zajímat reakce z polských serverů - myslím si, že spousta obyčejných Poláků se dnes bude hustě stydět za svoji lokajskou vládu.- smutné u národa, který v 17. století vyhnal pod vedením Sobieského od Vídně stotisícovou armádu musulmanů pod vedením Kary Mustafy

dnes to Poláci těžce zabili ......ale planeta ještě neexpolodovala, snad se pod vedením Orbána naše malé středoevropské státečky dobytkům z EU vzepřou ...

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A150922_173102_zahranicni_kha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindżał- toż wiesz, że nie bardzo na pewne tematy na Forum się powinno...

Dwa- ja, na miejscu Czechów, bym tak datami nie sypał... Zawsze to ktoś może im przypomnieć 1919/20 np...

Trzy- ja się vetu Słowaków, Węgrów i Rumunów nie dziwię... Sami ze sobą i u siebie mają wystarczający chlew. Jakoś nie mogą się ze swoimi mniejszościami i np Romami dogadać- po co im jeszcze imigranci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, juz nie bede;)

Zreszta miedzy nami mowiac, to i tak nic z tych kwot nie wyjdzie, bo wszyscy urysci" z Polski nawieja na zachod;))

http://www.youtube.com/watch?v=g3-szvn6tWU

Mi jest tylko zal tej garstki naszych z Mariupola, dla ktorych niestety nie ma miejsca w tym kraju miodem i mlekiem plynacym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością to piszę, ale w tym przypadku akurat zgadzam się z kindzalem, bo Polska właśnie za garść srebrników [dobrze płatne fuchy w UE] sprzedała się Berlinowi.

Od teraz naszych bliższych i dalszych sąsiadów możemy podzielić na tych, którzy są mniej czy więcej do nas wrogo nastawieni i na tych, którzy nami pogardzają - tak jak się pogardza tanią prostytutką. Bo przyjaciół już nie mamy...

Jest jeden pozytywny aspekt tej całej sprawy - właśnie ostatecznie legły w gruzach te nasze fantasmagorie o budowie międzymorza" i wiodącej roli Polski w tej części Europy". I bardzo dobrze, bo to od początku były mrzonki, które kosztowały nas wiele miliardów $, a z góry były skazane na klęskę, bo realia współczesnego świata są zupełnie inne niż te w XIX-tym wieku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tytułem uzupełnienia:

Od zawsze byłem przeciwnikiem wszystkich teorii spiskowych jakie i tu się czasem pojawiały, ale w świetle dokumentów ujawnionych przez WL i obserwując to co obecnie ma miejsce, zaczynam przekonywać się do opinii, że KTOŚ CELOWO CHCE ZNISZCZYĆ EUROPĘ!

Bo ta cała INWAZJA islamistów nie jest ani przypadkowa ani spontaniczna - jest dobrze zorganizowana, skoordynowana i przez kogoś sfinansowana!

Jedna z teorii głosi, że za tym wszystkim stoi amerykański Żyd Soros [to ten, który rękami Balcerowicza zlikwidował na początku lat 90-tych prawie cały przemysł w Polsce]. Inna, że Amerykanie mają jakieś mocne haki na Merkel - w końcu nie bez powodu ją przez całe lata podsłuchiwali...

Tak czy inaczej jest to pokłosie wprowadzania Pax Americana" na świecie, czyli bandyckich napadów na niepodległe kraje i dokonywania linczów na ich przywódcach.

I tak jeszcze na koniec odnośnie Polski w tym całym bajzlu: SLD i PIS robiły zawsze za sługusów Amerykanów, a PO robi za sługusa Niemców. A ja jedynie ubolewam, że Polska nie doczekała się przywódcy na miarę Orbana. Ale nasze elity" służalczość mają w genach, od kilku wieków zresztą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyt.
Od zawsze byłem przeciwnikiem wszystkich teorii spiskowych jakie i tu się czasem pojawiały, ale w świetle dokumentów ujawnionych przez WL i obserwując to co obecnie ma miejsce, zaczynam przekonywać się do opinii, że KTOŚ CELOWO CHCE ZNISZCZYĆ EUROPĘ!

Bo ta cała INWAZJA islamistów nie jest ani przypadkowa ani spontaniczna - jest dobrze zorganizowana, skoordynowana i przez kogoś sfinansowana!"


Dokładnie to samo mogę powiedzieć ze swojej perspektywy. Też ze spokojnego obywatela 'płynącego z prądem' przekształciłem się w mocno rozdrażnionego i skrajnego. Mówi się, że takie postawy cechują ludzi np. ultrakatolickich, nie mających zajęcia, niewykształconych, biednych, starszych, albo bardzo młodych itd. Hmmmm, jakoś zdaje się nie widzę siebie w żadnej z tych kategorii. Może właśnie dlatego się wkurzam, bo widzę, że jest mi dobrze (tak, w Polsce jest mi dobrze!) i mam sporo do stracenia.

Z tym że akcja nie jest świeża. Teraz jest jej kulminacja, ale sprawa nie jest ani z dzisiaj, ani z wczoraj. Formatowanie umysłów rozpoczęło się dawno temu. Sztandardowy przykład - Szwecja, Dania. Tam już ze 25 lat temu się zaczęło pranie mózgów. Moja żona pracuje z tymi ludźmi, ostatnio przy luźnej rozmowie sami zaczęli ten temat i - niestety - kompletnie inny świat, zupełnie zakute łby, a niby ludzie wykształceni, specjaliści, menadżerowie... Beznadziejnie politycznie poprawni i jeszcze wierzący ślepo w swoją rację i dobroć i mądrość". To taka sama mądrość jak w ich stylu jazdy - żona jedzie z jednym z nich autostradą w Szwecji. Droga piękna. Pogoda dobra. Ruch znikomy, praktycznie pusto. Facet jedzie 90-100 km/h. Dlaczego tak jedziesz? Bo tak trzeba, takie są przepisy. To dla naszego bezpieczeństwa.
Ch. prawda. Tak im wmówili 20-30 lat temu, dowalili kosmiczne mandaty, więc ludzie zmienili światopogląd. To taki sam casus jak miłowanie obcych kultur" i dzielenie się swoim dobrobytem z innymi". Zauważcie, że w Polsce dzieje się od niedawna to samo!


cyt.
Inna, że Amerykanie mają jakieś mocne haki na Merkel - w końcu nie bez powodu ją przez całe lata podsłuchiwali..."

Coś jest na rzeczy. Afera z Volkswagenem też nie wybuchła nagle teraz tak zupełnie przypadkowo.


A co do Orbana to mam mieszane uczucia. Teraz spoko, ale niedawno jeszcze podlizywał się Wołodii mimo oczywistej agresji Rosji na Ukrainę (i mówię to mimo przekonania, że Rosja i Ukraina to dla mnie jednakowe ohydne i bandyckie państwa).

M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie