Skocz do zawartości

Cichociemni powrócili !!!!!!!


yurek4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Cichociemni byli żołnierzami.
Tu mamy do czynienia ze zwykłymi wandalami.
Pomniki gloryfikujące UPA powinny być usuwane OFICJALNIE- natomiast mogiły nawet ewidentnych zbrodniarzy pozostawiane w spokoju.
Choćby po to by nie dawać pożywki kremlowskiej propagandzie.
O zwykłej przyzwoitości nie wspomnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kindżał- co myślę o pacjentach i jednym z przedpiśców jasno napisałem...

Ale nie zmienia to sytuacji, że nie widzę powodu/nie pozwolę na czepianie się nicków... Każdy ma taki, jaki wybrał lub mody dopuściły. I gra muzyka...








* choć ja bym np nie chciał mieć nicku Dżuma, czy inna Cholera :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goń się :P :D


Po pierwsze primo- skąd przypuszczenia, że o Tobie myślałem?
Po drugie primo- proszę mnie tutaj nie trollować... Nie wystarczy bałaganu? Może sobie jeszcze Jacka i Bjara zaprosisz?



Post został zmieniony ostatnio przez moderatora Czlowieksniegu 21:41 30-06-2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti, a co bys powiedzial o nicku: Yuma (Yuma, nie YURA: szabrowanie wyrobów luksusowych za zachodnią granicą IIRP - w tym sensie rowniez kopanie poniemieckich fantow na terenie obecnie/tymczasowo podlegajacych administarcji PRLu)...?

Jacka danielsa tez da sie strawic, a od BJARA (Bangladesh Journal of Agricultural Research)
to juz w ogole nie rozumiem co chcecie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Nie byłoby problemu z emocjami i tego typu akcjami", a cmentarze i pomniki banderowskie byłyby tylko elementem krajobrazu, gdyby Ukraina nie powynosiła publicznie na ołtarze swoich bohatyrów ometkowanych znakiem tryzuba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z szanownych kolegów sprawdził ilu upowców z owych pomników razem z zmurszałkiem poszło na Kijów? Wtedy byli dobrzy ? A może badaliście jak wyglądały nasze rządy na tych terenach przed wojną? Mordów nic nie usprawiedliwia, ale czytając niektóre wypowiedzi przestaje mnie dziwić wiara młodego pokolenia w czarne podniebie oraz wściekliznę genetyczną Ukraińców, a w przyrodzie nic nie dzieję się bez przyczyny. A że historia nigdy nie ma końca mały prezent od ateisty:) http://www.apokryfruski.org/kultura/chelmszczyzna/otrocz/
pzdr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkutnik- ja bym w ten cyrk Petlury nie wciągał...

Zwłaszcza, że postać tragiczna, której, z różnych powodów, ani na wschodzie Ukrainy, ani na jej zachodzie, się nie toleruje...




PS A i dla nas iewygodna" patrząc na zapisy Traktatu w Rydze... Czego sam Piłsudski był świadom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie