Skocz do zawartości

Rząd Jana Olszewskiego


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

To wydarzenie zostało bezczelnie wykorzystane przez doskonale zakonspirowanych w Pałacu Prezydenckim spiskujących kamerzystów, którzy po raz kolejny wykonali zdjęcie prezydenta w taki sposób, aby wydawał się on od Jana Olszewskiego niższy. Poprzednio ci sami kamerzyści wykonali zdjęcia, na których wydawało się, że prezydent jest niższy od klamki w drzwiach,

Tekst pochodzi ze strony: http://spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Jan_Olszewski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było by tego wątku i nie było by potrzeby powoływania a potem konspiracyjnego obalenia rządu Jana Olszewskiego gdyby nie Lech Wałęsa który pozwolił dawnym oprawcom i katom komunistycznym na zajęcie ław po lewej stronie w Polskim sejmie,tym samym zdradzając ideę Solidarności".Od tego momentu mieli prawo dokonywać zmian legislacyjnych w wolnej od komunistycznego buta Polsce.Płacimy za ten akt zdrady Wałęsy do dziś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt tu nie wspomina warjantów chćby z byłego NRD lub Czechosłowacji czyli jak w konwencjonalny sposób został rozwiązany problem post komunistyczno - socjalistyczno - radzieckiej nomeklatury tylko zaraz zaczyna się straszenie Rumunią , Afryką i nie wiadomo czym jeszcze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie wariant rumuński.Nikt u nas nie chciał strzelać do komunistów oprócz Leszka Moczulskiego który kiedyś wypowiedział w sejmie sławetne zdanie Przyjdzie czas że zamiast liści wisieć będą komuniści",ale on bardziej skłaniał się ku pionowym rozwiązaniom :))

Zresztą jego partia zniknęła jakiś czas potem a i on sam też ze sceny politycznej.

Bardziej logicznym rozwiązaniem było reformowanie struktur państwa BEZ udziału dawnych morderców stoczniowców,górników i innych.A tak mamy sytuację groteskową bo antynarodową i prounijną legislację popełniają nam byli komuniści na spółkę z żydostwem.Inną sprawą jest że wybór jest żaden bo nikogo racjonalnie i wolnościowo mylącego nie dopuszczają do struktur władzy.To oni między innymi wpuścili Goldman Sachs na spółkę z L.Balcerowiczem który rozpirzył to co zostało ze struktur finansowych PRL-u.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti,

Zarówno Czesi, jak i Niemcy rozwiązali problem swojej ubecji" i czerwonych o wiele skuteczniej niż my. Być może dlatego, że u nich nie było wspólnego picia wódki eglamentowanej opozycji" z władzą w Magdalence, Michnika i Mazowieckiego z grubą kreską".
Straszenie Rumunią to zwykła demagogia. Można było ten problem rozwiązać w sposób cywilizowany. Gazetowyborcze elyty wolały jednak grubą kreskę" (wszak Kiszczak to człowiek honoru", a Jaruzel też niezgorszy, bo sam odda władzę, a mógł zabić! ), czym same wyhodowały sobie różnych Macierewiczów na własnej piersi.
Do dziś nikt nie rozliczył też Michnika, Holzera i Ajnenkiela z tego, co robili w archiwum Departamentu III. Bantustan...

Próba zamiecenia problemu pod dywan zawsze kończy się powstaniem różnych teorii spiskowych, czego doświadczamy do dnia dzisiejszego. Ilość byłych UBeków, którzy do dziś mają wpływ na biznes i politykę w Polsce jest również zatrważająca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość byłych UBeków, jeżeli jeszcze żyją, dziś nosi pampersy i ma ciężkiego Alzheimera"


Znam takich co są teraz burmistrzami miasta uzdrowiskowego,posiadają stacje paliw i kilkaset hektarów na Kujawach.
Ten który wpadł do mojego mieszkania w 1981r. teraz ma spółkę zajmującą się handlem częściami samochodowymi.Był wcześniej oskarżony o aferę okradania zwłok i samochodów po wypadkach będąc częścią tego procederu.

Wiec z tymi chorobami i pampersem raczej nie byli by w stanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans...ja wiem że z twoimi poglądami ludzie się nie wstydzą przeszłości bo to dla nich naturalne że trzeba torturować żeby ustrój się polepszył", ale dla mnie UB i SB to dokładnie to samo bo z tego samego psiego komunistycznego pnia się wywodzą i te same metody stosowały.

Twoje typowo żydowskie metody dyskredytacji dyskutanta na mnie nie działają.Możesz sobie wychwalać socjalistyczny system pod niebiosa i w tyle to mam.Powiedz to jednak emerytce która dla PRL-u a potem dla twojego SLD-owskiego ścierwa przepracowała 40 lat a teraz nie ma za co lekarstw wykupić.

Ja nie hołduję żadnemu ugrupowaniu politycznemu i to właśnie pozwala mi na ich właściwą ocenę,bo tyle są warte ile ich działania na rzecz ubogiej części społeczeństwa.Osobiscie myślę że gdyby Olszewskiemu nie odebrano władzy Polska miała by szanse być dziś równorzędnym partnerem dla państw które stać na to by nie być częścią Euroszopki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz że ciekawy pomysł? Wszystkich byłych komunistów,ubeków, esbeków,konfidentów,agentów mozna by tam umiescic w ramach odebrania gruntownego Polskiego wykształcenia.Co prawda wielu przesiedziało by w jednej klasie kilka lat bo wiedza była im ciężarem,potrafili tylko precyzyjnie po nerach" tłuc zomowską pałką kobietę,wybijać zęby studentom z opozycji,mordować księdza i wrzucić go do zalewu i ..takie tam zajęcia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLaśnie otrzymaLem maila -ostrzeżenie z serwisu Odkrywca wygenerowaną automatycznie (???) BEZ możliwości odpowiedzi i podpisu autora o treści

Twoje typowo żydowskie metody..."

Chciałeś Balansa obrazić, czy tylko mi się wydaje?


Otóż nikogo nie zamierzam tutaj ani na żadnym innym forum obrazać bo to jest niedojrzałe zachowanie.Napisałem że balans POSŁUGUJE się żydowską metodą dyskredytacji która bazuje na wyśmianiu oponenta bez próby podjęcia rzeczowego dialogu,nie oznacza to że balans jest żydem czy murzynem,być może ma taki styl nieświadomie plagiatując" żydów.A jeżeli balans się obraził to nie było to moją intencją i jeszcze jeden chrześcijański buziak prosto w balansowskie czoło :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie