Skocz do zawartości

Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część V)


Lemeryt

Rekomendowane odpowiedzi

Czas nadszedl...

RE: Raupenschlepper Ost / Steyr RSO ( Część V) Lemeryt (837 / 33) 2009-09-10 15:55:51
Witam
Obiecuję że pod koniec września umieszczę na forum wyczerpujące informacje na temat projektu, jestem teraz w trakcie poważnych zmian" i nie ma sensu abym tylko częściowo przedstawiał wam obecną sytuację. Pod koniec września wszystko się wyklaruje i mam nadzieję że będę miał dla Was dobre wieści.
Pozdrawiam
Paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 276
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam
Słowo się rzekło więc przedstawię Wam sytuację i stan w jakim znajduje się projekt.

1. Zwolniłem się z pracy i od niedawna nie jestem już pracownikiem muzeum w Myślenicach – tym samym nie reprezentuję już tej instytucji - niby nieistotne ale to tak dla porządku, żeby nikt nie zarzucił mi że podszywam się pod kogoś kim nie jestem.

2. Od lipca prace nad projektem z mojej decyzji zostały zawieszone i w kwestii rekonstrukcji nie wydarzyło się nic istotnego.

Co dalej z projektem ?

1. Jeśli wszystko pójdzie dobrze wystartuje on na nowo jako projekt autorski - dalej czuję się odpowiedzialny za to przedsięwzięcie.

2. Nie zmienią się kwestie własnościowe – pojazd (jeśli zostanie złożony) pozostanie własnością muzeum czyli Skarbu Państwa.

3. Z projektem nadal walczymy „społecznie” – ja, Szczepcie i Krzychub34 (nie zapominam oczywiście o Wszystkich którzy wsparli projekt).

4. Prace nie zostaną wznowione dopóki nie załatwię wszystkich formalności i sprawa się nie wyklaruje. Podjąłem się wykonania tego projektu i ze swojej strony zrobię wszystko ażeby go zrealizować. To tylko część informacji obiecałem że podam wszystkie ale sprawa jest w toku i po prostu nie zdążyłem jej zamknąć. Mam nadzieję na spore zmiany – są w trakcie dogadywania - ale obiecanek macie już zapewne dość więc konkrety podam kiedy będą już konkretami na papierze a nie w strefie moich dobrych chęci.
Pozdrawiam
Paweł Lemaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie