Skocz do zawartości

Allegro great hits vol.35


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 524
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Dla mnie bomba z wielu względów - jednostki (!), cena (!) no i sam fant z jego stanem... :))))

http://allegro.pl/helm-1-3i4pulk-szwolezerow-armii-polskiej-we-franc-i3086803248.html

Na wszelki wypadek wklejam jeszcze opis: PRZEDMIOTEM LICYTACJI JEST HEŁM PRAWDOPODOBNIE JAK W TYTULE Z WOJSK POLSKICH WE FRANCJI Z I Wojny Światowej. Piszę PRAWDOPODOBNIE GDYŻ NIE JESTEM PEWIEN-POPROSTU SIĘ NIEZNAM ZBYT DOBRZE . OCENE POZOSTAWIAM KOLEKCJONEROM. HEŁM JESZCZE W NIEZŁYM STANIE,BLACHA DOŚĆ CIĘŻKA , KILKA DZIUREK PRZEŚWITUJE TAK JAK WIDAĆ. HEŁM POSMAROWANY NAFTĄ. ZAPRASZAM DO KUPNA"
A na zdjęciu truchło hełmu OC wz.50...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co na to WKZ i dyrekcja muzeum.
Ciekawe jaki kit będzie wciskać jeżeli poprosi się go o udowodnienie autentyczności.

http://allegro.pl/historyczne-zabytkowe-sztucce-z-auschwitz-birkenau-i3095055790.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się możesz mulić kolego.
Ja też mam fant z Kl Auschwitz.
Przekazał mi go , wiele lat temu, koleś wyjeżdżający na stałe do niemiec za chlebem.
Dostał go od własnego dziadka, który zabrał fant ów z obozu, po jego wyzwoleniu.

@traper6,
kilkukrotnie pisałem w sprawie tego fanta maile na adres podany na oficjalnej stronie muzeum KL Auschwitz.
Nie dostałem żadnej (słownie:ŻADNEJ!!!) odpowiedzi.
WNIOSEK: dyrekcja muzeum ma to w głębokim poważaniu".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne z tym Auschwitz, ja pisałem do obozu we Flossenbugu (pisałem po polsku) i otrzymałem info - skan niemieckiego aktu zgonu z '43 oraz stronę z listy więźniów sporządzoną przez amerykanów w '45 roku.

Odpowiedź przyszła w niecałe dwa tygodnie również po polsku, do tego przetłumaczono mi akt zgonu i przeproszono za długie oczekiwanie z powodu dużej liczby zapytań.

Pozytywnie mnie zaskoczyło działanie muzeum obozu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@revertentes
możesz mi powiedzieć o co chodzi Ci z tym mosinem? Dlaczego go wtawiłeś do allegro hits?
Nie ma zamku, iglicy, w zasadzie tylko sama lufa, szczerbinka no i spust... Więc nic nie podlegające ustawie o BiA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie