Skocz do zawartości

Magiczne Biesy i Czady cz 2


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

Huk ja wiem,że Ty masz do nas ogromną awersję ale akurat w tym przypadku mylisz się i nie uda Ci się nas zdyskredytować.

Cementarz na Chryszczatej jest na terenie Nadleśnictwa Komańcza
z którym współpracujemy od 2014 (prace przy cmentarzu na Jasielniku)

Stowarzyszenie Galicja działało z Nadleśnictwem Baligród tam stawiali krzyże, ale jakiś miesiąc temu zgłosili się do Nadleśnictwa Komańcza o wyrażenie zgody na stawienie krzyży w miejscu starych tablic Pana Kapesa w masywie Chryszczatej i na Magurycznym o czym zostałem poinformowany przez Nadleśnictwo Komańcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 726
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Znowu ten grubawy strazaczyna probuje wszystko poprzekrecac?
Podobno sobotko czyli kijow,jak go zlapali jak foty z ukrycia robil to sie rozplakal :D
Tak przewaznie sie konczy cwaniakowanie konfitur takich jak kijow czy huk100,mogliscie procz SL,SG,Policji zadzwonic jeszcze do proboszcza lokalnego.
Wielkie brawa dla ekipy Wloczykija za ta akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowiak człowieku co ty piszesz za bzdety twój kolega dostał w pysk i nagle wszycy zlotowicze opuścili lokal nagranie z akcji ma dziewczyna która to wrzuci na YouTube tak że nie pisz bzdetow bo ci to nie wychodzi a następny zlot w Cisnej to już nie planuj bo ci się to nie uda za twoje bezczelne zachowanie i pisanie bzdur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest tak duży ogrom terenu, zaniedbanych nekropolii, dla każdego znajdzie się coś do roboty i nie trzeba sobie wchodzić w paradę bo nadleśnictw jest od groma. Ci ludzie co najwięcej utrudniają i dyskutują po internetach posiadają najmniejszą wiedzę wiem to z autopsji. Proszę się pofatygować chociażby na odnaleziony jakimś cudem masakrycznie zaniedbany kopczyk z kamieni na Czartoryi zapalić znicz i zrobić zdjęcie wtedy będziemy dyskutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu panie *** bagnet SS wkręcasz ludzi którzy cię nie znają i piszesz bzdury po forach na całym świecie a szkoda bo naprawdę kilku porządnych ludzi przyjechało na ten twój zlot i daje ci się manipulować myślę że ludzie więcej nie dadzą ci się nabrać!


Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Bocian 09:08 05-09-2016
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Torba z turystów oczywiście żyje a ty nie wyzywaj mnie publicznie od oszustów bo nikogo nie przekrecilem wbrew opinię konkurencji co od kilku miejscowych poszukiwaczy kupują fanty za grosze a ja jak coś kupuję to za normalną cenę bo te fanty trafiają na ścianę u mnie a nie na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie