Skocz do zawartości

Allegro greatest hits vol.39


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Do gościa wysłałem takiego maila:

Witam.
Wypisujesz Pan takie bzdury że się w głowie nie mieści.
Albo jest Pan niedoinformowany, albo celowo wprowadza ludzi w błąd szukając łosia".
Ten sygnet jest to niemiecki tzw. patriotyk z landu Turyngia.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Turyngia

Proszę zwrócić uwagę jak wygląda flaga tego landu. Jest identyczna jak polska.

Pozdrawiam

Ciekawe co mi odpisze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Waffen SS odegrali właśnie obywatele krajów okupowanych. Takie dywizje zostały założone min. z Albańczyków, Chorwatów, Ukraińców (SS Galizien), Estończyków, Białorusinów, Rosjan (POHA), Krajów Nordyckich (SS Viking), Łotyszy (15 Dywizja Grenadierów Pancernych SS) (19 Dwyizja Grenadierów Pancernych SS), Serbów, Romów, Chorwatów..." Romów? To może była też rekrutacja wśród obywateli wyznania mojżeszowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ammuratow - a co Cię dziwią Romowie? Nie słyszałeś o 40. Waffen-Panzerrenadier-Division der SS (zigeunerische Nr. 1)? Zamiast transporterów dla grenadierów używali cygańskich wozów, oczywiście w kamo SS.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu obserwujemy modę" na powstanie warszawskie. Moim skromnym zdaniem jest to profanacja symbolu. Koszulki, czapeczki, naklejki, zdjęcia na fejsbuku na samochodach. Zrobiłem doświadczenie u mnie w firmie, bo mam kilku patryjotów". Zadałem kilka podstawowych pytań na temat powstania i co... i nic. Tempo-gród, który wykorzystuje symbol na potrzeby bycia cool.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czerwcu 2014 Sejm uchwalił ustawę o ochronie Znaku Polski Walczącej. Zgodnie z art. 1 ustawy znak, będący symbolem walki polskiego narodu z niemieckim agresorem i okupantem podczas II wojny światowej, stanowi dobro ogólnonarodowe i podlega ochronie należnej historycznej spuściźnie Rzeczypospolitej Polskiej. Otaczanie Znaku Polski Walczącej czcią i szacunkiem stało się prawem i obowiązkiem każdego obywatela Rzeczypospolitej Polskiej, a jego publiczne znieważanie podlega karze grzywny (art. 2 i 3 ustawy)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie