Skocz do zawartości

Wojna z islamistami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 960
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Na początku lat `90 czytałem wypowiedzi amerykańskich emerytowanych generałów, obecnie analityków.
Ich przesłanie w skrócie było następujące.

Najbliższy globalny konflikt do którego dojdzie, to nie będzie wojna o terytoria, złoża mineralne itp. lecz wojna religijna. Chrześcijanie zetrą się ponownie z islamem.

Po 800-set latach historia zatacza koło. W średniowieczu mówiliśmy na to Wojny Krzyżowe, teraz mamy ich odpowiedź"...



kof
Żeby rozpizgać Europę i cofnąć ją do średniowiecza nie potrzeba czołgów, samolotów, śmigłowców, czy broni nuklearnej, uwierz mi. Im wystarczy to do czego mają w tej chwili bezproblemowy dostęp.
Tutaj nie będzie oficjalnej wojny (zasieki, okopy, mundury, itp), tutaj mamy wojnę na zasadach partyzantki.
Twój nowy sąsiad zza ściany wcale nie musi wyglądać jak ciapaty, ma typowy europejski wygląd, tylko że będzie ekstremistą innego wyznania.
Do wysadzenia czegoś w powietrze nie potrzeba mu trotylu, dynamitu itd. Bardzo silne ładunki wybuchowe zrobi z ogólnie i bezproblemowo dostępnych materiałów w hurtowniach chemicznych i rolniczych, wystarczy tylko znać związki chemiczne i proporcje (jak to miało miejsce w Londyńskim metrze, czy pociągu w Hiszpanii).
Czy wyobrażasz sobie życie że wychodząc do szkoły, pracy, na zakupy, żegnasz się z rodziną ze słowami - Nie wiem czy wrócę ?

A pomyślałeś o cyberatakach, gdzie obecną gospodarkę w szerokim tego słowa znaczeniu cofniesz do epoki konika,kosy, pługa, kilofa,łopaty, liczydeł itd ?

Z tego co czytałem wielu z tych urystów" wlecze ze sobą choroby nie znane w Europie, albo bardzo trudne do opanowania i tutaj masz broń biologiczną.

Co się tyczy demografii, religii, to wcześniej wypowiedzieli się moi przedmówcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że Orban czyta tu na forum moje wypowiedzi...

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/orban-w-sprawie-uchodzcow-istnieje-lewicowy-plan/j92438

To oczywiście taki żart był z mojej strony. Ale już tak całkiem na poważnie - to ja również uważam, że to jest światowy spisek finansjery, która rządzi USA i która koniecznie chce rządzić światem. A z ludzi zrobić globalnych niewolników, z wszczepionymi czipami i zeskanowanymi siatkówkami oka - czyli świat z Orwella, ale w dużo nowocześniejszym wydaniu.

I pomyśleć, że jeszcze kilka lat temu uważałem to wszystko za spiskowe teorie dziejów" i się z nich wyśmiewałem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze alans" bladzi miedzy Orwelem a Putainem, to norma.
Nie on pierwszy i nie ostatni.
Choroby biegaja po ludziach: tyfus, cholera, AIDS i tega typu zarazy....

Orwel byl jedynym autorem (autorytetem), ktory mial na tyle odwagi i tzw. jaj"
zeby przeciwstawic sie systemowi, ktory gnoil nasz Narod (i nie tylko nasz).
Systemowi, ktory bezlitosnie mordowal moich rodakow, deprawowal zdrajcow
typu Berling i ktory rzadzil ludowa" Ojczyzna.

A tak miedzy nami: nie ma zadnej wojny Polakow z Islamem!
Nazwa tego watku, to zwykla kpina i parodia.

Wojny z Islamem niech sobie prowadza Niemcy, Austryjacy i Szwedzi.

My, Polacy ten temat zamknelismy w 1683 roku, a pozniej nam podziekowali
ruscy, niemieccy i austryjaccy przyjaciele" rozbiorami.
Co ciekawe: Tylko muslimy" z Turcji nie uznaly tzw. rozbiorow i trzymali z Polakami... (Mickiewicze, Bemy i inne niepodleglosciowe elementy korzystaly z tureckiej goscinnosci).

Zatem: dziekuje, ale nie skorzystam z przyjemnosci" bycia tzw. przedmurzem"
wnukow ludzi, ktorzy zniszczyli nasza Ojczyzne (I Rzeczpospolita).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postów jakie zamieszcza kindzal" i to nie tylko na tym forum, wynika, że jest islamskim fanatykiem i do tego sympatykiem ISIS, a to jest dużo gorsze niż AIDS.

A co do wojen, to jestem przeciwny każdej - czy to z Rosją, czy z islamem, czy z kimkolwiek innym. W interesie Polski jest rozwój gospodarczy kraju i powstrzymanie emigracji milionów młodych Polaków, a nie wymachiwanie szabelką!

A na islamistów jest bardzo prosta metoda - nie wpuszczać ich do Polski, bo inaczej to za lat naście zrobi się u nas to samo, co na Zachodzie:

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-zachodnia?zobacz/demonstracja-w-danii-muzulmanie-domagali-sie-wprowadzenia-prawa-szariatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma piernik do wiatraka" [tematu wątku]?
Co ma do tego buńczuczna wypowiedź jakiegoś młodzieńca, na temat rzekomej słabości" Rosji?

Swoją drogą, to Zachód do dziś jest w szoku, po tym co Rosja zademonstrowała w Syrii, bo byli do tej pory przekonani, że to jest po za ich możliwościami.

W tym miejscu zapytam - gdzie są ci, którzy jeszcze całkiem niedawno wypisywali tu na forum, że uska armia to walonki, samogon i karabiny na sznurkach"...

A co do ciebie kindzal", to moja dobra rada - jedź do swoich muslimów walczyć, będziesz miał przynajmniej szansę na huryski, bo robiąc tu na forum za V-tą kolumnę islamistów, zasłużysz sobie co najwyżej na jakąś kozę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly cywilizowany swiat jest w szoku tym co ruscy barbarzyncy odstawiaja w Syrii (i nie tylko).

Jedyne co potrafia ci tchorzliwi zbrodniarze:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/wojna-w-syrii-rosjanie-zbombardowali-szpitale,584274.html

I to ma wlasnie piernik do wiatraka".

Rady" bolszewika-rasisty na miare niedorozwinietego 5-latka zostaw balansie
swej blizszej lub dalszej rodzinie. Mnie te prostackie i prymitywne inwektywy
jakos nie ruszaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans (4121 / 60) 2015-11-02 19:01:40

dzie są ci, którzy jeszcze całkiem niedawno wypisywali tu na forum, że "ruska armia to walonki, samogon i karabiny na sznurkach..."


Hmmmmm.... podpowiedz, gdzie wypisywali....

Dwa- zauważ, że nawet jeśli tacy mitomani się objawiali, to zwłaszcza a propos i exilibris wkroczenia A.Cz. we Wrześniu i w odwiedzin na Ziemiach nibyOdzyskanych w 1944/45...
I standardowo byli proszeni o mniej filmów, a więcej nauki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kindzał ,,cały cywilizowany świat jest w szoku.....,, ja też jestem w szoku http://www.wykop.pl/ramka/2837253/oto-jak-wyglada-inwazja-na-europe-prison-planet/ najwyższa pora panowie nic nie zgłaszać saperom a zapamiętywać co gdzie leży , wszystko morze się przydać , pamiętacie jakie mieli uzbrojenie partyzanci w czasie okupacji bo państwo nie przewidziało czegoś takiego teraz też nie przewiduje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. kindzal":

Jedyny potwierdzony przypadek zbombardowania szpitala w ciągu ostatniego miesiąca, przytrafił się akurat Amerykanom w mieście Kunduz w Afganistanie. Aby było jeszcze bardziej ciekawie", to szpital prowadzili Lekarze bez Granic"...

http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0CDwQFjAEahUKEwjJqsuC4vTIAhVBxhoKHcqrAQU&url=https%3A%2F%2Fen.wikipedia.org%2Fwiki%2FBattle_of_Kunduz&usg=AFQjCNFY2RHn3HsPN8g5dII3UPwxTjSkIg

A w Syrii trwa obecnie, oprócz działań bojowych, wojna propagandowa, a więc wiarygodność informacji ze źródeł pochodzących od umiarkowanych terrorystów" finansowanych przez USA, jest prawie żadna...

Czy TVN24 to cały cywilizowany świat", to akurat sprawa mocno dyskusyjna, tym bardziej, że tak się jakoś złożyło, że to Amerykanie są właścicielami tej stacji...

Wy islamiści potraficie tylko prowokować i obrażać innych, a jak się wam odpowie podobnym językiem, to od razu krzyczycie, że to RASIZM. A ja nie jestem rasistą - już wcześniej napisałem tu na forum, że jestem przeciwnikiem wojny z islamem. Żyjcie sobie tam we własnych krajach, jak wam nakazano jakieś chyba 1400 lat temu. Mnie nic do tego, ale jak wchodzicie na siłę do cudzego domu, to przynajmniej szanujcie prawa jego gospodarzy!

I tak na koniec jeszcze - obrażasz moją rodzinę, która nigdy z bolszewikami nie miała nic wspólnego, a wręcz przeciwnie. Postanowiłem więc w rewanżu zapodać zdjęcie twojej rodziny i to z odpowiednim komentarzem, ale to ty tego chciałeś....

http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/islamisci-chca-miec-wlasne-panstwo-w-norwegii-i-groza-zamachami

I jeszcze takie

http://www.kresy.pl/wydarzenia,europa-polnocna?zobacz/dania-imigranci-coraz-czesciej-gwalca-kobiety-wladze-chca-wyslac-ich-na-kursy-edukacji-seksualnej


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 19:49 03-11-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm....

A dla odmiany:

Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka - opozycyjna organizacja z siedzibą w Wielkiej Brytanii, ale dysponująca siecią informatorów w Syrii - poinformowało we wtorek, że rosyjskie bomby spadły na szpital w prowincji Idlib...


Ale spokojnie- Moskwa zaprzeczając uznała, że to wojna informacyjna przeciwników Assada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wojnie wszystko może się zdarzyć. Coś na ten temat wiedzą Amerykanie, którzy dysponując najnowocześniejszą techniką wojskową, nie jedno wesele w Afganistanie ozpędzili na cztery wiatry" za pomocą dronów.

Ruskim w Syrii też się to może przytrafić. Ale wybacz, bo w tym wszystkim [cyt.] Syryjskie Obserwatorium Praw Człowieka - opozycyjna organizacja z siedzibą w Wielkiej Brytanii" brzmi jak ten dowcip o krześle elektrycznym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans- to, że nie lubisz pogrobowców Bandery, nie ma problemu, jestem za a nawet przeciw...

Ale tego, że niemal nieustannie starasz się wybielić lub przynajmniej przypudrować Putlera, to ja już nie ogarniam...

Tak, jakbyś nie zauważył, że on ma centralnie i Assada, i tambylców- wystarczającym dla niego argumentem jest obecność drugiego wielkiego brata...

Tyle, że widać Rosjanom pierwszym się mocno czkawką obecność w B. Wschodzie odbije...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wybielam Putina, ja jedynie staram się być obiektywny.
Rosji nie ufam, bo ona prowadzi swoją mocarstwową politykę, niekoniecznie zgodną z naszymi interesami.

Ja tylko przestałem być fanatycznym sympatykiem USA, a takim byłem przez większość życia. A przestałem być widząc jakiego gnoju narobili na świecie, wprowadzając demokrację" w suwerennych krajach za pomocą bomb i rakiet.

Przestałem być ich sympatykiem również z powodu globalizacji, jaką tam za oceanem wymyślili. Globalizacji, która polega na maksymalizacji zysków kilkunastu rodzin, które rządzą USA, za cenę przerobienia całych społeczeństw na pół-niewolników.

To tyle, tak w dużym skrócie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

balans
2015-11-03 20:51:26

Co do wesel, to raczej niewiele jest w tym pomylek- moim przynajmniej zdaniem. Schodzi sie caly klan, wsio silne i bojowe chlopy, i do tego przynosza ze soba kalachy i co kto ma, zeby sobie na wiwat postrzelac. Glupia tradycja, ale tradycja... A jak juz strzelaja w powietrze, to pretekst sam sie znalazl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kindzal, możesz przestać mnie prowokować? Bo ja żadnej przyjemności z dyskusji z tobą na takie argumenty" nie mam. A tak przy okazji sam prowokujesz mnie do riposty, w tym przypadku na zaczepkę odpowiem pytaniem:

Ty już kozę wy...doił?

A odnośnie Afganistanu, to należy pamiętać o tym, że Ruscy wychodząc z tego kraju, zostawili po sobie umiarkowanie islamski" rząd, który przeprowadził pierwsze prawdziwie demokratyczne wybory i szukał porozumienia z Zachodem. Niestety Amerykanie przy udziale Pakistanu postanowili go obalić siłą, tworząc i finansując takie formacje jak Talibowie czy Al-Kaida. No i jest tam teraz to co jest, czyli amerykańskie koncerny zbrojeniowe zarabiają setki miliardów $ wydawanych na wojnę, która nie ma końca.

Odnośnie Syrii jest podobnie - Amerykanie wspierają, szkolą, uzbrajają i finansują umiarkowaną opozycję", która tym się różni od tej mniej umiarkowanej", że jedynie podrzyna gardła, bo ta druga to obcina całe głowy. A jest tam jeszcze ajmniej umiarkowana" opozycja, która dopuszcza się nawet kanibalizmu. A to, że ta umiarkowana opozycja", zaraz po uzbrojeniu i wyszkoleniu przez USA, przechodzi na stronę tej mniej umiarkowanej" opozycji, to już widocznie taki folklor jest. Na szczęście zaczynają dostawać baty i tak powinni skończyć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam... to, ze nie masz tu zadnej przyjemnosci to nie moja wina.
Powiem wiecej: przyjemnosci to ty tu zadnej nie zaznasz;)

Wcale mnie dziwi, ze jak kazdy (ka)cap masz ciagotki do koz, ale zeby swoje seksualne preferencje i obsesje na tym punkcie objawiac na forum Odk. to juz chyba lekka przesada?

Proponuje, zebys swoje zboczenia i frustracje zwiazane z tym fetyszem wyrazal na ku temu stworzonych stronkach dla animalsow;)

Jesli zas chodzi o rzekome prowokowanie twojej osoby, to faktycznie ciekawy temat:

http://www.youtube.com/watch?v=QJRhJhlWEbM

Rozumiem, ze jestes glownym antybohaterem tego klipu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie