Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część V)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Taka klimatyczna fotografia. Trochę brakuje mi tego zardzewiałka w garażu. Dlatego razem z Szczepciem i Krzychubem34 odwiedzamy naszego starego pokrytego rdzą przyjaciela. Na zdjęciu pierwsza przymiarka mostu napędowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z korpusu z którego usunięte zostało wiaderko ziemi rdzy i śmieci powstaje powoli most napędowy - sprawny w stanie do jazdy". Obok mostu stoi jeden z dwóch czarodziei którzy razem z Wojtkiem pracują przy odbudowie RSO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba Panowie.
Około roku temu na allegro pojawiły się takie graty, nikt ich wtedy nie licytował. Jeśli ktoś z Was zna osobę która wystawiała te przedmioty to bardzo proszę o kontakt na adres lem.man@wp.pl. Chodzi szczególnie o tarcze hamulcowe i pióro tylnego resoru.
Pete - dzięki za namiar.
Pozdrawiam
Paweł Lemaniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hebda, paweł888 - wysłałem wiadomość na skrzynkę Pawła, dajcie znać. W jakim stanie są znalezione przez Was nakładki jeśli możecie wklejcie lepsze zdjęcia. A odbudowa idzie cały czas do przodu, na zdjęciu most napędowy w trakcie regeneracji - jest już prawie kompletny i w stanie do jazdy" brakuje tylko układu hamulcowego do którego brak nam niektórych części ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji jeszcze jedna prośba - mamy mały problem z podłogą" w tylnej części wanny - nad zbiornikiem paliwa i ostatnim przedziałem wanny. W modelach plastikowych występuje ona z półokrągłym profilowaniem na most napędowy (tuż za kabiną), nie ma jej natomiast ani na zdjęciach archiwalnych ani w instrukcji obsługi RSO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie