Skocz do zawartości

Allegro great hits vol.35


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 524
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Meteoryt czyściłem elektrolizą..."

Nie wiem, nie znam się ale czy takie czyszczenie nie niszy czy tez nie obniża ceny takiego czegoś? :P poza tym z tego co wiem jak już ma się farta takiego i znajdzie meteoryt to nawet rękami go nie tykać tylko w rękawiczkach? ale tu widzę pełen profesjonalizm" że tak napisze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto o zdrowych zmysłach w Polsce wybecaluje taką kwotę za kamyk. Podobno najdroższe są z naszego układu słonecznego a na to w aukcji nie ma certyfikatu. Ale to jest dla mnie nie ważne.
Przypuszczam że tych 4-ech oferentów to funfle sprzedającego którzy masują mu aukcję.
Jaką on zapłaci prowizję dla Allegro i dla fiskusa od tej lipnej sprzedaży ?
A będzie musiał.... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos mosina,

To również deko niewarte swojej ceny, gdyż wart max 800 zeta, oczywiście u Nas obwarowane jego posiadanie jest całą masą papierologii i tym samym wyższą ceną, ale pomarzyć zawsze można.
Ceny polskich deko powinny polecieć w dół by można było sobie pozwolić na takie zabawki, a nie po raz kolejny mamy chore przepisy niedostosowane do unijnych standardów sięgające zapadłego PRLu gdzie wszystko co wizualnie wygląda jak broń i jest w rękach obywatela jest śmiertelnym niebezpieczeństwem dla ogółu" społeczeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie