Skocz do zawartości

Magiczne Biesy i Czady cz 2


huk 100

Rekomendowane odpowiedzi

Kijów daj zrzut jak pisał do ciebie na FB i skamlał żebyś bo zabrał na wykopki - gdyby wiedział że to ty ,to by sobie rękę odgryzł a nie pisał do ciebie :) a teraz ci lustrację przeprowadził od podstawówki -ale jaja :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 726
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Haha no to czekam na zrzut z ekranu od kijowa,jak to go niby prosiłem aby mnie zabrał na wykopki.
Jak nie bedzie tego zrzutu to tylko potwierdzi że łgasz jak zwykle.
Z takimi ludzmi jak kijow to wstydziłbym sie gdziekolwiek wyjsc,nawet do lasu w biesach,to ja was moge zabrać na wykopki a nie wy mnie,co wy tam kopiecie od 10lat te same miejsca wkoło Baligrodu,dalej strach uderzyć co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że to jedna z najlepszych bitew z wywlekaniem brudów na O" ostatnimi czasy ;) Czyta się jak dobrą książkę.

Panie Krakowiak, to pan jesteś tym legendarnym BagnetemSS? Serio?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visiu, Ty nie dawaj tutaj takiego pomysła, bo doprowadzisz do tragedii.
Jak dojdzie do napisania książki czy nakręcenia filma to wiesz co będzie ?
Roszczenie do praw autorskich. Wykopią to co mają ewentualnie pożyczą sprzęta i będzie że moja prawda jest prawdziejsza... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krakowiak muszę cię poinformować że podstawówkę skończyłem z wyroznieniem ja wiem że ty w lutowiskach po skończeniu podstawówki poszedłeś do wojska ale nie wytykaj innym że są tacy tępi jak Ty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj zrzut gdzie cię proszę o zabranie na wykopki z chęcią zobacze.Jak to w Cisnej na ciebie mówią?szubrawiec"?skąd taka ksywa?
I przecinki wstawiaj,bo zanim twoje zdanie do końca doczytam to zapominam co na początku zdania pisałeś.
Kto ći to wyróżnienie dał w podstawówce?miejscowy proboszcz z Cisnej?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też się zlustruję sam przyznaję się że w podstawówce byłem z małą chorągiewką na pochodzie 1 Majowym i machałem nią w okolicach trybuny honorowej gdzie stała Indira Gandhi która później odwiedziła naszą szkołę i każdy dostał po ogonie ze świętych krów w Indiach .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Tak że nie wiem o co była tak zażarta tłukanina o Biesy. Przecież tam nic nie ma. Ale widoki są ZAJEBISTE.
Prosię o więcej zdjęć z Twoich wypraw, panoramicznych z widokiem na góry krajobrazy itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie