Skocz do zawartości

Informacje techniczne - komunikaty


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

He he :) panika?



Serwis zostanie wyłączony na około dwie godziny w nocy między niedzielą a poniedziałkiem około północy.


Bez paniki to tylko migracja serwisu na nowy serwer i nowe łącze.


Wszelkie usterki po tym czasie zgłaszajcie do moderatorów lub załóżcie wątek w dziale Towarzyskie.


Bocian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
Niestety nowy serwer znowu się kaszani i sypie błędami. Firma w której został zakupiony zdecydowała że mamy go odesłać i jeżeli nie znajdą problemu to zostanie wymieniony. Tyle że znowu się bałagan zrobił i sprawa się przeciąga.

Walczymy z tym serwerem już dobre parę miesięcy. Kosztował paręnaście tysięcy złotych, jest naprawdę niezły. Tyle że złożony przez jedną z wiodących firm polskich składających serwery, nie chcę generalizować ale wszystkie firmowe serwery z jakimi miałem do czynienia nigdy nie przysparzały problemów. Ten morduje moją psychikę, firma się zapiera że musi działać a nie działa. Aktualnie co parę godzin sam się restartuje bez powodu wcześniej wywalając kopyta do góry.

Zapadła bolesna decyzja o zakupie nowej maszyny a tej odesłanie producentowi niech ją sobie... przetestuje.

Musimy się jakoś przemęczyć przez kolejny tydzień czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galerie już działają.

W nocy padły Niemcy :)

Dzięki nocnej walce nie straciliśmy żadnego postu ani fotki. Tydzień serwis pochodzi na składaku spod biurka, jeżeli będą się pojawiały spowolnienia działania to nie naciskajcie F5 ani ctrl+R tylko chwilkę odczekajcie.
Przy dodawaniu postów polecam przed kliknięciem dodaj" zrobienie ctrl+A i ctrl+C - oszczędzi to szkliwa na zębach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wyszukiwarka coś mi nie działa !

wyskakuje taka informacja - zamiast szukanych tematów :

Odkrywca.pl: wystapil blad w wyszukiwarce. Ostatni blad to: searchd error: index odkrywca_forum: sort-by attribute 'created_at' not found Blad nie usunie sie sam, trzeba cos z tym zrobic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA POZOR POZOR MNIEMANIE !!!


Moze to nie nowość, ale wiele osoób narzeka na niedziałająca chwilowo wyszukiwarke. W takim razie polecam wejsc na google i wpisać swoje haslo i po spacji odkrywca i ladnie nam szuka to co chcemy w odkrywcy :)

Sorry jak powtarzam to :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie