Skocz do zawartości

Myśliwi się zbroją


zancus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 163
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Zawsze jak przechodzę z wykrywką" koło ambony myśliwskiej,nie potrafię sobie odmówić pomachania w okolicy drabiny.Standardem są zakopane puszki po browarze,konserwach,puste flaszki po czystej,czasem jakieś naboje czy klucze od samochodu.
Ostatnio nawet jakiś pomysłowy Dobromir wtaszczył do takiej budy szykowny skórzany fotel.Widać gnieść mości pana musiał taboret,który to stojąc obok dumie dźwigał butelkę po Perle" i resztki kabanosa...
Doprawdy zabawnie musi być,łowiectwo to piękny sport:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądrości dotyczą tylko licznej grupy wszelkiej maści oszołomów,którzy to żerując na środowisku pozostawiają po sobie tylko smród.
Wiec zamiast się pukać i czepiać burków,proponuje uważne czytanie i mniej krzywą interpretacje tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem , byłem ostatnio z pewnym panem na stawach rybnych.
W czasie krótkiego spaceru w godzinach popołudniowych podejmowaliśmy cztery jenoty , w tym jednego prawdopodobnie wściekłego. Wszystkie ubite z P99.
Trzeba wyrywać chwasta , a do tego broń krótka nadaje się świetnie.
Oczywiście , w odpowiednio wyszkolonych rękach- na widok pistoletu sportowego na polowaniu zbiorowym sam podniósłbym raban. No ale cóż , za dużo godzin spędziłem na rozmaitych strzelnicach.
Pozdro Olgierd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli juz o konkretnie o łowczym gadamy to raczej jeden, bo organizacyjnie jeden łowczy przypada na jedno kolo łowieckie ...łowczy to w bardzo duzym skrocie facet, który zajmuje sie organizacją polowań ... widze bardzo czesto wsrod dziennikarzy a i dyskutanow z poza ranzy" ciekawa manierę zastepowania słowa mysliwy słowem łowczy, ale uprzejmie informuje laikow ze łowczy i mysliwy to nie jest to samo .... kazdy łowczy jest mysliwym, ale nie kazdy mysliwy jest łowczym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Wspólnego ma tyle, że delikatnie dotyka tematu poruszanego przez kolegów iż nieodpowiedni ludzie nie powinni dotykać jakiejkolwiek broni - chociaż w rękach idioty nawet grabie są niebezpieczne... Jeżeli ton film to offtop - proszę modów o skasowane linków :) Dziękuję.
PS: Zwieracze mi nie szaleją... Zdrów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazujesz skrajnosci-wiecej optymizmu!.Ludzie bez jakiegokolwiek przeszkolenia nie powinni sami strzelac to fakt.
Uwazasz ze mysliwi sa tak tepi ze zagladaja w lufe przy niewypale?
Widac w tym momencie ze nie masz zadnego pojecia o broni.

Prosze nie siac zametu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie twierdzę że myśliwi są tępi (nigdy tak nie napisałem), lecz twierdzę że w każdej społeczności" są ludzie nieodpowiedzialni. Co ma wspólnego moje pojęcie o broni do zaglądania do lufy? Już za PRL-u uczyli nas odruchu nie kierowania broni nawet nie załadowanej w swoją stronę lub innych ludzi. Osobników tak czyniących zapraszam do konsultacji z psychologiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film to fake jak nic, dziwie sie ze daliscie sie nabrac, biorąc pod uwage kąt pod jakim gosc zagląda do lufy- delikwent zwyczajnie nie miał prawa przezyc tego postrzału, pomijac taki drobiazg ze po niewypale zdarzyl przeładowac bron - sadzac po dzwięku i ruchach - lewara i usunał wadliwy naboj, wiec ten powiniem mu wystrzelic pod nogami a nie w lufie ... co do tubylcow z foty ...musze was koledzy rozczarowac ... tzw adyle" sa zazwyczaj wymiarow standardowych, tyle tylko ze futerały" sa nadwymiarowe - nie wszystko złoto co sie swieci ;-))))) ...lecial swojego czasu gdzies na tiwi program o tym plemieniu, zyja bodajże w Amazonii.
P.S.ad meritum - niedawno kupiłem sobie TT na papier mysliwski ...i sie zastanawiam co by se tu jeszcze kupic ;-> ...jakies propozycje krótkiej historycznej ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewypały były dwa,po drugim nie przeładował bo wiadomo że pewniej zajrzeć w lufę:) obliczenie kąta zaglądania do lufy po samym filmiku wypada tylko pogratulować...
To nie lipa,tylko udokumentowana prawdziwa głupota:)

Wszystkich zainteresowanych utkami" odsyłam do programu Boso przez świat"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie