Skocz do zawartości

esterendensen

Użytkownik forum
  • Zawartość

    1 189
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez esterendensen

  1. Witam.Będzie trochę chaotycznie,ale cóż szczegółów nie znam,miałem wtedy kilka lat.w okolicach Żar,woj lubuskie w latach osiemdziesiątych coś się rozbiło.Dokładniej za wioską o nazwie Surowa,okolice Lubanic.Mieszkała tam moja babka i wujek.Czasem tam bywałem i wujek mi opowiadał,a nawet pokazał miejsce upadku w lesie jakiegoś obiektu latającego.Wojsko oczywiście wszystko wyzbierało został tylko ślad w postaci okrągłej wyrwy w drzewostanie.Plotki głosiły,że bylo to UFO,wtedy nawet w to wierzyłem jako małolat,teraz jednak sądzę,że był to raczej helikopter,który próbował lądować awaryjnie na łące koło owego lasu.Pewnie zniosło go na drzewa i połamał je łopatami,gdyż wyrwa była regularnie okrągła.Zresztą jest tam dalej,byłem tam kilka lat temu na grzybach i dalej wyraznie widać ten wyłom.dodam jeszcze,że wtedy przebiegała tam czołgówka,po której ruscy przemieszczali się całymi kolumnami.Najprawdopodobniej był to więc rosyjski śmigłowiec.tak mnie wzięło na retrospekcje,więc pytanie do kolegów,czy ktoś,coś wie na ten temat.Będę wdzięczny za jakiekolwiek,byle nie głupie uwagi.
  2. Buda jak w Hammerze,hehe
  3. Co tam Tomek.Willys juz Ci sie znudzil? Bo ze sprzedales,to nie uwierze...Zreszta wisisz mi jeszcze rundke po Darlowie...
  4. esterendensen

    Maus

    Kolego coralgol nie podskakuj.Woodhaven to guru na tym forum i tacy jak my mogą mu tylko stopy polizać.Chodząca encyklopedia i to nie tylko jeśli chodzi o sprzęt pancerny.Domeną Woodhavena jest zdaje się lotnictwo,ale nie jestem pewien,gdyż udziela sie w znacznie szerszej tematyce.Trochę pokory żółtodziobie...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie