Skocz do zawartości

Magiczne Biesy i Czady cz 2


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 726
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie no miały być foty Bieszczad" a nie z Bieszczad",jak bede chciał pączki poogladać to pójde do cukerni :D
Co tu mam podziwiać?kradzież drewna i chlanie w samotnosći?teraz rozumiem dlaczego kijów nagle taki twój kolega,jedyny który cię nie opuśćił,ty od niego co wyjazd wynajmujesz ten zapleśniały domek,poznaje po fotach,on ci cukruje a ty mu płacisz za kimanie w tej budzie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah krakowiak jaki ty jesteś ograniczony szkoda słów Ty po prostu masz taki charakter a w zapyziałej budzie rodem z PGR u sam mieszkasz w Lutowiskach a huk wcale do mnie nie przyjezdza tak samo nie chodzimy razem z wykrywaczem bo brak czasu w tym okresie a tak na marginesie chcę ci przypomnieć że Bieszczady zaczynają się na górze Jabłońskiej a kończą w Ustrzykach Gornych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieszczady sie koncza w Ustrzykach Górnych..." ehehe aż sie obsmarkałem.Dla niektorych wlaśnie Bieszczady dopiero śię zaczynają w Ustrzykach Górnych
Nie dziwne ze dwa lata kiblowałeś w podstawówce w Cisnej,ty nawet nie wiesz gdzie mieszkasz ,wiesz tylko że trzeba kopać.
Tytuł wątku(skopiowany zresztą z forum Włóczykij) zobkwiązuje,i nie wstawiajćie tu wiecej Mordek czy też zapleśniałych budek pod wynajem,ma być czuć magie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz lepiej ! :) toz.że wchodzisz tu Yukon coby się wyżalić jak stara panna -zaraz zaczniesz płakać ale spoko wszystko zgodnie z diagnozą on tu mam psychoedukacje coby za 5 minut być normalnym u siebie i grzebać ludziom w pocztach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to obu?
A mnie za co?
Kto tu złamał regulamin i zasady wklejając nie swoje zdjecie?
Tylko gdzie ta bida śię podzieje jak już i tu go zbanują,całkiem zdziczeje na tej swojej stronce fajsbukowej z lajkami" dla ktorych jest gotów wszystkich sprzedać.

A co do płakania to własnie ty lamentujesz od conajmniej 4 lat,kumple cie opucili- wina bagneta,auto sie zepsulo-wina bagneta,alimenty trzeba placic wina bagneta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie