Skocz do zawartości

Cichociemni powrócili !!!!!!!


yurek4

Rekomendowane odpowiedzi

Yeti,nie chodzi o samego Petlurę, raczej o elementy historii iewygodne" hagiografii Polski , tak usilnie lansowanej tak przez środowiska z prawa. I nie dotyczy to wydarzeń ostatniego wieku.Polska była potęgą w czasach Rzeczpospolitej Obojga Narodów ( czytaj - wszystkich narodów zamieszkujących jej terytorium ) a upadek miał swój początek w wygnaniu Braci polskich... Dzisiaj , wciąż pod wpływem durnej doktryny narodowców szukamy w kontaktach z Ukrainą ( z Litwą tyż ) tego , co nas dzieli, zamiast tego , co nas łączy. Jeszcze w latach 90-tych zachodnia Ukraina patrzyła na nas , jak na starszego, mądrzejszego brata ,którego warto naśladować i żyć z nim w przyjaźni. Teraz z jednej strony mordy na Wołyniu a z drugiej bicie po mordzie za odezwanie się w urzędzie po ukraińsku.
I my i oni stracą a wiadomo kto zyska -Is fecit, cui prodest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Szutnik- ja czasami, z ciekawości odwiedzam najróżniejsze strony najróżniejszych wersji prawicy, w tym skrajnej prawicy.

Tobie również polecam- przekonasz się, jak żywe są mity Międzymorza, panslawizmu, przewodniej roli Polski, która wraz z Moskwą ma być przeciwwagą dla USA, UE i .. Chin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek wiecznie żywy !
Zdarza mi się zerkać na różne strony prawicowe i ultra, mimo że wypadłem z obiegu, ale poraża mnie radykalizacja i prymitywizacja tychże poglądów, które mają obecnie charakter czarnosecinny.Wcześniej można było z nimi dyskutować ( wszak miałem w tym środowisku wielu przyjaciół ), teraz, z młodszym pokoleniem pozostaje walić w yj " albo po nim zbierać .... A nie przywykłem ani do jednego , ani do drugiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szutnik- pomysły, marzenia i mokre sny" a propos i exilibris nowego (?) pomysłu, jak się w XXI wieku odnaleźć, to niestety tematyka innego wątku.

W tym ylko" bałagan robimy...
A w nowym, to boję się myśleć, co by się działo. Nawet jeśli dotyczyłby koncepcji, a nie wprowadzania czegoś w życie i nawiązania do bieżącej polityki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti mam przeczucie graniczące z pewnością że u siebie wychodujemy jakiegoś Romka juzia albo Adolfa.
I to nie jest kwestia czy tylko kiedy.
A w panującym u nas burdlu taki twór może się bardzo szybko ukorzenić i moment w którym można by mu kęsim kęsim zrobić może być nie do uchwycenia.
Czy każda durnowata ideologia musi tak wabić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie