Skocz do zawartości

C2P -ostateczny montaż


PATRON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Witam mam pytanie, które może zaskoczyć wiele osób i sprawić, że od razu moje przedsięwzięcie może być skazane przez was na porażkę.
Jednak chciałbym by spełniło się marzenie dotyczące rekonstrukcji C2P., Dlatego moje pytanie brzmi następująco. Jaki jest możliwi koszt rekonstrukcji C2P od podstaw?
Wiem, że może być to irracjonalny pomysł dla większości osób, jednak nie zamierzam wykonać go we własnym zakresie, lecz z możliwością współpracy z osobami mogącym mi pomóc w tym przedsięwzięciu.
Więc chciałbym zapoznać się z waszymi opiniami i waszymi pomysłami dotyczącymi rekonstrukcji. A od razu chce zaznaczyć, że zdaje sobie sprawę z tego, jaki jest możliwy koszt takiego przedsięwzięcia jednak nie zamierzam rezygnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj była pierwsza jazda ...


ps:panzer 48 - budowa c2p od podstaw repliki nie jest irracjonalna , jest to wykonywalne , jednak na pytanie o koszt odpowiem w jedyny możliwy sposób ....zqależy jakie są oczekiwania , jeśli chodzi o zgodność z oryginałem ...np chodzi ty o koszt wykonania mechanizmó przeniesienia napędu , silnik na ile zgodny itp itd ...dlatego też nie ma odpowiedzi jednej na takie pytanie


Pzdr PATRON FWP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie