Skocz do zawartości

Cichociemni powrócili !!!!!!!


yurek4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomnik czyj pomnik ? Jeżeli jest to pomnik ku czci bandytów z UPA to powinienem zostać zniszczony . Natomiast jeśli jest to mogiła to takie zachowanie uważam za co najmniej złe . Każdy ma prawo do spokojnego spoczynku nawet Ci najbardziej zwyrodniali mordercy .
Takimi sprawami powinny zająć się Nasze władze a nie udawać ,że nie ma problemu . Żyjemy w Polsce i gloryfikacja przez skrajne środowiska Ukraińskie morderców z UPA nie powinna mieć miejsca .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A namierzyć i jeżeli to faktycznie nasi, to pasem przez tyłek ( metaforycznie) rozumu nauczyć.
Tylko że coś mi się widzi że to nie asi" tylko kolejna wersja zielonych ludzików" .
Wiadoma willa w Kiejkutach nadal stoi niewykorzystana ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ty potępiających powyżej jedno proste pytanie bo innego nie zrozumiecie.
: czy jesteś sobie wyobrazić pomniki SS i dygnitarzy hitlerowskich w Izraelu?
Chwała tym chłopakom i dużo zdrowia im życzę oraz powodzenia w dalszych pracach porządkowych
A może coś poczytajcie o nadchodząch się uroczystościach
https://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawa_niedziela_na_Wo%C5%82yniu
i na koniec dowcip
Przychodzi do klasy nowy nauczyciel.
- Nazywam się Arsienij Pietrowicz, jestem banderowcem. Dzieci, po kolei przedstawiajcie się tak samo jak ja.
- Nazywam się Oleg, jestem banderowcem.
- Nazywam się Irina, jestem banderówką.
- Nazywam się Witalik, jestem banderowcem.
- Nazywam się Wowoczka, jestem separatystą.
- Wowoczka, dlaczego jesteś separatystą !?!
- Moja mama jest separatystką, mój tata jest separatystą, moi przyjaciele są separatystami, więc ja także jestem separatystą.
- Wowoczka, a jeśliby twoja mama była by prostytutką, twój tata - bezrobotny, siostra - dz**ką, brat - ćpunem a przyjaciele - pedałami, to kim byś był wtedy ?
- Właśnie wtedy byłbym banderowcem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no...
skoro masz lepsze rozumienie" - to sprawdź wymowę zdarzenia w kontekście podstaw:
divide et impera
cui bono

Jałtę jako symbol zdrady" kiedy zdewastują?
Na grób Churchila - który nasika?

-----------------
wstawiona fotka jest jednym z elementów bieżącej wojny

jest pociskiem" - wiadomo na czyim terytorium wywołuje zniszczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chwała tym chłopakom", tylko hańba państwu polskiemu, które przez 25 lat nie potrafiło wyprowadzić kwestii Wołynia na prostą w imię mocno chwilowych stosunków z Ukrainą, co z perspektywy czasu okazało się inwestycją mocno nietrafioną. Tam zarżnięto ponad 100 000 polskich obywateli, nad czym wolna Polska przeszła do porządku dziennego. Dla mnie jako obywatela jest to sygnał dość czytelny.
Z drugiej strony Ukraińcy dostali trochę po dupie za swoją butę i arogancję w tej sprawie. Gdyby wcześniej posypali głowę popiołem opinia publiczna w Polsce miałaby do nich obecnie mniejszy dystans.
Tak czy inaczej ten chłopaczek z młotkiem to nie żaden cichociemny, a medium które cytujesz powinno wystrzelić w kosmos z polskojęzycznego internetu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobiepan link do sprawy pochodzi novorossija.pl
Dlatego że tylko tam o tej sprawie było napisane.A nasze media nawet te lokalne tak jak napisałeś nie widzą problemu A zapewniam dla miejscowej ludności bezpośrednio dotkniętej tą tragedią temat bardzo gorący Nie może tak być że zwyrodniali mordercy stawiają sobie (pomniki) w miejscowości którą spalii i wymordowali w bestialski sposób ludność.Dlatego z wysyłaniem w kosmos jeszcze poczekam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz Yurek4 - trzeba czytać...
jak się czyta to może się coś wyczyta"...
a horyzonty warto poszerzać - patrzeć dalej - niż własny talerz zupy...

Czy grozi nam globalny kryzys?
kopijnik2 (16229 / 488)
2008-10-01 10:20:53
http://fakty.interia.pl/swiat/news/krym-druga-osetia,1179263
Krym drugą Osetią?

2017 - albo wcześniej
- łatwe" obywatelstwo rosyjskie dla mieszkańców Ukrainy
- z powodu Krymu - secesja Wschodniej Ukrainy
- Pozostała (Zachodnia)Ukraina bez surowców energetycznych - przy słabości NATO i ONZ (pobrzękiwanie szabelką)- państwem marionetkowym, satelitarnym Rosji
- Polska krajem frontowym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do -kopijnik2 dziwny ten ale nick ale niech będzie
Tak trzeba czytać i najważniejsze zrozumieć tekst
A najlepiej w kilku językach i Zrozumieć!!!!! jeżeli twoją skarbnicą jest onet.interia,wp.pl tvn polsat.To jestem pełen obaw co tam w twoim umyśle jest zakodowane
A teraz tak mądrze!!!
Po twoich postach cię poznają (to chyba z którejś Bibli)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie to, że Balans ma inaczej na imię, to byłbym przy nadziei...

A tak:

- Dlatego że tylko tam o tej sprawie było napisane.A nasze media nawet te lokalne tak jak napisałeś nie widzą problemu

Sprawdź chłopie (?) a później narzekaj...

http://www.google.pl/search?q=Hruszczowicach&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=RhqRVZS0M8epsgHP9IDoBQ

- śnurków do wcześniejszych akcji związanych ze stawianiem, a później demontażem" pomników jest sporo... nawet na Odkrywcy coś znajdziesz...

- dochodzenie, błędne przy okazji, dlaczego Kopi jest Kopi do niczego dobrego cię nie doprowadzi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny tytan intelektu o bardzo dziwnym nicku
I tak sobie coś napisze coś wymyśli nawet potrafi gogla obsłużyć
A K...a inny temat jest nie o przeglądaniu internetu.
Tutaj piszemy o akcji usuwania (pomników) upowskich na terenach gdzie kiedyś ludność przeżyła straszne czasy od tych terazniejszych bohaterach ukrainy.Zrozumiał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tutaj piszemy o akcji usuwania (pomnikow) UPAowskich i dlatego tytul watku brzmi: Cichociemni powrocili" ...

Sorry, ale CICHOCIEMNI nie walczyli z pomnikami, tylko z realnymi wrogami naszej Ojczyzny: z NKWDowcami i GESTAPOwcami.

A teraz pogrobowcy NKWD staraja sie wykorzystac ta nazwe w swoich perfidnych celach?

Straszne, a zarazem zalosne, ze znajduja w Polsce poplecznikow swojej taniej politycznej rozgrywki:(

Cichocki" czyli Kontrym w grobie sie przewraca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie