Skocz do zawartości

Allegro greatest hits vol.39


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 478
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
No i Legionowa papierośnica" już do kupienia.
Tylko cena sugerowana przez bjar'a nieprzekonała sprzedającego.

http://allegro.pl/oryginalna-papierosnica-legionowa-rrr-i5123837704.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodano 2015-02-24 20:03
Witam i Serdecznie Pozdrawiam.

Właśnie otrzymałem maila od jednego z użytkowników Allegro.
Użytkownik ten zasugerował mi abym znajdującego się na Papierośnicy Orła odlutował,ponieważ pod spodem mogą znajdować się do niego mocowania do czapki tzw wąsy,i sam Orzełek będzie więcej warty niż całość.
Nie wiem co mam o tym myśleć,z jednej strony lepiej jest zarobić więcej natomiast z drugiej strony szkoda niszczyć Eksponat z Epoki.
Osoby licytujące i obserwujące bardzo bym prosił o opinie na ten temat..

Pozdrawiam.



Dodano 2015-02-25 07:01

Wszystko zostaje w Oryginale,Tak Jak Jest.

Pozdrawiam."


;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie urzekł opis z tej aukcji, że muszę przekleić, żeby utrwalić:
Maczeta Papieża Polaka z czasów studiów w Krakowie

Przedmiotem dzisiejszej aukcji jest artefakt który odziedziczyłem po moim śp Dziadku. Jest to maczeta ojca świętego. Ręcznie wykuta przezeń wg receptur starych wadowickich mistrzów podczas jego studiów w krakowie. Towarzyszła Ojcu świętemu od chwili jej wykucia w roku 1945 aż do jego wyboru na papieża.

Jako że Jan Paweł II jest święty przedmiot ten może zostać uznany za relikwie !!!!!!!! Niezapomniany dodatek do każdego muzeum instytucji czy też szkoły o imieniu Ojca Świętego !!!!

Według niektórych pogłosek maczeta ma magiczne właściwości wynikające z unikalnego sposobu wytwarzania opartego o zimne wykuwanie i namaczanie w wywarze kremówczanu wapnia. Z przyczyn natury obiektywnej nie mogłem tego sprawdzić nie mniej jednak rany zadane z tej broni powiększają sie w sposób zbliżony do barszczu sosnowskiego
Maczeta jest w stanie dobrym. Wyczuwalna w niej jest obecność ojca świętego. Nie umiem określić skali dotychczasowego użycia. Przedmiot zdecydowanie nie do użytku przez małe dzieci.

Za błędy w opisie nie odpowiadam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie