Skocz do zawartości

Magiczne Biesy i Czady cz 2


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 726
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
Witam Szanowne Grono Kolegów i Koleżanek.
Ja tutaj z taką trochę wstydliwą prośbą. Mieszkam w Polsce ale jeszcze nigdy nie byłem w Bieszczadach. Marzę o odwiedzeniu tego miejsca tylko mam mały" problem.
Choć nie jestem jeszcze taki stary bo to dopiero 50-ka na karku ale mam bardzo poważne problemy zdrowotne natury ruchowej ( nie mogę zbyt długo i intensywnie chodzić).
Czy miałby ktokolwiek ochotę podpowiedzieć gdzie można pozwiedzać mityczną już krainę bez zbytniego forsowania uszkodzonego trwale kręgosłupa ?
Jeżeli ktoś będzie miał ochotę odpowiedzieć na mojego posta to z góry serdecznie dziękuję.
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Duszatyna na Jeziorka Duszatyńskie i z powrotem. Przyjemna niemęcząca trasa na niecałe dwie godziny w jedną stronę, bez forsownych podejść, same jeziorka to osobliwość bieszczadzka. Widoków po drodze nie ma, ale po zejściu można w barze prowadzonym przez żonę leśniczego zupełnie dobrze zjeść (oprócz typowych dań oferuje pierogi z sarniną, nie próbowałem). Dojazd z Komańczy przez Prełuki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Dzisiaj na terenie nadleśnictwa Cisna SL zawinęła grupę ok 20 osób z wykrywaczami podobno był to jakiś zlot z forum wloczykij afera dosyć gruba że sprawa doszła do konserwatora zabytków który zainteresował się forum i użytkownikami tegoż forum co nie którzy myślą że w Bieszczadach można robić co się chce ale tak nie jest i myślę że tego typu imprezy będą kontrolowane przez SL i sg mam nadzieję że co niektórzy wezmą to sobie do serca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z Włóczykijem mi nie po drodze ale z kijowem ,mataczem i kombinatorem tym bardziej nie ,ogarnijcie sie Panowie bieszczadnicy ,biesy to nie wasza własność ,a jeśli ktoś chce się u was spotkać i nawet z kijem pochodzić ,to co ,ja wiem co dziurawe opony i gnojstwo z partyzanta ,kablowanie ,najgorszy sort kapusi u was ,niestety ,co by zakapiory o was podżegacze powiedziały ........tfuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa primo po pierwsze huku nie po takie tępe gadki wątek założył
aaaa primo po drugie który z szanownych autochtonów ,zrobił cokolwiek ,czym mógłby się pochwalić ,jeśli chodzi o jakiekolwiek akcje sprzątające czyszczące ,ni ma szału Panowie powiem nic nie robicie ,tylko szukacie dziury w całym ,ale turysty to już kijow doisz ile wlezie co nie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Stowarzyszenie Eksploracja Galicja zapoczątkowała odnowienie cmentarza na Chryszczatej co się spotkało z wieszaniem psów" na nich na pewnych forach - a teraz no proszę wszyscy chcą być ojcami :):)

Cytuję - z SEG Post piszę w ramach ostrzeżenia przed działaniem na własną rękę.

Rozmawiałem z Panią leśnik, która ma nadzór nad nami w sprawach Chryszczatej.
Okazuje się, że na terenie Chryszczatej kilkakrotnie byli zatrzymywani przez Straż Leśną jacyś poszukiwacze, którzy podawali się za członków naszego Stowarzyszenia i fartem zostali zwolnieni.
W rozmowie z nią oświadczyłem, iż my jako Stoważyszenie, każdorazowo o wejściu na Chryszczatą informujemy nadleśnictwo i w trakcie działań mam ze sonbą pozwolenie na poszukiwania, mapy oraz legitymację członkowską.
Udostępniłem Pani Leśnik wzór naszej legitymacji.
W przypadku kolejnej kontroli poszukiwaczy na terenie nadleśnictwa Baligród, jeśli nie będzie zgłoszona oficjalna akcja do Nadleśnictw oraz jeśli poszukiwacze nie będą mieli stosownych zezwoleń przy sobie i legitymacji, zostaną oni zatrzymani i przekazani Policji. - Wąski "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie