Jump to content

panzerkris

Forum members
 • Content Count

  658
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Czołem! Jak w temacie. Proszę o potwierdzenie, lub nie, autentyczności.
 2. No właśnie, a propo szlifu, dziwny taki bo na całej długości głowni. Z tego co się orientuje chyba od 2/3 powinien się zaczynać. Co do pasty do butów....nie wpadłbym na to.
 3. Witam, Na wstepie zaznaczam że nie jestem sprzedajacym. Zwrócił moją uwagę taki bagnet z all http://allegro.pl/show_item.php?item=6755652004 Cena z kosmosu, nic sczególnego w nim nie widzę. Pytanie do znawców tematu. Gdzie ten rarytas? Za 500zł można kupić juz naprawdę w niezłym stanie, a tu wykop za (już) 340zł. Jedyne co mi przychodzi na myśl to głownia fosforowana (przynajmniej coś w podobie) widzę na zdjęciach. Proszę o opinnie.
 4. http://cbsp.policja.pl/cbs/aktualnosci/136372,Rekordowa-liczba-zabezpieczonej-przez-policjantow-CBSP-broni-i-amunicji.html Faktycznie 9 mm P.A.K, Flobertki i inne hukowce. Jest czym się chwalić. Już by się nie ośmieszali i dla potrzeby materiału dali zdjęcia wyłącznie broni. W końcu zabezpieczyli 552 jednostki. Być może 90% to nabytki od południowych sąsiadów, gdzie do zakupu wystarczy dowód osobisty i skończone 18 lat. Epizod jak z info o pijanych kierowcach. ....zatrzymaliśmy w weekend 120 pijanych kierowców, z czego 100 to rowerzyści:)
 5. Sytuacja jest poważna http://www.wiocha.pl/1386137,Dobrze-ze-zdazyli
 6. Prawo, prawem, ale.... Broń palna – broń miotająca pociski energią gazów powstałych ze spalania ładunku miotającego. Czy eksponat ze zdjęcia to BROŃ PALNA? Coś co było kiedyś bronią palną, dzisiaj jest bezużytecznym kawałkiem żelaza. Policja z góry zakłada że POSIADAŁ BROŃ PALNĄ BEZ ZEZWOLENIA", a od tego są biegli.
 7. Raczej traktowac jako ciekawostke:)
 8. Żartował? Kolba ma odbiór techniczny jugo. Byc może jest to przejęte drewno.
×
×
 • Create New...

Important Information