Skocz do zawartości

Nastepna wpadka.


panzerkris

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Moze pomożemy naszym władzom
Tu mamy

ZŁODZIEJI TELEFONÓW
-http://www.allegro.pl/165_telefony_komorkowe.html

A TU SPRZET AGD (PENIE WYCIĄGNIĘTY Z JAKIEGOŚ TIRA)
-http://www.allegro.pl/10_rtv_i_agd.html

JESZCZE DODAM TERRORYSTÓW Z DZIAŁU
ALLEGRO-> KOLEKCJE->MILITARIA

Niech zamkną wszystkich. Bedzie spokój!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszej kochanej policji to powiem krótko na emeryturę tak jak w europie po 25 latach,a nie jak dotychczas 10 lat za komuny i 15 za tuska,jak coś nie pasuje to są wolne etaty na budowie.może nauczą się solidnie zarabiać na chleb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten mas co jest na fotach to przechodzi z rąk do rąk od 15 lat.wiele razy widywany na giełdach u rużnych sprzedawców nawet wyjechał do czech .ale na jego nieszczęśćie powrócił do naszego kraju,teraz czeka go zezłomowanie.policja robi obciach sobie i takimi akcjami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cejrowski {ten co świat przemierza na boso},podróżnik w jednym z programów telewizyjnych głośno powiedział,ze wszystkich prokuratorów,sędziów z przed 1989 roku należało by wymienić na zdrowo myślących.W tym przypadku na pewno ma rację.Nie godząc się na różne niedoskonałości i absurdy w Polsce zrobił to co wielu polaków o tym myśli,zmienił obywatelstwo.Bodajże na peruwiańskie.Czy o to chodzi naszym rządzącym?Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kogo obchodzi Cejrowski ? jedem z kilkudziesięciu milionów podatników ? ...o jeden podatek mniej .Przecież i tak pozostała cała milionowa reszta ,którą się trzyma za mordę i rżnie w tyłek aż iskry lecą :) Żyjemy w takim kraju gdzie prezesem państwowej spółki, a piszę np. o TVP został neonazista :) ( ostatnio biedaka przenieśli na inny stołek dając mu na odchodne marne 300 000 zeta odprawki :) za to ,że szybko rozłożył wraz ze swoimi mocodawcami i kumplami tą firmę na łopatki i teraz nikt się nie może doliczyć 200 milionów zł. które jakoś nagle wcięło :) a ta gówniana firma to jedna z ostatnich państwowych fabryk" (bo nawet stocznię gdańską położyli chciałem powiedzieć sprywatyzowali-zamknęli) którą można teraz kupić za złotówkę (i wiadomo kto to zrobi) ,a która jeszcze rok temu zarobiła na siebie i dla państwowej kiesy ponad miliad zł ...to jak myślisz czy jak już tą państwową spółkę przejmą kolesie z partii to ona nagle przestanie przynosić dochody ? ...raczej nie :) ...albo przyniesie albo się sprzeda cały majątek wart miliardy tylko że kasa za to pójdzie na prywatne bankowe konta ... i nie będzie tam numeru konta żadnego ...złodzieja dobra narodowego!!! z tego forum :) wynika więc z tego że mają w dupie podatek Cejrowskiego :)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nie slyszalem zeby przed 1989 scigali kogos za pordzewiale mauzery kradziez z ziemi gasienic .helmow guzikow lusek itp za wykopane zlote monety to tak ale nie za wykopkowy szajs teraz im sie dopiero welbach pomieszalo jak im przynioslem wykopanego mosina to walneli smiechem a pepesza wyladowala w szkole w konciku historycznym i nikt nie robil z igly widel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadziu- mimo, że mój światopogląd mocno ( delikatnie pisząc ) różni się od wyznawanego przez Cejrowskiego uważam, że jest godnym następcą T. Halika & S-ka.
Ale jeśli podajesz powody, dla których nosił się z emigracją ( łącznie z pozbyciem" się obywatelstwa ) spróbuj dojść do prawdziwych a nie powielaj legend miejskich.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwe powody są na pewno też inne co nie wątpię ,są Tobie znane jak i innym użytkownikiem tego forum.Mnie chodziło przede wszystkim o to,że jednak Cejrowski głośno o tym mówi jak nasze państwo jest niedoskonałe.Zresztą nie tylko on,także opozycyjne partie polityczne jak są w opozycji{nie są przy korycie}wrzeszczą jak opętani jak bardzo jest be.I co{ NIE } zrobią jak dojdą do władzy.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cejrowski już dawno stwierdził że nad wisłą śmierdzi i to ostro,co to za śmieszny kraj jak można kupić ustawę,a politycy zachowują się jak pajace,pamiętajcie ryba psuje się od głowy.więc jaki morał ,zawsze trzeba odciąć główkę,aby reszty nie zmarnować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suspendedanimation wiesz że nie raz zastanawiałem się nad tym ale na dzień dzisiejszy nie mam potrzeby.mam lekką pracę,nic w sumie nie robię,śmigam po lesie,giełdy,znajomi,śliczne polki,w lato odpalam whitesa,góry,morze,las,wieczorami gril i zimne piwo.raz na jakiś czasz schodzę do podziemia aby oglądnąć swoją kolekcję.a czy na zachodzie jest tak słodko i pięknie emigrantowi.myślę że nie,emigracja jest ciężka są tęsknoty za znajomymi rodziną,nie ma sensu ,żyje się raz ,cholernie krótko,krzaki dłużej żyją niż człowiek.ps.lepiej wrzuć coś do postu o odznaczeniach tylko aby było dobre.pozdrawiam,stg.jakby nasza władza wyemigrowała to nasz kraj zmienił by się ,i żyło się wszystkim nam lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie