Skocz do zawartości

Nastepna wpadka.


panzerkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
brakuje tylko lufy i śrub za 20zł..
ktoś chętny do policzenia ile by kosztowało złożenie kompletnej(bez lufy)
może można by tego użyć jako argumentu w sądzie,że cały szajs jest ogólnie dostępny w sieci...
a pestek od cholery w ziemi,któraś kiedyś by wypaliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może można by tego użyć jako argumentu w sądzie,że cały szajs jest ogólnie dostępny w sieci"

Boze, czytasz i nie grzmisz... Hebda, naprawde jestes tak naiwny? Zgodze sie, ze z czesci z A mozna zlozyc sprawna sztuke, ale to czym handluje ten sprzedawca to kompletny szkielet broni z ustawy wiec to jest dopraszanie sie o wizyte.

Nie wiem od jak dawna bywasz na forum, ale juz paru tu bylo co mysleli jak Ty, slowa przekladali na czyn, a potem byly przedwczesne pobudki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę , że przeoczyłem ten wątek.Naprawdę piękne peemy.Jako , że należe do ludzi bojaźliwych to bardzo podziwiam i mam wielki szacunek dla takich ludzi , którzy mimo zagrożenia jakie na nich czycha nie boją się i broń palną kolekcjonują.
Ja to rozumię bo w końcu człowiek ma tylko jedno życie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość tutaj jest zwolennikanmi legalnego a przynajmniej łatwiejszego dostepu do broni w Polsce. Bo jak wyjaśnić te cmoki i mlaski nad każdą niezarejstrowaną kolekcja? Wyrazy współczucia dla właścicieli?
Czy kolekcjonerska broń musi być sprawna !?. Wydaje mi sie że dla wielu z was to profanacja, trwałe dezaktywowanie broni. Choć jak kto będzie chciał to może mieć zapasowe części ukryte, niestety...
Po co facetowi którego zgarneli pestki do tych zabawek? Bo pewnie lubił sobie z nich puknąć w lesie.

Prawdą jest że takiemu społeczeństwu jak polskie wielkim błędem było by dać do ręki broń. Większość obywateli ciągle na bani, do tego chorzy z zawiści do swoich i obcych.
Zaraz przyszło by któremu do głowy stuknąć żonę po awanturze, sąsiada bo mu się za dobrze powodzi, pomachać spluwą na ulicy itp.
Kto zabepieczy broń tak aby zakompleksiony synalek nie sięgnął po nią i poszedł do szkoły pokazać kolegom gdzie ich miejsce jak pokazują ostatnie tragedie.!
Im mniej broni w rękach społeczeństwa tym lepiej. Fascynacja bronią palną wśród wielu tutaj o tym świadczy...
Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie