Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część V)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
może by tak Lameryt napisał co będzie dalej z RSO , Bo widzę że temat zdechł. Ogólnie domyślając się wynika że dyrekcja Muzeum kompletnie nie jest zainteresowana ciągnięciem tematu RSO bo to nie temat tego muzeum, po odejściu Lameryta nikt dalej nie jest zainteresowany ciągnięciem tematu o kryptonimie RoSOmak, no chyba że w ramach prac społecznych będzie to robił sam zainteresowany z kolegami. Tylko pytanie co dalej . Muzeum raczej chyba nie ma miejsca na wyeksponowanie zmontowanego eksponatu w całości, bo gdzie ???, chyba na dworze a to wtedy cała sprawa psu na budę bo wtedy wszystko szybko zamieni się w to czym to było, same muzeum nic nie pisze na ten temat więc widać że temat dla niego gorzej niż uboczny, A to sprawi że wszyscy co byli zainteresowani i śledzili temat stwierdzą że następna placówka która tkwi w archetypie socjalistycznej spuścizny i nie warto będzie muzeom pomagać bo i tak mają słomiany zapał. Oczywiście najlepiej i najmilej dla MEGO ucha kiedy Lameryt sam stwierdzi że moje przemyślenia są w 100% błędne , ale gorzej jak potwierdzi że się w pewnych kwestiach nie mylę. Jeżeli jednak muzeum nie jest zainteresowane tym pojazdem i nie ma ani kasy ani ochoty dalej drążyć temat to może przekaże pojazd innej placówce muzealnej która była by zainteresowana dociągnięciem tego tematu do pozytywnego końca, a na pewno jakaś by była zainteresowana. gorzej jak zacznie się działanie psa ogrodnika, sam nie zeżre a innemu nie odda. Pawle może wreszcie czas wyjaśnić sytuację ??, chyba należy się to różnym darczyńcą i osobom które wam kibicowały w tym temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witaj Tendrzak
Rozumiem Twoje wątpliwości i idące za nimi pytania, patrząc obiektywnie na to co dzieje się z projektem a raczej na to co się z nim „nie dzieje” pytania takie jak i wnioski wysnute przez Ciebie są uzasadnione.
Temat jak napisałeś „zdechł” na forum i jest to prawda nie staram się go reanimować, pisać zacznę dopiero wtedy kiedy naprawdę będzie o czym. Projekt zabrnął tak daleko dzięki entuzjazmowi i wierze w niemożliwe, wierze nie tylko mojej ale także wielu z Was. Choćby przez wzgląd na pomoc z Waszej strony nie mam zamiaru rezygnować z jego realizacji. Jednak na obecnym etapie chcąc dokończyć dzieła sama wiara i entuzjazm nie wystarczy trzeba zacząć myśleć inaczej potrzebne są zmiany które jak widzicie już zapoczątkowałem. Dalsze zmiany już w toku jednak nauczyłem się przy RSO jednego - najpierw zrób potem się chwal, kiedy będę miał konkrety w garści podzielę się nimi z Wami, myślę że wszyscy mają już dosyć obietnic.
Jeśli chodzi o muzeum to nie będę się wypowiadał w imieniu tej placówki ponieważ nie jestem już jej pracownikiem i nie mam do tego prawa.
Na razie cały czas trzymam rękę na projekcie i chcę doprowadzić do jego szczęśliwego zakończenia dlatego przekazywanie RS-a innej placówce nie wchodzi w rachubę. Cały czas czuję się odpowiedzialny za środki i części dotychczas przekazane przez Was na odbudowę RSO.
Wyprzedzając fakty - jeśli RSO zostanie złożone nie będzie stało „pod chmurą” jak słusznie zauważyłeś byłoby to „psu na budę”.
Pozdrawiam
Paweł Lemaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie