Jump to content

yorik

Forum members
 • Content Count

  935
 • Joined

 • Last visited

  Never

Community Reputation

0 Neutral
 1. Los go poddał ciężkiej próbie, dali mu kapuśniak w tubie. Na dodatek pilot Klimuk dał mu pół swojego blinu" ;)
 2. Wrocław Klecina. Napis niestety już zniszczony.
 3. quco - wg to mogły być damy z Przysposobienia Wojskowego Kobiet. A zdjęcie - chyba z Placu Farnego nieopodal pomnika Lisa - Kuli.
 4. Louis - Kuna domowa potrafi tak hałasować na strychu, że ma się wrażenie, że łazi po nim stado ludzi. Też kiedyś nocowałem w starym poniemieckim domu i byłem przekonany, że ktoś tupie na strychu. Wybrałem się na górę i zobaczyłem kupki winowajczyni. Od tej pory spaliśmy spokojnie. Za kilka dni w nocy pani kuna pojawiła sie osobiście przebiegając przez drogę do domu. Bardzo sympatyczne zwierzątko.
 5. No co wy? Zlikwidować Plebaniadę", M jak mydło" i Ku Klux Klan"?
 6. No. Trzeba przyznać świetny. I wreszcie prawdziwą polszczyzną ci Niemcy ;-) mówili. Żadne: śnur"
 7. A niemieckiemu czołgiście się zmrużone oczka otwierają jak słyszy ile jest w banku.
 8. Szelest na Twoim pierwszym zdjęciu widać odwód Wielkiego Mistrza pod Grunwaldem. Sorki, ale jakoś mi się ze średniowieczną przyłbicą i psim pyskiem" skojarzyło:)
 9. Whatforze!Proszę niech Cię szlag nie trafia". Nataszkę- snajperkę mam ładną tylko po zeskanowaniu jakieś cuda wychodzą. Raster się odzywa. A badziewia nie wkleję.
 10. Oj tak Whatforze! Już wiem skąd Erica ma tyle zapału. Wszak to też dziewczyna z Gdingen-Gotenhafen. Po tym zdjątku zacząłem się bać kobiet jak Michnikowski w Seksmisji".
 11. Posypuję głowę popiołem. Na swoje usprawiedliwienie, mogę tylko powiedzieć, że PPD 34/38 był ponoć w dużej mierze inspirowany MP 18 i 28. Z tego ujęcia jest łudząco podobny. A i mocowanie magazynka niefortunne, współczuję tym którzy musieli sie z nim czołgać. Pewnie musieli uważać, żeby im się nie wypinał.Swoją drogą wyprodukowano ich chyba bardzo niewiele (ok 4000?). Pozdrawiam i sorki za OT.
 12. Sorki pisząc o chłodnicy miałem oczywiście na myśli osłonę lufy.
 13. Valpurgius Wg mnie to nie jest żaden z PP Diegtiariewa. Gdzie wcięcie w łożu na magazynek? Ilość otworów w chłodnicy lufy. Inna muszka. To wg mnie niemiaszek. Ten magazynek wisi" w powietrzu i jest tylko przyłożony do łoża. Dlatego Dama go tak śmiesznie trzyma od spodu.
×
×
 • Create New...

Important Information