Skocz do zawartości

Profanacja Pomnika Ofiar Powstania Warszawskiego


ERWIN

Rekomendowane odpowiedzi

ERWIN (651 / 44) 2014-03-30 22:32:04

a przede wszystkim a propos i śnurka z początku wątku:



Kiedy mężczyzna zobaczył, jaki efekt przyniosła jego publikacja, to zapewnił, że nikogo nie chciał urazić.

- Raz jeszcze przepraszam każdą osobę, która została urażona, nie chciałem zrobić niczego złego - napisał, po czym wskazał, że jego pradziadkowie sami walczyli za Polskę.

Wszystkich przepraszam za debilny wybryk i nieprzemyślane zachowanie. Nie chciałem nikogo obrazić ani sprawić przykrości. Tylko mogę powiedzieć, że zachowałem się jak totalny kretyn i gdybym mógł, cofnąłbym wszystko, by zaistniała sytuacja nie miała ponownie miejsca - napisał pod zdjęciem opublikowanym na swoim profilu kolejnego dnia.

Na fotografii widać jak klęczy przed pomnikiem."

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/454814,oddawal-mocz-na-pomnik-poleglych-w-powstaniu-warszawskim-w-internecie-wrze.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gostek chciał zrobić karierę jak jeden z celebrytów na kupach, ale się przeliczył, bo ludzi to ruszyło i negatywnie nastawiło (a przydałby się jeszcze całkowity bojkot tego ...). Dlatego teraz się wycofuje, bo okazuje się, że Polacy nie pozwalają (jeszcze?) na bezczeszczenie symboli narodowych i pomników bohaterów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy koledzy poprawiali innych kolegów coby tego ciapatego nie bluźnić od kolorowych,bo to Polak podobno..nie wygląda na ludzkiego,że tak kliknę..małpa z mordy,z zachowania,z ubierania,a nazwisko tak Polskie że hej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wy się macie za inteligentnych homo sapiens że wybryk takiego zwierzaka coś was rusza?.Ciekawe jakie larum byście podnieśli jakby panienka na golasa tam biegała? lub sexował się napęd rowera?.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boer, ty naprawdę jesteś inteligentny inaczej", jeśli twoim zdaniem przyzwolenie na profanację pomników narodowych to coś, na co nie warto zwracać uwagi. Nie wiem, czy ty może masz zaświadczenie lekarskie o ułomności intelektualnej, że tolerowane są twoje wpisy obrażające użytkowników i moderatorów forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los mu może kiedys oddać jak bedzie stał nad dołem z zawiazanymi oczami wyłapany w drodze z domu do pracy. A ostatnia myśl bedzie taka, ze nie zdąży nawet zrobić już tego co zaplanowal na wieczór.Przecież historia moze sie powtórzyć. Zakopałbym go na stojąco po szyje, włożył deske do ust, rozdziawił i wlewał rózne rzeczy za kare:) To chyba by bylo najlepsze, skoro robi z gęby kibel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimir napisalem cos o intelekcie , ale jak widac ciebie to nie dotyczy, a co do obrazania to moze przeczytaj co napisales nim wcisniesz enter.Podniecanie sie tym co wyprawiaja debile raczej nie jest w zakresie tematycznym tego forum.Od tego jest policja, a sprawcy chodzilo aby zaistniec , ty go propaguj i rozslawiaj skoro tak ponadprzecietnie inteligentny jestes.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te jego przeprosiny i zdjęcie na którym klęczy przed tablicą przypomniały mi Siwca całującego ziemię. Myślałem, że ten gość to zwykły matoł, ale to matoł niezwykły bo niereformowalny. Kilka miesięcy sprzątania psich kup na Paluchu myślenia mu nie zmieni, ale może nauczy powściągliwości w eksponowaniu własnego ego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompujecie koledzy balona.. Tymczasem na moje stare oko klient bezrefleksyjnie popełnił durnowatą focię, po czym jak zebrał cięgi zastanowił się nad sobą i zrozumiał że nie tędy droga. Czy szczerze czy z wyrachowania- trudno ocenić. Niemniej dalsze glanowanie pustaka uważam za niecelowe. Jeżeli pokajał się szczerze- to dalsze wyrażanie oburzenia nie ma sensu. Spadła na niego pomroczność jasna, ale powrócił do pionu i niech tak zostanie. Jeżeli zaś jego skrucha jest li tylko koniunkturalna- to nie należy podtrzymywać tematu tylko zepchnąć klienta w medialny niebyt.
Milczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie