Jump to content

Vantar

Forum members
 • Posts

  743
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vantar

 1. Dobry wieczór :) poszukuję mapy online z którą kiedyś miałem styczność, była to specyficzna mapa gdyż na ekranie dzieliła się ona na pól, po lewej stronie była przedwojenna WIG-ówa a po prawej współczesna (google earth), trzeba było coś zainstalować, jakąś wtyczkę (chyba) Cały myk polegał na tym że jak się przybliżało na WIGówce to na współczesnej po prawej także było przybliżenie. Jeżeli ktoś dysponuję linkiem do tej mapy to prosiłbym o podzielenie się
 2. i miejsce numer 3, także proszę o sugestie
 3. inne miejsce, także proszę o podpowiedź co to może być :) (wiadomo, jak się nie przejadę to się nie dowiem, ale obecnie znajduje się ponad 100km od domu a ciekawość męczy)
 4. Witam, czy to mogą być ziemianki?
 5. pytanie co to może być w prawym górnym rogu, kwadrat o podanych wymiarach na zdjęciu i czy po prawej stronie to są okopy / ziemianki?
 6. 1 - dzięki 2 - anoda to czyli przedmiot na pożarcie? (co do zwarcia to czaję) ale jak ją zabezpieczyć? W jaki sposób to mogę zrobić? Masz jakiś patent na to?
 7. Witam, dziś dopiero odszukałem ten wątek. Jestem z okolic Siedlec :) dokładnie gmina Wiśniew. Chciałbym dać odpowiedź na zdjęcia i wpis kolegi devill_2006 ze zdjęć z krzyżem o których napisał iż to jest ciekawe miejsce. Tak, jest dość ciekawe ze względu na swoją historię, tutaj prezentuję nowe zdjęcia z tamtego terenu, do miejsca ze zdjęcia mam 3km :)
 8. rozumiem że puste opakowania :D bo takie trafiały mi się :) ale aby tak nie używane? :)
×
×
 • Create New...

Important Information